Necitlivost nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

deliska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 18:25
necitlivost nohy

Ahojte lidi, mám takový problém a ten je, když ležim spim, tak mě začne jakoby lechtat levá noha jakoby to jde do znecitlivění a těžknutí něco jako brnavka je to dosti nepříjemne je pravda, žě mám skoliozu pateře, a zkrat achilovky.Tak nevim čim to je :nevim:

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34130 příspěvků 07.03.17 06:13

@deliska zeptala bych se ve kzterych presne mistech to brni a tezkne. Ale stejne, po internetu se neurologicke diagnozy nedelaji, mjuze se neco zanedbat. Nezni mi to jako neco akutniho, tipla bych pater nebo uzinovy syndrom, nech se preklepnout.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >