Hubené tělo, tlustý obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
michalos404
Nováček 2 příspěvky 07.03.17 02:00
Muj oblicej

Zdravim, nevim jestli jsem spravne zaradil tema do kategorie kdyztak se omlouvam, no kazdopadne mam takovy problem, i presto ze vazim na 182cm jen 60kg - jsem kluk, a ja mi 20let, tak i presto ze jsem hubeny atd, tak mam celkem oblicej, nevim jak bych to mel nazvat vetsinou ty co jsou hubeny maji pevnou tvar-oblicej, no a ja to mam prave nopak toho ze ji nemam pevnou a vypada to na me uplne divne jak jsem hubeny a tvare mam takove nepevne, ne primo tluste.. nevi nekdo jak zpevnit ty tvare a celkove celej oblicej? kdybych mel 90kg tak bych se nedivil ze vypadam tak jak vypadam, ale pri 60kg? Diky :mrgreen:

Reakce:
Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 07.03.17 06:13

Jestli to dobře chápu, jsi v obličeji baculatý? S tím se asi moc dělat nedá…

stinga
Závislačka 4834 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 07:11

A proč ti to vadí?

Tarinka
Echt Kelišová 8269 příspěvků 07.03.17 07:33

Dej fotku :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 07.03.17 07:54

Příber, třeba to máš opačně a pak při 90kg budeš mít obličej normální.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 6 inzerátů 07.03.17 08:37

Na hubených klucích jsem viděla takovou povisle visící kůži právě proto že pod ní neměli žádný tuk v obličeji, zvýraznovalo to lícní kosti, popř, čelní vrásky a tak..možná že přibrání by pomohlo.. nebo si obličej skus mazat. Nivea for Men je super, a krásně voní, co vím tak chlapi většinou nesnáší mazání v obličejové části - brácha, táta, přítel…jedině z donucení se namažou..ale jak si pak mamka pochvaluje jak to tátovi prospělo :) a Když to nevoní babsky ale chlapsky.. :)

Pennya
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 6 inzerátů 07.03.17 08:42

Páni a psal si že máš 60kg? to mi přijde na kluka při takové výšce docela málo. Výšku máš jako můj mladej, je štíhlej a posiluje a má myslím 74kg..brácha je vysoký párátko a taky váží víc.. No tak každý je jiné formy..ale stejně..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >