Můj přítel a sex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 08:02

Můj přítel a sex

Ahoj
V první řadě - ano vím, že je to blbost, nicméně vrtá mi to hlavou. Přítel mi kdysi říkal, že dřív při sexu dělal mnohem větší “švíky” s ex - anál, stříkání na obličej, sex venku v přírodě apod. Ale prý s ní často spát nechtěl. No, nevím… Nicméně. Já, když něco z toho chci, tak nechce. Spíme spolu v posteli, 2-3 polohy maximálně. Já když něco chci, třeba postříkat obličej, tak nechce a že ho fyzicky moc nepřitahovala a nemilovali se… I když jsem mu milionkrát řekla, že mě to vzrušuje. Ne. Pak mi řekne, že takový sex, jako semnou nikdy neměl a že určit milování. A že nemá potřebu semnou dělat tyhle věci. Jenže já mám v hlavě nějaký otazník, který mi říká, jestli to spíš není tím, že jsem nudná, nebo třeba nešikovná. Na to vše jsem se mockrát ptala, on řekne, že mu to semnou takhle stačí a když řeknu, že se mi ty věci třeba líbí, tak řekne ok, tak jo, ale změna žádná…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4296
3.10.21 08:07

A ty chces, protoze te to vzrusuje nebo soutezis s exkou? To je dulezite, jestli by te to napadlo, i kdybyste spolu nic podobneho neprobirali.

Ono to vypada, ze vam obema by stacil ‚nudny‘ sex, ale motaj se vam v tom veci, ktere se vas netykaji.

Treba byla exka experimentatorka, tak si to chlapec zkusil, ale neoslovilo ho to.

Bejt tebou, tak to neresim. Nevychazi to z tebe, prď na to. Hlavne, ze se milujete a frčí vam to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 08:10
@FlorenceF Jenkins píše:
A ty chces, protoze te to vzrusuje nebo soutezis s exkou? To je dulezite, jestli by te to napadlo, i kdybyste spolu nic podobneho neprobirali.

Ono to vypada, ze vam obema by stacil ‚nudny‘ sex, ale motaj se vam v tom veci, ktere se vas netykaji.

Treba byla exka experimentatorka, tak si to chlapec zkusil, ale neoslovilo ho to.

Bejt tebou, tak to neresim. Nevychazi to z tebe, prď na to. Hlavne, ze se milujete a frčí vam to :hug:

No, vím, že se mu to líbí… a mně taky. Ale nechce to. Jednou dokonce řekl, že mě nechce takhle “pošpinit”, jenže mě to připadá jako strašná výmluva…
Já se asi trochu srovnávám, ona se ho snažila na sex totiž utáhnout ještě, když jsme spolu začínali randit, podvědomí asi pracuje… Asi to řešit nebudu. Důležité je, že jsme my dva spolu a prirozene děláme to, co chceme.

• Citovat
  • Nahlásit
1929
3.10.21 08:26

Tohle se někdy stává. Nevím jak to vysvětlit, ale chlap, když chce zažít sex jako s courou, tak tohle dělat nebude s partnerkou kterou miluje. Ženská většinou když chce mít sex, tak toho chlapa musí milovat. Chlap ne. Ten když chce sprostý sex, kde bude s tou ženskou zacházet jak s ku*vou, tak to nemůže dělat se svou ženou. Tohleto jí prostě nemůže dělat. Asi by mu to bylo proti srsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
3.10.21 09:10

Rozebírat to, co dělal v posteli s bývalkou :poblion: :poblion: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22523
3.10.21 09:16

A kolik diskuzí o tom ještě založíš? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33702
3.10.21 09:18
@Anonymní píše:
Ahoj
V první řadě - ano vím, že je to blbost, nicméně vrtá mi to hlavou. Přítel mi kdysi říkal, že dřív při sexu dělal mnohem větší “švíky” s ex - anál, stříkání na obličej, sex venku v přírodě apod. Ale prý s ní často spát nechtěl. No, nevím… Nicméně. Já, když něco z toho chci, tak nechce. Spíme spolu v posteli, 2-3 polohy maximálně. Já když něco chci, třeba postříkat obličej, tak nechce a že ho fyzicky moc nepřitahovala a nemilovali se… I když jsem mu milionkrát řekla, že mě to vzrušuje. Ne. Pak mi řekne, že takový sex, jako semnou nikdy neměl a že určit milování. A že nemá potřebu semnou dělat tyhle věci. Jenže já mám v hlavě nějaký otazník, který mi říká, jestli to spíš není tím, že jsem nudná, nebo třeba nešikovná. Na to vše jsem se mockrát ptala, on řekne, že mu to semnou takhle stačí a když řeknu, že se mi ty věci třeba líbí, tak řekne ok, tak jo, ale změna žádná…

Už jsi sem psala, že? :)

Ono prostě v každém vztahu se sejde jiná energie.

Přítel Tě vnímá víc jako partnerku a budoucí matku svých dětí než jako děv. ku do postele, na prasárny si představuje jiný typ ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 09:20

Teď přemýšlím jak se asi musí cítit můj přítel :think: Mám to totiž stejně jako tvůj přítel, před přítelem jsem měla ráda anální sex, sex venku, škrcení a s přítelem to nechci. Taky ví že jsem takový sex měla a chtěl by, ale nejde mi to. Prostě mi takový sex k němu nejde a jakýkoliv pokus je nepřirozený a tím je mi nepříjemný. Třeba to má tvůj přítel stejně a nejde mu to k tobě.

• Citovat
  • Nahlásit
124
3.10.21 09:36

A co si najít někoho, kdo tě bude více vyhovovat? Jinak s exkou se nesrovnávej, to je k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
3.10.21 09:37

@Pan Dan aha tak proto potom chlapi pomlouvaji a ponižují sve manželka pred tema cou.ama jak jsou v posteli nudny atd. :lol: Spis se plno chlapu stydi delat ty prasarny a vic v tom nevidim :roll: Ja teda kdyz jsem mela partnera tak jsem s nim chtela delat ruzne veci a on se mnou taky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24047
3.10.21 09:49
@free333 píše:
Už jsi sem psala, že? :)

Ono prostě v každém vztahu se sejde jiná energie.

Přítel Tě vnímá víc jako partnerku a budoucí matku svých dětí než jako děv. ku do postele, na prasárny si představuje jiný typ ženy.

Přesně a od toho jsme tady my - bývalé i stávající společnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
3.10.21 09:49

Tys už psala, že? Nesrovnávej se s jeho bývalou, proč se vůbec bavíte o jeho polohách s jinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
3.10.21 09:56
@Jitulinka.1 píše:
@Pan Dan aha tak proto potom chlapi pomlouvaji a ponižují sve manželka pred tema cou.ama jak jsou v posteli nudny atd. :lol: Spis se plno chlapu stydi delat ty prasarny a vic v tom nevidim :roll: Ja teda kdyz jsem mela partnera tak jsem s nim chtela delat ruzne veci a on se mnou taky ;)

Ano, chlapi se stydí dělat ty prasárny. To je pravda. Ale že by promlouvali svoje manželky před těma courama, to si nemyslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33702
3.10.21 09:59
@Klopotkova píše:
Přesně a od toho jsme tady my - bývalé i stávající společnice.

Ale na zakl. místě bych ten sex, co předvádí přítel…tedy sex jen v pelechu a ve 3 polohách.. brala. jako velmi nudný a bála bych se toho, že jakmile se dopracuje k dětem, budu bez sexu a přítel bude už jen sjíždět prasárny na netu a vzpomínat na své ex a perverznosti s nimi… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 10:20

Když jsme se o tom bavili, tak říkal, že s ní spát ani moc nechtěl, že ho to nebavilo, potřeboval si to nějak “okořenit”… My spolu spíme třeba 4-5 týdně, někdy i 2× denně

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat