Necitlivost nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deliska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 18:25
necitlivost nohy

Ahojte lidi, mám takový problém a ten je, když ležim spim, tak mě začne jakoby lechtat levá noha jakoby to jde do znecitlivění a těžknutí něco jako brnavka je to dosti nepříjemne je pravda, žě mám skoliozu pateře, a zkrat achilovky.Tak nevim čim to je :nevim:

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34406 příspěvků 07.03.17 06:13

@deliska zeptala bych se ve kzterych presne mistech to brni a tezkne. Ale stejne, po internetu se neurologicke diagnozy nedelaji, mjuze se neco zanedbat. Nezni mi to jako neco akutniho, tipla bych pater nebo uzinovy syndrom, nech se preklepnout.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >