Reklama

MUDr. Hana Seidlová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janinex
Nováček 2 příspěvky 29.01.17 00:42
MUDr. Hana Seidlová

Dobry den.
Chci se zeptat, zda někdo ma zkušenost s touhle paní doktorkou! Kdybych mohla hodnotit 0 dam přesně tohle! Paní doktorka i sestra těžce arogantní, neumí podat ruku, ale jejich slušne chování asi sem nepatri. Tedy k veci. Dcera mela skoro 4 den 40, bez crp chtela nasadit antibiotika, ze ma angínu. Vyzadovala jsem crp i kdyz si ho sami platíme. Po několika urážlivých větách typu, jestli jsem doktorka atd. Nám crp udělali. Podotýkám nema přístroj na crp. Což mit ho, je přesnější výsledek. Naše paní doktorka mela dovolenou a tak jsem ji i přesto radeji zavolala a ta Nám poradila streptest. Nechápu proc to tuhle lékařku nenapadlo, zase si to platíme my. Takže nechápu v čem byl zase problem. Streptest pozitivní. Takže antibiotika. V tomhle musim uznat, ze mela pravdu. Ptala se me na alergii a řekla jsem ano máme. I přesto napsala antibiotika s penicilinem. Což jsem ji věřila, ze to neudělá, kdyz jsem ji to řekla a mela to v kartě červené velkým písmem napsané! Dcera 7 den 40 horečky, vsude červené fleky, průjem jen z ni stříkala voda!!! Kdybych sama nesla k jiné lekarce, která okamžitě napsala jiné antibiotika, nechci ani domyslet, co by mohlo byt dnes s dcerou! Ale je to i ma chyba, slepé jsem věřila lékaři, mela jsem si zjistit, zda to obsahuje penicilin. Ale v tom případě proc ti lékaři tady jsou? Kdyz uz jim nemůžeme věřit?!! Paní doktorko, věřte, ze takhle to nenechám a budu to řešit jinou cestou! A to jen z důvodu, ze tohle můžete udělat dalšímu dítěti. A nemusí to skončit zrovna hezky! Vsechny maminky, mějte se na pozoru před touhle lékařkou! Podle mého názoru, by mela okamžitě opustit křeslo! :cert: :cert: :zed:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama