Je mi líto...

Anonymní
2.10.21 22:57

Je mi líto...

Ahoj,

Řekla jsem mému manželovi, že moje sestřenice má nová prsa (silikony), od té doby ji ji všechny vyprsene fotky hned lajkuje na sociálních sítích, je třeba úplně sám, který ji dá palec nahoru, mě se třeba její prsa taky líbí, ale přijde mi trochu za hradou, že manžel, otec dvou dětí, dává každý vyprsený holce palec nahoru, jsem jediná který to přijde líto? Je to vůbec normální? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.10.21 23:08

A dělá to, jak říkáš, každý vyprsený holce, nebo jen teď té tvojí příbuzné? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 23:19

@ábécédé321 no, prvně to začalo tou mojí sestřenkou co jsem si všimla, pak se o ní chtěl pořád bavit, což mi přišlo pak straně divný, když se na ni každý den ptal, a pak sem si všimla docela náhodou, že lajkuje i ostatní moje známé kde jim jsou vidět křivky :lol:, předem bych chtěla upozornit, že manžel je řidič kamionu a že nejsem žárlivka… jen mi přijde proste divný když lajkuje otec dvou dětí cizí kozy nebo holky v plavkách. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
2.10.21 23:29

No a mluvila jsi s ním o tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 23:40

No ja se ho na to ptala, on mě blokl na celém FB. Že prý ode mě nechce mít cenzurovany FB, že mám brát to jako kdyby žádný FB neměl :potlesk: už to trvá víc jak dva měsíce, ja to nějak neřešila, každý chce mít nějaký svůj prostor. Ale dneska jsem potkala kamarádku a ta do mě začla hustit, jestli spolu ještě vůbec jsme :D že ji posílá jeden like za druhým, a že ani ji samotný ji to nepřijde normalni 8) :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1810
2.10.21 23:44

No to je opravdu divný.. Nestalo se mezi vámi dvěma něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
2.10.21 23:52

Lajkuje cizi holky v plavkach? Vzdyt pises ze to je tvoje pribuzna a dalsi zname - tak je asi mate oba v pratelich. A kolik takovych fotek v plavkach tam ti vasi znami davaji tedka na podzim? Ty jim asi ‘lajk’ nedavas ale mas je v pratelich taky, mama od deti a mas pratele co davaji na socialni site takove fotky no. Pokud jsou to zname a ne nejake nahodne… na instagramu tak bych to neresila. Nejak nechapu proc tvoje kamaradka dava nejake prsate fotky na svuj facebook a pak za tebou prijde, proc to tvuj manzel ‘lajkuje’?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.21 23:52

Hm, nic moc reakce. :(
A jinak fungujete nějak normálně? Beze změn?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
995
3.10.21 07:04

To je fakt divny, hlavne to ze si tě zablokoval. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
3.10.21 07:29

Najdi si milence a rozveď se. Co s takovým troubou, navíc kamioňákem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
3.10.21 07:29
@Anonymní píše:
No ja se ho na to ptala, on mě blokl na celém FB. Že prý ode mě nechce mít cenzurovany FB, že mám brát to jako kdyby žádný FB neměl :potlesk: už to trvá víc jak dva měsíce, ja to nějak neřešila, každý chce mít nějaký svůj prostor. Ale dneska jsem potkala kamarádku a ta do mě začla hustit, jestli spolu ještě vůbec jsme :D že ji posílá jeden like za druhým, a že ani ji samotný ji to nepřijde normalni 8) :zed:

Musim říct, ze takováhle reakce by mi vadila mnohem víc, než nějaký blby lajkování. Je to celkem ubohý :roll:

Takhle se fakt normální dospelej chlap nezachová, spis pubertak kterej byl pristizenej při něčem zakazanym :nevim: Jsem fakt rada, ze s manželem ten fb a instagram tak neprozivame :nevim:

A ano, je to divny. A ještě divnejsi, ze se to týká tvých kamarádek a příbuzných, nez nějakých random holek co v životě neuvidí :think:
Každopádně až se někdy potkáte všichni dohromady, bude to asi celkem trapná situace …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
3.10.21 07:49

A proc ty teda nezacnes lajkovat jeho chlapske pribuzne a nejaky borce se. svalama? Vsadim se ze jako ridic kamionu moc svalu nema :?

Nevyplati se urazet se na chlapa v tomto- bude to o to vic delat a schvapne, abyte rozdrazdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
3.10.21 07:50
@Jendan píše:
Najdi si milence a rozveď se. Co s takovým troubou, navíc kamioňákem…

To mne taky napadlo :palec:,. Kvuli detem bych zustala ale mela bych milence kor kdyz mas stesti ze je kamionak a caato je pryc. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6056
3.10.21 07:55

Neváží si tě a bere tě jako jistotu, takže tě klidně zablokuje na FB, je mu jedno, jak se cítíš. Nudí se, tak lajkuje, časem si bude psát - pokud už to nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
3.10.21 07:58
@Anonymní píše:
Ahoj,Řekla jsem mému manželovi, že moje sestřenice má nová prsa (silikony), od té doby ji ji všechny vyprsene fotky hned lajkuje na sociálních sítích, je třeba úplně sám, který ji dá palec nahoru, mě se třeba její prsa taky líbí, ale přijde mi trochu za hradou, že manžel, otec dvou dětí, dává každý vyprsený holce palec nahoru, jsem jediná který to přijde líto? Je to vůbec normální? :D

Zase ty Facebooky, lajkování, Instagramy… :D Lidi, vždyť to je takovej nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat