Můj život v pekle

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 22:10
Můj život v pekle

Ahoj všem. Budu prosím psát anonymně, pokud lze.
Vím, že u někoho se nesetkám s pochopením, ale vypsat se z toho musím..
Nějak vlastně ani nevím, jak začít.. :oops:
Pocházím z bohaté.. bohatší rodiny? Co ale znamená bohatství, že?
Jsem mladší mamka dvou holek, bydlíme v krásném, velkém bytě, máme pěkné, nové auto, děti jsou zdravé, máme vše co chceme - to byl cíl můj i mé rodiny. Přemýšlet a nebýt závislá na partnerovi-manželovi. Aby to celé nebylo tak zamotané..
V mládí nehledáte kluka podle majetku, tedy alespoň já jsem nehledala :mrgreen:, prostě jsme se seznámili. Postupně se poznávali, propletli naše životy.. narodila se první dcera, vzali jsme se, narodila se druhá dcera… a žijeme dosud…
Mezitím ale možná právě to, co se stalo, nám ten vztah tak narušilo, změnilo..
Budeme spolu 10let letos, ale i přesto přeci manželství může být pěkné, slušné..
K maturitě jsem dostala od rodičů právě onen náš byt. Leckdo mi řekl, proč jsem byt neodmítla, aby se muž necítil špatně, a měli jsme si vzít společně hypotéku.. ale jsem šílená?? Do toho bych nikdy nešla.. To, co Vám zde napíšu ví málo lidí kolem mě, možná má nejlepší kamarádka.. ale.. jsem přemýšlivý typ.. necítím vyčuranost, ale ŽIVOT! REALITU!
Nedokáži si ani v nejmenším představit, že bych byla ta žena, která se bude stěhovat ze společné domácnosti, že bych dětem vzala domov, pokojíček, že bych byla vyhazována mužem například. Do smrti budu rodině vděčná, že mi koupili bydlení, žádné dluhy, žádné strachy, že o něj přijdu.
Zkrátka.. abych pokračovala..
Nyní žijeme jak žijeme, já s dcerami doma, manžel v práci, domu jezdí na víkendy. Dosud dělal kamioňáka poslední dva roky, do listopadu, potom končí a chce být s námi doma 8o
Mám prostě pocit asi jako zde X z nás, cítím se nedoceněná, ne zbytečná, ale vedle manžela neviditelná.. To je to slovo, neviditelná..
Celé mé dny zabírají děti, ráno odvezeme starší do školy, je čerstvě prvňák, takže to veledůležitě prožíváme :oops: ;), s mladší jedeme zpět domů, cestou nakoupíme, dopoledne doma uvaříme-poklidíme, pereme, sušíme, znáte to :), kolem oběda jde malá chrnět cca na 1,5h, potom nějaké pískoviště, hřiště a nabíráme starší v družině. Doma úkoly, co potřebuje starší, vykoupat, večeřet, chrupat. Mezitím papírnictví, oblečení, co se musí zařídit za běžné dny..
Do tohoto našeho zajetého řežimu přijíždí manžel..víkendy víme, někdy v týdnu neočekávaně.
Pro mě to znamená v týdnu nakoupit i jemu, uvařit jemu, vyprat co potřebuje.
Do tohohle on přijede a většinou unavený, zpruzený, naštvaný.. což znamená, umytí, najedení, usedá k TV na svoji pozici na gauči, pouští si notebook a vydrží do večera.
Znáte ty trapné věty, „z čeho ty můžeš být unavená“..„tys nedělala to co dělám já“.. apod.
Bože, jak mě tohle dokáže NAS*AT!!! :zed:
Neskutečně mě štve, že jsem se snažila mít vše tak perfektní a dokonalé, že si na to zvykl, žije v tom, že takhle to běžně funguje všude..
Poslední dobou to ale graduje, že pokaždé mi přijde, že vyšší level už nevymyslí…
Perličky typu: „tos to auto ani neumyla za celý týden?“
„tak asi musís psát ty úkoly s ní, než koupat mladší..“
„az se budou měnit brzdy, musís rict, ze zadni okno nevyhřejvá“
8o 8o 8o
Prostě mám poslední dobou pocit, on je to nejspíš fakt, že jsem opravdu babochlap.. pro vše.
Doma jsem neviditelná, viditelné je pouze to, co dělám..to co je nakoupené, uvařené, připravené.. já nikoliv.
Starší dcera si toho začíná také všímat.
Nevím teď nějak jak pokračovat dál v povídání, spíš čím.
Mám dojem, že mě manžel trestá.. že jsem trestaná za vlastní byt, své auto, zdravé děti, za to, že nám doma vše klape.. On to ví, že kdyby se cokoli stalo, odejde s ničím.. bez dětí, bez majetku. Hodně často je mi to vyčítáno.
K rodičovskému příspěvku a přídavkům mám příjem z předchozí práce, dělám známým učetnictví, což se doma v klidu dá, takže úplně závislá na financích na manželovi též nejsem.
Věty typu: „tohle tohle, nebo ti taky nemusím dát prachy, apod.“
„na děti budeš chtít, co?“… Je mi z toho smutno.

Tohle naše manželství trvá už tolik let.. v srpnu to byl rok, co jsem se s někým seznámila, už ale nejsme moc v kontaktu, možná mi to ale pomohlo otevřít oči.
Měla jsem v srpnu autonehodu a přijel můj spolužák z vedlejší třídy jako řidič odtahového vozidla, táhl mě do servisu.
Po dvou měsících od nehody se mi ozval na Facebooku. Vyměnili jsme si pár zpráv, jen takové povídání o ničem. Souhlasila jsem s kávou, přeci jen víme o sobě od střední, už tenkrát jsme se spolu mírně bavili.
Znáte ten pocit.. vystoupila jsem z auta na parkovišti, on stál u svého - ten pocit, že by jste upadli? Cítila jsem se jako opařená.
Dali jsme si v klidu kafe, popovídali, odjeli domů, ale bylo mi moc fajn.
Sešli jsme se takhle ještě párkrát..až najednou..jsem znala jeho rodinu, babičku, sestru..
Jezdívali jsme sem tam v týdnu k nim na celé dny, pekli buřty, šli na houby, prostě jen byli.
Je to šílené, když ted tak na to vzpomínám.. Bylo to tak uhozené! Ale něco..co se bojím, že už nezažiju.. šílím hrůzou, že už to „neucítím“..

Ten pocit, když cítíte z člověka, že Vás vnímá, že Vás poslouchá, vnímá, přemýšlí.

S manželem spolu občas spíme, cca jednou týdně, víc vlastně doma není :lol:, každý náš sex je „zvláštní“.. to je asi to správné označení..
Neosobní, vzrušení, vášeň? Nikdy se nelíbáme! Maximální dotek je držení za zadek či ruka na prsu. To je vše. Nepřipadá mi, že jsem tak nepřitažlivá či se málo snažím, víc než co dělám teď už asi neumím :mrgreen:
Po sexu se manžel honem rozběhne do koupelny, tam se vydrbe jako kdyby se týden nemyl a otočí se zády spát, případně jíst, dle hodin. To je celé. Nic víc.
Já jdu do koupelny po něm, sedím na vaně či na zemi a kutálí se mi z očí slzy jako hrachy.. stejně jako teď.. Kdykoli se jen dotknu ramene - cítím jeho!! Jeho silnou ruku, jak mě objímá!
Dotknu se krku a cítím jeho plné rty, jak mě chtivě líbají.. Bože, zešílela bych z toho.
Peru ve stejné aviváži, když jsme se tenkrát bavili s jeho mamkou, krásně voní. Věším prádlo proti paprskům slunce a cítím, jako by stál za mnou..
Někde jsem se tenkrát dočetla:
„Buddhismus říká, že pokud někoho potkáš a tvé srdce začne být rychleji,
ruce se ti začnou klepat a kolena podlamovat, tak to není TO ono.
Pokud poznáš svou spřízněnou duši, cítíš klid.“

Po nějaké době jsem to celé ukončila.. dohodli jsme se. Rozumně.
Až moc se zamiloval do mé mladší dcery, až tolik by ji chtěl.. a tak jsem se vrátila zpět do svého života a plnila si dál své povinnosti, víkendy trávila s dcerami, manžel přeci tolik unavený z práce..

A až dnes jsem se rozhodla vše si to tak nějak sepsat a zjistit třeba názor někoho nezaujatého z venku, i když detaily nikdo neví, to bych se nedovyprávěla.
Nemyslím si, že řešení špatného manžela je výměna za jiného chlapa, to nikam nevede, jen prostě cítím, že mi bylo moc fajn, moc.
Když jsem řídila třeba na výlet - díval se tak na mě, věřil mi, směla jsem zpívat :lol:
Perlička na konec - s manželem neřídím nikdy, řídit neumím. :?

Děkuji všem za přečtění až sem, snad jste si k tomu uvařili aspoň kafíčko :potlesk: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 69 Další »

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3397 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 22:15

Nedočetla jsem celé ale tohle mi stačí. S takovým chlapem bych nebyla. Viz podle tohohle:

On to ví, že kdyby se cokoli stalo, odejde s ničím.. bez dětí, bez majetku. Hodně často je mi to vyčítáno.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 20.09.18 22:16

Byt z bohate rodiny je fajn, bohuzel to neznam z vlastni zkusenosti. Ale neni nic spatnyho na tom dostat byt, nebo auto, aspon nema clovek problemy s bydlenim a zakladnim prezitim. A muze se vic venovat sobe. Problemy s manzelem prameni ze spatneho vyberu.

„Nemyslím si, že řešení špatného manžela je výměna za jiného chlapa“ Ale vzdyt to je jedine reseni. 8o K cemu takovy manzel…

Příspěvek upraven 20.09.18 v 22:17

Bubla_Bučková
Závislačka 3505 příspěvků 20.09.18 22:17

Proč si měla děti, manžela, domácnost tak brzo? :zed: :nevim: Tak bydlení a zázemí máš, tak asi jdi kam tě frnda tahne… Co jiného :roll: Jo a napiš tu občas do diskuzí, že být s někým od 18 a založit rodinu se ti celkem vymstilo 8)

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 20.09.18 22:22

Působíš sympaticky ;) Tohle za tebe asi nikdo nevyřeší. Osobně bych nechtěla s mužem víkendový vztah. Takže bych ocenila, že to chce změnit. Toho dalšího bych prozatím dala k ledu. Takových, co tě omámí po tom blázinci doma, by se určitě našlo víc. Nebrala bych ho jako osudovou lásku. Jen že byl v pravý čas na správném místě.

Hroznej puberťák
Závislačka 4534 příspěvků 20.09.18 22:22

Proč si holka, co má maturitu, dokáže napsat takhle dlouhý text bez zásadních gramatických a stylistických chyb, takže zjevně není ani blbá, ani nevzdělaná, narazí vypatlaného blba, co neumí nic jiného než kroutit volantem? Není to zdaleka první takový příběh, a nikdy jsem to nepochopil. Ani v posteli není dobrej, nic… Já fakt nevím, čím přemejšlíte, holky?

terien
Echt Kelišová 7737 příspěvků 20.09.18 22:23

K tvému majetku - pokud by mu to tak moc vadilo, nic mu nebrání vydělat na jiné nebo postavit dům, který by byl i jeho. Byla bys naprosto šílená kdybys odmítla dar od rodičů kvůli jeho uražené ješitnosti. K vašemu manželství - vztah je dřina, hrozná dřina a žádná růže nekvete celý rok. K tvému novému kamarádovi - začátek je opojný, lákavý, ale nevěř že tenhle je jiný nebo o hodně lepší než tvůj muž. Já už chlapům nevěřím ani nos mezi očima.

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 20.09.18 22:23

Já nechápu větu " až moc se zamiloval do me mladší dcery " 8o

Jinak klasický obrázek mnoha páru…takoví chlapi jsou prostě a jedině řešení je se jim vyhýbat :nevim:

sucuba
Kecalka 168 příspěvků 20.09.18 22:27

Tak manžel bude odteď doma, tak to bude zase jiné, uvidíš. S tím sexem je to docela blbý. Jako žádné mazlení, nic? Nerikate si že se máte rádi? A máte se vůbec rádi? :nevim: mě přijde že jsi do toho kluka ze střední zamilovaná… A on je co zač? Nikoho nemá? Kolik mu je, co dělá?? Má nějaké chyby? :D.. Víš to scházet se s někým jen tak na výlety a žít a kazdy den se vídat a podílet se na společné domácnosti je něco jiného… To že tvůj manžel dělal kamionaka-hold za peníze se platí.. Chcete mít peníze tak on tomu musí obětovat čas že, Vem si že on není doma skoro 5 dní a pak přijede třeba na 2 dny. Ale vydělává peníze pro Vás. Pro tebe a tvé děti, ne snad… :?
A jiné problémy ve vztahu s manželem máte?

boska90
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 20.09.18 22:31

Nedokázala bych být s člověkem, který by si nevážil toho, co dělám pro něj, pro rodinu. Tak jako si vážím ja toho, co dela muz pro mě(nas), ocekavam to stejné. Jasný obcas me chlap taky nastve sezenim u tv, ale co si budem, taky mívám lenoru.
Možná by to chtelo, aby si manzel vyzkousel prohodit role, klidně na týden. Změnil by názor,zjistil by fakta. Ale podle popisu je to proste king-hnup, ktery na to nepristoupi.

debra.morgan
Závislačka 3563 příspěvků 20.09.18 22:35
@Bubla_Bučková píše:
Proč si měla děti, manžela, domácnost tak brzo? :zed: :nevim: Tak bydlení a zázemí máš, tak asi jdi kam tě frnda tahne… Co jiného :roll: Jo a napiš tu občas do diskuzí, že být s někým od 18 a založit rodinu se ti celkem vymstilo 8)

a to si predstav, ze ja jsem s manzelem od mych 14 :roll: :* stastne uz vic jak 10 let…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 22:41

Děkuju všem za názory.
Postupně.. ano, tak ráda ho mám, je to otec mých dětí, ano, stará se o nás, finančně, to je celé ale. Nestará se o rodinu, o manželství duševně, zážitkama!
Zvoní mi v uších ty jeho věty: „at si zkusím, co by si dcera vybrala, jestli tisícovku nebo jít s ním ven“.. Vždyt tohle nemůžu nikde ani říct, protože by ho snad vyškrtli z RL za takové prohlášení. 8o
Ne, nikdy se nemazlíme. Nedotýká se mě. Někdy jsem zkoušela, přitulit se k němu, lehnu si na něj, nedá přes mě ani ruku, ani se mě nedotkne, a když tak za hrozného vzdychání. Už to nedělám.

Ano, asi celé to bude započaté už špatným výběrem partnera, ale s tím už ted prd nadělám, že jo..
Neřekla bych, že jsem zamilovaná do spolužáka, spíš.. si v sobě udržuju ty vzpomínky, to vše pěkné, ale cítím je, jako by byli včera.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 22:42
@debra.morgan píše:
a to si predstav, ze ja jsem s manzelem od mych 14 :roll: :* stastne uz vic jak 10 let…

Moc Ti to přeju :srdce:

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 20.09.18 22:47

To je to chlapské ego, které jsi mu poranila. Chlapi jsou zvyklí být hlavou rodiny, mít vyšší příjem - aby rodina byla na něm závislá apod. Nevím co chceš slyšet, já bych si s ním o všem promluvila, protože tohle bych nezvládala.

Ju21na
Kecalka 116 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 22:47

Jééé, to se tak krásně četlo :hug: Co na to říct - spolužák Ti popletl hlavu, ale stejně tak by to bylo i s kýmkoliv jiným, kdo by vyslal nějaký signál sympatie. Pockala bych, jak se manžel bude chovat po změně zaměstnání, doufejme, že se více zapojí do domácích prací. Pokud chceš s manželem zůstat, nezbyde Ti nic jiného, než čekat, až spolužák sejde z mysli :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 69 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >