Muž Kubánec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 02:07
Muž Kubánec

Ahojky.
Je tu někdo, kdo má za přítele či manžela Kubánce-černocha? A žijou tad v ČR? Děkuji :mavam:

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33483 příspěvků 10 inzerátů 17.11.18 05:12

Koukni na tyto diskuze, jsou na podobné téma: 1 , 2 , 3 .

Slečna Ferka
Extra třída :D 10161 příspěvků 17.11.18 08:39

Kamarádka (nechodí sem) má za muže Kubánce. „Dovezla“ si ho z Kuby. Není černoch, je takovej tmavej - Nepozorní ho můžou považovat za Roma. Nějací Kubánci tu jsou, občas chodí na nějaké společné akce, ale nevím, jak moc jsou volní :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 19:25

@Tiger-lily děkuji moc.
Našla jsem tam co jsem potřebovala,jenom jsem tak trochu vdaná,ale chci od muže odejít.Ale kvůli nové lásce to není…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >