Reklama

Může běhání vypudit zárodek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 14:33
Může běhání vypudit zárodek?

Zajímalo by mě, jestli by mohlo běhání po ovulaci nějak ovlivnit úspěšné uhnízďování. Teploty jsem měřila od 8 DPO vysoké, trvalo to 3 dny, pak další den teplota spadla a dostavila se MS. Chodila jsem každý den půl hodinku běhat. Teď nevím, jestli to mohlo být tím a mám radši v době příp. uhnízďování běh vynechat. Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 19.07.18 14:37

ne nemůže

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 14:43

@smurfka Díky. Ale uvítala bych i nějaké méně stručné odpovědi… :-)

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 19.07.18 14:48

tak počkej za chvili tu dostaneš čočku.. :mrgreen: ženská která si myslí že běháním může vypudit zárodek - to snad aby raději ani nechodila a po oplodňovacím sexu 9 měsíců ležela..

anavi13
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 19.07.18 14:50

když na to nejde jinak odpovědět :D prostě běhat můžeš, když se tam mimčo zavrtá dobře tak ho nic ven jen tak nedostane. Sportovat je jen prospěšné, omezovat se nemusíš.

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 19.07.18 14:50

Ne, nemůže. Co víc chceš k tomu říct?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 15:03

@smurfka @anavi13 @Janli
Kdysi jsem četla, že v době očekávané menstruace je ten zárodek náchylnější a bylo tam doporučení v prvním trimestru v té době se vyhnout cvičení. Přijde vám to jako blbost?

anavi13
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 19.07.18 15:09
@Anonymní píše:
@smurfka @anavi13 @Janli
Kdysi jsem četla, že v době očekávané menstruace je ten zárodek náchylnější a bylo tam doporučení v prvním trimestru v té době se vyhnout cvičení. Přijde vám to jako blbost?

nejnáchylnější je, ale je tím myšleno vyhnout se alkoholu, lékům, toxinům. Nějaké větší opatření se dělá až s pozitivním testem, předtím to zahnízdění a správný vývoj zárodku neovlivníš. Pokud si zvyklá běhat, tak běhej v pohodě dál. Tvoje tělo je na to zvyklé a nemůže to nic ohrozit. Až najdeš pozitivní test, tak třeba můžeš trošku zvolnit, ale pokud nebudeš mít potíže tak ta chvilka běhu nevadí, to můžeš běhat celé těhotenství. Mnohem horší je čekat na gauči až otěhotníš, to tělu ublížíš víc.

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 19.07.18 15:09
@Anonymní píše:
@smurfka @anavi13 @Janli

ano přijde..
zdravý zárodek se zavrtá a neohrozí ho žádný sport.. :nevim:
nebo si někdy četla o nějaké sportovkyni která když zjistila že je těhotná tak s tím sekla?
když už se píše vyhnout cvičení v prvním trimestru tak zejména proto že třeba žena blije, a je slabá, tak by ji cvičení dělalo špatně..ale ne kvuli tomu že by z tebe mohl zárodek běháním vypadnout..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 15:10

Třeba ty otřesy a prokrvení můžou to uhnízďování ztížit? Neříkám, že znemožnit.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 19.07.18 15:12
@Anonymní píše:
@smurfka @anavi13 @Janli

Ano, je to blbost. Takových ptákovin se napíše na netu :roll: Lidstvo už by dávno vymřelo.

a12
Vesmírná mluvilka 30546 příspěvků 19.07.18 15:12
@smurfka píše:
ano přijde..
zdravý zárodek se zavrtá a neohrozí ho žádný sport.. :nevim:
nebo si někdy četla o nějaké sportovkyni která když zjistila že je těhotná tak s tím sekla?
když už se píše vyhnout cvičení v prvním trimestru tak zejména proto že třeba žena blije, a je slabá, tak by ji cvičení dělalo špatně..ale ne kvuli tomu že by z tebe mohl zárodek běháním vypadnout..

Ne, oni s nim asi seknout hned po sexu, protoze jinak by nemohly bejt tehotny :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 19.07.18 15:12
@Anonymní píše:
Třeba ty otřesy a prokrvení můžou to uhnízďování ztížit? Neříkám, že znemožnit.

Kdyby jen nějaké běhání ovlivnilo otřesama oplodnění, tak už lidstvo dávno vyhynulo.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 19.07.18 15:13

Vyhnula bych se maratonu a podobném sportování „do mrtva“. Ale jinak bych to neřešila. Však ono si kdyžtak tělo řekne.

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 19.07.18 15:15
@a12 píše:
Ne, oni s nim asi seknout hned po sexu, protoze jinak by nemohly bejt tehotny :lol:

to je fakt.. :palec:
to by byl dobrý recept pro nechtěně těhotné..
nechcete být těhotné, běžte si po sexu zaběhat :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama