Můj syn stále brečí

Anonymní
22.1.21 16:48

Můj syn stále brečí

Ahoj maminky, jdu si k Vám pro radu. Mám syna 2,5 roku, od miminka hodně plačtiví, trvá mu to do teď :(. Brečí snad kvůli všemu, do toho má pěkně vztekací období :roll:. Přijdu si, že jsem jako máma selhala, dělám pro něj první poslední, hodně se mu s manželem věnujeme a on stále má nějaký problém a to snad se vším :,(. Když vidím ty jiné děti, jak jsou v klidu a spokojené, tak je mi z toho fakt smutno. Je tu nějaká maminka, co to má, nebo měla podobně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3035
22.1.21 17:08

Neselhala! Bude se to lepšit a pokud si nevíš rady, klidně zajdi pro radu k psycholožce, třeba ti v něčem poradí jak na něj a minimálně se na to nebudeš cítit sama, opravdu ne všechny děti jsou v klidu a spokojené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1313
22.1.21 17:12

Ano a to období mezi druhým a třetím rokem bylo naprosto strašné. Řval snad pořád, nebo se vztekal. Přitom u jeho sourozenců jsme tohle nezažili. Po třetích narozeninách se hodně zklidnil, teď má sice občas náznaky záchvatu vzteku, ale rozhodně to není na denním pořádku a už se s ním dá na dost věcech rozumně domluvit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
22.1.21 17:28

@katyna1984 Každý říká, že je to jen období a mě přijde, že to snad neskončí, nejvíc mě vždy dokážou ještě rozpálit pohledy kolemjdoucích, nebo věta “copak se to stalo, že pláčeš” :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.1.21 17:40

Hele, jestli mas instagram, koukni na dnesni prispevek od nasranamama 🤣 a hned ti bude lip.
U nas to same, do dvou let dite moc nemluvilo, tak jen rvalo a brecelo a jak zacalo mluvit, tak ted breci a jeste do toho krici: jdi pryc, mamo! Nejde mi to! Nechci! Nebudu!
Tak snad to jednou skonci 🤷‍♀️ 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
22.1.21 17:47

Náš syn byl taky hodně ubrečené miminko, jako batole řval po vyspání i hodinu a půl. Kolem 2.roku přestal chodit spát a malinko se to uklidnilo. Teď jsou mu tři a ještě donedávna měl období, že řval opravdu kvůli každému prdu. Nepodařilo se mu napíchnout bramboru na vidličku, řev, nešlo mu natáhnout kalhoty, řev, upadlo mu něco z ruky, řev. I ve školce se mě ptali, jestli se doma něco nestalo. Nestalo, ale teď má zase období vzdoru a tohle tomu předcházelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 17:57

@wrtoshiwa Děkuji za uklidnění, nasranamama mě opravdu pobavila a tak to teď chodi i u nás :lol: :lol:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat