MS jednou za dva měsíce

Anonymní
29.5.18 15:15

MS jednou za dva měsíce

Ahoj holky. Je mi 21 a antikoncepci neberu přes 3 roky. MS byla po vysazení prášků nepravidelná, ale po roce se to srovnalo. MS trvala většinou 8 dní s odstupem 28-30 dní. Snažíme se o miminko od února. Měla jsem MS normálně v únoru (od 14.) v březnu neprisla, tak jsem šla k doktorovi 5.dubna a on mi řekl, že sliznice vypadá jako v polovině cyklu. MS nakonec přišla 14. dubna. Dneska je 29. května a MS zase nikde. Testy negativní. Myslíte si, že se mi MS mohla přesunout a že je teď budu mít jednou za dva měsíce?
Nebude to mít vliv na ovulaci? Doktorovi jsme volala s podobnou otázkou a on mi jen řekl, že se mám stavit až budu těhu..
Anonym proto, protože se teprve snažíme

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.5.18 15:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Je mi 21 a antikoncepci neberu přes 3 roky. MS byla po vysazení prášků nepravidelná, ale po roce se to srovnalo. MS trvala většinou 8 dní s odstupem 28-30 dní. Snažíme se o miminko od února. Měla jsem MS normálně v únoru (od 14.) v březnu neprisla, tak jsem šla k doktorovi 5.dubna a on mi řekl, že sliznice vypadá jako v polovině cyklu. MS nakonec přišla 14. dubna. Dneska je 29. května a MS zase nikde. Testy negativní. Myslíte si, že se mi MS mohla přesunout a že je teď budu mít jednou za dva měsíce?
Nebude to mít vliv na ovulaci? Doktorovi jsme volala s podobnou otázkou a on mi jen řekl, že se mám stavit až budu těhu..

Teda já bych šla k dr ať to začně řesit nebo změnit dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
29.5.18 15:29

Ano, může být velmi posunutá ovulace (takže 60denní cykly třeba) nebo k ovulaci ani nemusí docházet. Doporučuju měřit BT a změnit doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.18 15:30

Hm, tak on to možná ten doktor vidí tak, že když ti není sto a jedna zima, je tu dost velká pravděpodobnost, že se ti to srovná samo nebo že otěhotníš i s nepravidelným cyklem. Ono totiž těch možností, jak to řešit moc není. Pokud ti ovšem doktor nevyhovuje a nemáš pocit, že jsi zdravá a v pořádku, bylo by dobrý vyměnit lékaře a nechat se ještě jednou vyšetřit, abys měla klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
29.5.18 16:01
@Anonymní píše:

Mela jsem to presne takhle, z jednoho vajecniku ms cca po 55 dnech, z druheho temer az po 70 dnech. Nejdrive mi doktor rekl, ze mam zkusit neco s inositolem (fertiprona atd.), to trochu pomohlo ale cykly i tak byli pres 50 dni. Ted mam clostilbegyt, ten zafungoval a stahl mi cyklus na cca 30 dni.. ;) Ale zatim se stejnak nezadarilo, pravdepodobne nas nemine nejaky CAR, muj doktor si s tim evidentne neporadi. A jsem zvedava, jak to bude vypadat, az clostil nebudu brat.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
29.5.18 16:34

Došla bych za doktorem a pokud by ti nic neporadil, uvažovala bych o jiném. Doma bych zkoušela ovulační testy, cykly se mohly jen natáhnout a ovulace normálně je, jen později… nebo není a to je blbé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16817
29.5.18 17:03

A nějaké bylinky a nebo Gynex jsi nezkoušela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama