MS o 14 dnů dříve?

Anonymní
2.1.20 14:15

MS o 14 dnů dříve?

Dobrý den a hezký nový rok holky.
Ráda bych se zeptala, jestli některá nemáte zkušenost, objednaná na gynekologii jsem..

17.12.2019 mi začala MS, končila cca 22.12., cyklus mám pravidelný víceméně už více než 3/4 roku (jsem 13 měsíců po porodu).
V úterý jsme byli na Silvestrovský výšlap, když jsme přišli domu, zjistila jsem, že trošku spinim (hnědý výtok), ale bylo to jen chvilku, přisuzovala jsem to delší procházce. Včera nic a dneska znovu, ale už i s krví, ale slabě. Do MS mám ještě 14 dní, ovulační krvácení jsem nikdy nemela, tak netuším, jestli může vypadat i takhle. Ale ovulací jsem vždy měla spíš bolestivou a poznala jsem podle změny hlenu ????. Jenže mi nejde na rozum ta denní pauza ????, na gynekologii mě objednala až na příští pátek ????, tak jen jestli někdo nemáte vlastní zkušenost, o co by se mohlo jednat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.1.20 14:22

Může to být klidně ovulační krvácení. Já ho nikdy neměla a nějak po 35 roce mi to začalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:24
@Anonymní píše:
Může to být klidně ovulační krvácení. Já ho nikdy neměla a nějak po 35 roce mi to začalo.

Děkuji za zkušenost. No je fakt, že už jsem taky o rok zestárla (26 8o :D ), ale je to možné. A jak dlouho prosím to ovulační krvácení může trvat?

• Citovat
  • Nahlásit
52973
2.1.20 15:23

Já mám zkušenost jen takovou, že rostě přišla MS o 14 dní dřív a další cykly už byly zase nomální. Po příčině jsm nepátrala, už se to neopakovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 15:27

MS mi chodila pravidelně 2× za měsíc, hrozně mě to otravovalo, stačí že chodí jednou měsíčně :mrgreen: řešila jsem to s gynekologem, vyšetření v pořádku, prý hormonální nerovnováha a moje tělo chtělo otěhotnět. Antikoncepce to vyřešila :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 23:25

Tak jsem byla u Dr., Zřejmě jen překrvená sliznice. :)
Ovulací jsem měla zrovna po návštěvě u Dr.,takže tou to nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat