Musela jsem vyklidit pole

Anonymní
27.2.21 23:04

musela jsem vyklidit pole

Holky, jste tu některá, která musela po 16 letech takzvaně vyklidit pole? Prostě se rozhodl, že chce mladou podobně jako jeho kamarád. Bohužel jsou k mání - mladé, rozvedené, hledající, kterým nevadí, že je ženatý.
O děti se přestal zajímat - je fakt, že děti budou brzo plnoleté, ale ještě studují a chtějí studovat. Já musím opustit s nimi všechno, kde jsme byli, bohužel majetky jsou napsány na něj, i když to byla společná investice.

Pokud jste něco takového prožily, jak jste to zvládly? Má smysl čekat, že je to třeba jen chvilková záležitost? Nebo je to definitivní rozchod|?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.2.21 23:10

Moje máma se taky rozvedla, když jsem končila gympl a začala teprve konečně žít. Z domácí puťky je ženská, co cestuje, sportuje, vystudovala školu, leze po horách a hlavně - je spokojená. Vyprdni se na čekání na pitomce, co si tě ani neváží, postav se na nohy a užívej si života, protože to letí rychle..

• Citovat
  • Nahlásit
12134
27.2.21 23:14
@Anonymní píše:
Holky, jste tu některá, která musela po 16 letech takzvaně vyklidit pole? Prostě se rozhodl, že chce mladou podobně jako jeho kamarád. Bohužel jsou k mání - mladé, rozvedené, hledající, kterým nevadí, že je ženatý.
O děti se přestal zajímat - je fakt, že děti budou brzo plnoleté, ale ještě studují a chtějí studovat. Já musím opustit s nimi všechno, kde jsme byli, bohužel majetky jsou napsány na něj, i když to byla společná investice.Pokud jste něco takového prožily, jak jste to zvládly? Má smysl čekat, že je to třeba jen chvilková záležitost? Nebo je to definitivní rozchod|?

Tak snad se nenechas oskubat, ne? Nějaké SJM snad plati! Nech mu tam deti, at se stará

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 23:16
@g.sandova píše:
Tak snad se nenechas oskubat, ne? Nějaké SJM snad plati! Nech mu tam deti, at se stará

SJM teoreticky platí, prakticky však ne - info od právníka.

Děti jsou velké a řeknou si, s kým chtějí být. Ani jedno s ním nechce zůstat. Trochu laboruje starší syn, kterému táta nasliboval hory doly včetně auta k osmnáctinám.

• Citovat
  • Nahlásit
371
27.2.21 23:20

Už na něj nečekej.
Budete se rozvádět? Pokud jo, tak třeba budeš muset odejít, ale s majetkovým vyrovnáním, které ti umožní začít znova, jinde, líp a bez zátěže vzpomínek.
Pokud se rozvádět nebudete, ani bych se nehnula, pokud je ti dobře tam, kde jsi. Pošli ho k mileně s igelitkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12134
27.2.21 23:20
@Anonymní píše:
SJM teoreticky platí, prakticky však ne - info od právníka.Děti jsou velké a řeknou si, s kým chtějí být. Ani jedno s ním nechce zůstat. Trochu laboruje starší syn, kterému táta nasliboval hory doly včetně auta k osmnáctinám.

Koukám, že ses rozhodnuta mu vse naservirovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3824
27.2.21 23:23
@g.sandova píše:
Koukám, že ses rozhodnuta mu vse naservirovat.

Tak to bude skvělej právník :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21794
27.2.21 23:25
@Anonymní píše:
O děti se přestal zajímat - je fakt, že děti budou brzo plnoleté, ale ještě studují a chtějí studovat. Já musím opustit s nimi všechno, kde jsme byli, bohužel majetky jsou napsány na něj, i když to byla společná investice.Pokud jste něco takového prožily, jak jste to zvládly? Má smysl čekat, že je to třeba jen chvilková záležitost? Nebo je to definitivní rozchod|?

To je nějaký ubožák. Chce mladou ženskou, co na něm ona uvidí, či snad ji už má nebo je to jeho zbožné přání? Má prachy, je vlivný, pohledný? Kolik mu je let? Tak snad se nenecháš oškubat, ne? Jako manželka přece neodejdeš s holou zadnicí, tak to doufám u nás nefunguje, ne? Máš snad na něco nárok, když jste budovali spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 23:27
@Karamba2020 píše:
Už na něj nečekej.
Budete se rozvádět? Pokud jo, tak třeba budeš muset odejít, ale s majetkovým vyrovnáním, které ti umožní začít znova, jinde, líp a bez zátěže vzpomínek.
Pokud se rozvádět nebudete, ani bych se nehnula, pokud je ti dobře tam, kde jsi. Pošli ho k mileně s igelitkou.

Milena chodí za ním. On totiž ovládá tučné konto firmy, založené v manželství. Já v tom sro nejsem, protože jsem byla vždycky zaměstnaná a měla konkurečnní doložky, že nesmím podnikat. Ve firmě jsem mu ale, pokud bylo potřeba, fyzicky pomáhala. Blbé, no.

• Citovat
  • Nahlásit
234
27.2.21 23:47
@Anonymní píše:
Milena chodí za ním. On totiž ovládá tučné konto firmy, založené v manželství. Já v tom sro nejsem, protože jsem byla vždycky zaměstnaná a měla konkurečnní doložky, že nesmím podnikat. Ve firmě jsem mu ale, pokud bylo potřeba, fyzicky pomáhala. Blbé, no.

Ale tak SJM není jen firma, ne? :think: podle mě to s právníkem vzdáváte moc brzy. A mám pocit, že to, že se přímo neúčastníš jeho podnikání, ještě neznamená, že nemáš na nic nárok při rozvodu. Strejda se kvůli tomu nechce rozvádět s tetou, musel by ji podle právníka vyplatit, i když je to podnikání jen jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
27.2.21 23:52
@Anonymní píše:
SJM teoreticky platí, prakticky však ne - info od právníka.Děti jsou velké a řeknou si, s kým chtějí být. Ani jedno s ním nechce zůstat. Trochu laboruje starší syn, kterému táta nasliboval hory doly včetně auta k osmnáctinám.

Pokud jste spolu 16 let, tak syn asi brzy 18 mít nebude, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
27.2.21 23:54

A určitě změn právníka, protože podle toho, co tady píšeš, má nárok na zásadní podíl na majetku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
28.2.21 00:10

Ikdyz jsou firmy psane na neho, tak jednak zalezi, kdy vznikly, zda pred nebo za manzelstvi. A ikdyby pred manzelstvim, tak mas narok z kazdorocniho zisku firmy na 1/2. A zmen pravnika, tento te necha oskubat. Drzim pesti at to zvladnes, musi to byt tezky, ale ted se musis vzchopit a zacit bojovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4830
28.2.21 00:11

Ten právník je tvého muže, ne?! Jinak si nedokáži vysvětlit, jak ti dává takové rady. :nevim:
Určitě bych nečekala na manžela, až se vyprázdni a prileze, až ho slečna oskube a odejde. I když pokud má dost korunek, tak nějaký ten pátek mu bude slečna dělat rohozku. :lol:
A popravdě, chlapům to dělá dobře. :nevim:
Takže za mě: najít si lepšího právníka, nenechat mu ani rulicku toaletaku navíc a ohledně firmy bych si na to pěkně posvitila. Jelikož mám kolem sebe manželé, kteří se nechtějí rozvést kvůli firmě co založil muž.
Jo a jestli syn přemýšlí jestli bude s tebou nebo s ex kvůli slíbenému autu, tak bych mu řekla, at jde k tatínkovi. :mrgreen:
Ono by je to oba rychle přešlo. Slečna určitě nebude zvědavá na nějakého 18 leteho kluka. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
28.2.21 00:21
@Anonymní píše:
Milena chodí za ním. On totiž ovládá tučné konto firmy, založené v manželství. Já v tom sro nejsem, protože jsem byla vždycky zaměstnaná a měla konkurečnní doložky, že nesmím podnikat. Ve firmě jsem mu ale, pokud bylo potřeba, fyzicky pomáhala. Blbé, no.

Milena chodí za ním do vašeho bytu, a ty jim tam u toho asistuješ?
Právník je tvůj nebo manželův? Jestli tvůj, vyměň ho.
Nedej se, měj nervy ze železa, já bych tam fakt dřepěla jak žába na prameni, dokud by se mi nedostalo nějakého rozumného finančního vyrovnání, nenech se oškubat.
A syna bych nechala, ať je s tatínkem.
Chce to vydržet a nevyměknout, nebude to jednoduché, ale nevzdávej se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat