Babička nahá před vnučkou - 3 roky

Anonymní
19.1.21 21:05

Babička nahá před vnučkou - 3 roky

Dcera má čerstvě 3 rocky. Moje mamka, když jí hlídá, sprchuje se s ní ve sprchovem koute, hlavička dcery je v úrovni přirození babicky… A tak celkově máma před ní jde klidne nahá, i když by si v pohodě mohla přehodit zupan/ručník. (Pamatuji si, jak mamka chodila často nahá doma, když jsem byla dítě, pak i starší dítě a vždy mi bylo tak nějak trapně…)
no já nevím, nahota je sice přirozená, ale tohle mi vadí… taky se s dcerou koupu ve vaně, ale tak nějak to beru jinak, protože jsem máma a hned po koupeli jdu do zupanu a rozhodně se neproduciruji zbytečně. Už jsem jednou mamě řekla, že proč je s ní ve sprchaci nahá (může mít kalhotky +tričko, když dceru sprchuje) - podívala se na mě pohoršeně, jako na největšího puritana světa se slovy, že přece nebude chodit do sprchy na 2× (jednou s dcerkou a jednou sama), že to tak prý dělají vždycky… 8o no, když byla dcera mladší, až tak mi to nevadilo, jenže teď, jak má 3 rocky, už si pamatujte, chápe, hodně povídá… přijde mi to prostě blbý… Co vy říkáte? Jsem mimo já nebo babička je trošku přes čáru?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19971
19.1.21 21:08

Jsi normálně švihlá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4462
19.1.21 21:08

Já před svými dcerami taky chodím nahá a babička by mi taky nevadila. Ten stud před ostatními osobami stejného pohlaví nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
19.1.21 21:11

Nejhorší na tom všem je slovo ročky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
19.1.21 21:12

Nevím… Na jednu stranu jsem na tvé straně, na druhou na straně babičky :lol: U nás se moje babička předemnou taky producírovala občas nahatá, mně to trochu vadilo, ale to asi proto, že nikdo jiný z rodiny doma nechodil ani nahatý a ani ve spodním prádle, takže jsem na nahotu nebyla zvyklá a právě proto mi to vadilo. A možná proto mám trochu problém i se svojí nahotou (např. nerada se promenáduju před partnerem úplně nahatá, nemám ráda sex při plném světle apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14924
19.1.21 21:12

No je o to o tobě…nikoliv problém.
Jsi fakt puritánka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
19.1.21 21:13

Jo seš mimo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8454
19.1.21 21:17

Já bych ti nejdřív jednu švihla za ty ročky! A pak za ten zbytek. :roll:

Problém jsi hlavně ty. Zamysli se nad sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
19.1.21 21:18

Vždyť je to ženská. Ženská jako ženská ne? Třeba kdyby tam byl děda s pinďourem u hlavy to by mi přišlo horší 😂
Me Dceri 4 roky nahá žena nepřijde vůbec nějak divná a nijak neřeší co kde kdo má. Třeba můj manžel si před dcerou dává ručník kolem pasu, když je nahý. Viděl film Hon totiž :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
19.1.21 21:21

Sakra ženský, to nemůžete odpovědět normálně. Paní se normálně ptá. Když máte na to jiný názor, tak v pohodě. Jen to napsat trochu slušně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21073
19.1.21 21:21
@Anonymní píše:
Dcera má čerstvě 3 rocky. Moje mamka, když jí hlídá, sprchuje se s ní ve sprchovem koute, hlavička dcery je v úrovni přirození babicky… A tak celkově máma před ní jde klidne nahá, i když by si v pohodě mohla přehodit zupan/ručník. (Pamatuji si, jak mamka chodila často nahá doma, když jsem byla dítě, pak i starší dítě a vždy mi bylo tak nějak trapně…)
no já nevím, nahota je sice přirozená, ale tohle mi vadí… taky se s dcerou koupu ve vaně, ale tak nějak to beru jinak, protože jsem máma a hned po koupeli jdu do zupanu a rozhodně se neproduciruji zbytečně. Už jsem jednou mamě řekla, že proč je s ní ve sprchaci nahá (může mít kalhotky +tričko, když dceru sprchuje) - podívala se na mě pohoršeně, jako na největšího puritana světa se slovy, že přece nebude chodit do sprchy na 2× (jednou s dcerkou a jednou sama), že to tak prý dělají vždycky… 8o no, když byla dcera mladší, až tak mi to nevadilo, jenže teď, jak má 3 rocky, už si pamatujte, chápe, hodně povídá… přijde mi to prostě blbý… Co vy říkáte? Jsem mimo já nebo babička je trošku přes čáru?

Ročky… Co je to za patvar… :cert: A jinak jsi švihlá, řešíš blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
19.1.21 21:22

Když to nevadí babičce :nevim: dítěti je to jedno, to jenom ty z toho děláš tragédii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165

Neřeknu kdyby jste třeba řešila u kluka… Ale ženy jsou přece ženy. Akorát přenáší svoji úzkost na dítě. To že Ty se stydíš a je to tobě blbé neznamená že to bude blbé všem ostatním. Jak by asi vysvětlovala vnučce že se sprchuje oblečená. Tím bych dala akorát najevo že nahota je špatná. Co by to asi do života dalo. Sebevědomí přijetí vlastního těla, by to asi nebylo, především když uvidí nahotou hlavně od dokonalých modelek z katalogu a bude se srovnávat…
Zkus se nad tím zamyslet.
Pokud už mluví tak se jí babička může zeptat jestli jí to nebude vadit když se osprchuje sní. Asi už bude schopná se vyjádřit.

Příspěvek upraven 19.01.21 v 21:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16

Ja bych to tak nehrotila.. proc by meli divky, ženy mezi sebou nejak schovavat nahotu? Na plovarne se taky vysprchuju bez plavek.
A hlavne, kdyz vite že to babička tak mela cely život.. se ji nedivim že na vás prekvapene kouka že co ji to vlastne rikate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2628
19.1.21 21:23

Jo jsi mimo, když se teda ptáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu