Muž už dítě nechce

Anonymní
26.4.17 23:22

Muž už dítě nechce

Ahoj,
Omlouvám se za anonym, ale nechci aby si to tu četl někdo kdo zná mě či mou rodinu.
S přítelem máme rok a půl starou holčičku, on s předchozího vztahu má 8 letého kluka(má střídavou péči týden on a týden matka).
Problém je v tom že sem si vždy přála dvě nebo tři děti. Ale on už další nechce říká že má malého a malou a to mu stačí, ale mě to strašně bolí. Chtěla bych ještě jedno. :nevim:
Dnes mi řekl ať nafotil kočárek a postýlku že to už potřebovat nebudem tak ať to tu nepřekáží…
Je mi z toho smutno.
Malinkou miluju nejvíce na světě, a jsem za ní ráda a užívám si ji. Ale mrzí mě že ve svých 24letech budu mít jen jedno dítě až do konce života nebo do našeho rozchodu.. :,(
Měla jste to některá taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

21547
26.4.17 23:31

A vy jste o tom dříve nemluvili? toto je bohužel častá nevýhoda u mužů, kteří už mají děti z dřívějšího vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
26.4.17 23:35

Já chápu, že tě to mrzí, ale neviděla bych to tak černě…je ti 24 může se stát x-věcí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
26.4.17 23:37

To jste měli asi vyřešit dřív :? já si to nedovedu představit. můj už taky z předchozího vztahu děti měl, ale hned na začátku jsme si to ujasnili, on naštěstí sám říkal, že mít jedno je blbost(ty jeho starší jsou o víc starší, a bydlí daleko), takže pro 2 byl od začátku, pak jsem ho ukecala i na 3. já bych sice i 4. docela brala, já kdysi chtěla 4-5, ale to už je můj problém, máme 3 úžasný chlapečky, a jsem šťastná. s jedním dítkem bych se asi nesmířila. jak jste byli na začátku dohodnutí? pokud od začátku chtěl jen 1, tak to byla si chyba do toho jít :? pokud změnil názor až teď, tak bych silně uvažovala o rozchodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5348
26.4.17 23:48

Neumim si predstavit mit jen jedno dite, ac zatim pouze jedno mam, trimesicni. Na detech jste se meli domluvit na zacatku vztahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
26.4.17 23:51

A predtim jste se o tom spolu nebavili? a co ted? promluvte si spolu a budete vedet co a jak, jsi mlada a muze se stat cokoli, treba si to jeste rozmysli. Ber to tak, ze on uz dve deti ma, tak mu to staci. Dala bych tomu cas, mala je jeste mala, tak si ji uzivej a promluvte si a uvidis :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11955
27.4.17 00:11

Dej tomu čas. Chlapi jsou většinou rádi, když dítko trochu odroste a doma začíná být klid. O dalším pak nechtějí ani slyšet. Jsi opravdu mladá a nehraje roli jestli budete mít dítě hned nebo za pět let. Máš dost času ho ukecat. Teď bych na něj netlačila. A buďme k sobě upřímné, dokud muži nechávají antikoncepci na nás, pak nás nechávají rozhodovat o dalším těhotenství… ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49376
27.4.17 02:13
@Janli píše:
Dej tomu čas. Chlapi jsou většinou rádi, když dítko trochu odroste a doma začíná být klid. O dalším pak nechtějí ani slyšet. Jsi opravdu mladá a nehraje roli jestli budete mít dítě hned nebo za pět let. Máš dost času ho ukecat. Teď bych na něj netlačila. A buďme k sobě upřímné, dokud muži nechávají antikoncepci na nás, pak nás nechávají rozhodovat o dalším těhotenství… ;).

ta posledni veta je teda fuj,,. styd se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 02:15

A proc ho nutis kdyz nechce? Nestaci ti jedno? O tom jste si měli promluvit uz na zacatku vztahu ne? Pak se divis reakce? @Janli to snad nemyslis vazne ne? To jako ze chces vyuzit toho ze si budes ha brat kdy chces a vyuzijes toho a budes predstirat neplanovane dite? Velice ubohe..pak se zensky nedivte ze zustavate sami bez partnera s ditetem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 02:17

@Venetia lituji jejiho muze :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49376
27.4.17 02:18
@Natalienaty1 píše:
@Venetia lituji jejiho muze :D

nemuzu posoudit..nejsem takovy milovnik deti, mne by jedno bohate stacilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 03:56

Jak pisi holky, ja bych to nehrotila, jsi mladinka(ja mela prvni v 30,druhe v 34 a ted mam 38 a cekame treti),rozdil 4let nam vyhovuje, a uvidis ze treba za rok bude vse jinak a sam uvidi, ze dcerka potrebuje sourozence k sobe-partaka, urcite na nej netlac, nevycitej, syn bude vetsi a samostatnejsi nebo jestli jde o finance? V prihodne chvili Si muzete v klidu promluvit nebo mu hezky sdelit, ze by sis jeste jedno spolecne prala, jestli nad tim muze aspon premyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
27.4.17 04:45

ještě to nevzdávej

@Anonymní píše:
Ahoj,
Omlouvám se za anonym, ale nechci aby si to tu četl někdo kdo zná mě či mou rodinu.
S přítelem máme rok a půl starou holčičku, on s předchozího vztahu má 8 letého kluka(má střídavou péči týden on a týden matka).
Problém je v tom že sem si vždy přála dvě nebo tři děti. Ale on už další nechce říká že má malého a malou a to mu stačí, ale mě to strašně bolí. Chtěla bych ještě jedno. :nevim:
Dnes mi řekl ať nafotil kočárek a postýlku že to už potřebovat nebudem tak ať to tu nepřekáží…
Je mi z toho smutno.
Malinkou miluju nejvíce na světě, a jsem za ní ráda a užívám si ji. Ale mrzí mě že ve svých 24letech budu mít jen jedno dítě až do konce života nebo do našeho rozchodu.. :,(
Měla jste to některá taky tak?

Tak to zkus jemně, ať to ještě neprodává, co kdyby náhodou…a nech tomu čas, stýkejte se s tvýma kamarádkama, určitě jsou některé těhotné, třeba ho to přesvědčí mít ještě jedno!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18992
27.4.17 05:29

Tak já chápu, ze se třeba boji, jak by uživil 3 deti. :nevim:
Ono je sice hezke napsat, ze jste si to meli ujasnit na zacatku, ale clovek mini a panbuh meni. Taky jsme s muzem oba chteli deti 3 a z ruznych duvodu jsme to prehodnotili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3749
27.4.17 06:03

Problém Vidim jako ostatní, na začátku. Taky jsem vždycky chtěla dvě děti a neminila se teto touhy vzdát. Takže v prve řadě jsem si vzala za muže chlapa BEZDETNEHO, který taky chtěl dvě děti.
Když ses spokojila s někým, kdo už jedno nemanželské dítě má, tam se dost dobře da předpokládat, že se bude cukat zvláště, když má střídavku. A takové omezení, navíc odliv části peněz mimo rodinu v případech, kdy chlap moc nevydělá je problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama