Reklama

Necitlivost nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

deliska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 18:25
necitlivost nohy

Ahojte lidi, mám takový problém a ten je, když ležim spim, tak mě začne jakoby lechtat levá noha jakoby to jde do znecitlivění a těžknutí něco jako brnavka je to dosti nepříjemne je pravda, žě mám skoliozu pateře, a zkrat achilovky.Tak nevim čim to je :nevim:

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 07.03.17 06:13

@deliska zeptala bych se ve kzterych presne mistech to brni a tezkne. Ale stejne, po internetu se neurologicke diagnozy nedelaji, mjuze se neco zanedbat. Nezni mi to jako neco akutniho, tipla bych pater nebo uzinovy syndrom, nech se preklepnout.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama