Prdíky u ročního dítěte?

1625
20.1.21 13:52

Prdíky u ročního dítěte?

Ahoj holky,
malá má v noci potíže s prdy, brečí, kroutí se, pak se vyprdí, ale jak už je vzhůru a brečí, tak se nemůže uklidnit sama a usnout, takže ji ponosím nebo nakojím a spí dál. Dnes v noci tohle bylo asi 4×.

Chtěla jsem se zeptat, jestli jsou ty prdíky v tomhle věku ještě normální. Syn měl s tímhle daleko větší problém, když byl malý, ale vyrostl z toho. Dcera s tím problémy takové velké neměla, ale zato ji to drží pořád.

Děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
135
20.1.21 13:57

Holka zlatá, nás to trápí do teď, a to má syn 18 mesicu. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
20.1.21 14:01

Naše všechny tři děti měli taky kolem roku problémy s nadýmáním. Nejhorší to bylo, když jsme byli někde na návštěvě a dostali tam něco na co nebyli zvyklí. Nejvíc na to trpěl nejstarší, byli večery, kdy usnul a za hodinu se vzbudil a třeba hodinu v kuse řval. Osvědčilo se mi, dát mu Espumisan v případě podezření, že by ho mohlo bolet břicho. S ním se to táhlo opravdu dlouho, klidně i ve 4 letech se v noci vzbudil, že ho tlačí prdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14630
20.1.21 14:30

Prdy asi nejsou omezený věkem, taky je občas mám zarazeny.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
20.1.21 14:54

@Ojanka @Anny2148 Díky za odpovědi. Dcera má ABKM (držím bezmléčnou dietu), ale napadlo mě, jestli třeba nemá problém ještě s něčím dalším kromě mléka. Ale jak to tak vypadá, asi to může být normální.
@Tamtama A taky se kvůli tomu budíš skoro každou noc a někdy i třeba 4×?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
20.1.21 15:02

My byli na všech možných testech, vše negativní. Takže máme diagnózu citlivé bříško. Musíme se vyhýbat všemu nadymavemu, jinak máme taky noční párty. Nejhorší je, že se dá fakt jen čekat, nez z toho vyrostou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat