Může být člověku špatně od zad?

Anonymní
17.5.24 09:36

Muze byt člověku spatne od zad?

Ahoj, pocit na zvraceni a bolest pravého žebra, mám tam něco skripnuteho

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Alinois
17.5.24 09:38
@Anonymní píše: Více

Jo kdybys videla kolik dni a nocí jsem prozvracela když jsem měla blokle žebro a tlačilo na žaludek. Stavslo se mi to často kvůli nevhodné pozici v práci.

Myslím že by sis konečně měla ujasnit od ceho tvé problémy jsou :roll: :roll:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
17.5.24 09:45

Vredy, zánět, psychika, zada, od toho to mám ja

  • Citovat
  • Upravit
53190
17.5.24 09:53

Další diskuze? Já už bych řekla, že tohle bysme měli stopnout @admin To je denně několik úplně stejných diskuzí o zdravotním stavu této madam :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41512
17.5.24 10:04
@Anonymní píše: Více

Heduš, dvě anonymní diskuze během dne? se ti ty psychické problémy dost zhoršují :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Alinois
17.5.24 10:06
@Keyllah píše: Více

Ta uz je úplně v háji. Čím víc diskuzí tim větší propad.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
17.5.24 10:07

Bojim se vředů zanetu nevím jestli na gastro

  • Citovat
  • Upravit
74217
17.5.24 10:09

Ty toho máš víc skřípnutého. To už je tady všem jasné. Normální člověk, když má potíže, tak je řeší. Hledá pomoc u lékaře a jiných odborníků, když má bolest.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Alinois
17.5.24 10:12
@Anonymní píše: Více

No tak tam jdi. Asi tě tam nikdo z nás za vlasy nedotahne. Konečně pochop že není v silách nikoho zde aby tě vyléčil, ať uz je ti cokoliv.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
17.5.24 10:14

Jaké priznaky mají ty vredy? Je možné abych je měla když před rokem jsem neměla žádné předpoklady?

  • Citovat
  • Upravit
41512
17.5.24 10:15
@Anonymní píše: Více

Já bych se spíš bála té mrtvice, co jsi měla minulý týden. Nebo té rakoviny, co jsi ji měla minulý měsíc. Nebo toho infarktu z loňska :think: kam se na to hrabou vředy, když už máš žaludek, střeva i slinivku navíc totálně v háji, teda ještě minulý týden jsi měla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41512
17.5.24 10:15
@Alinois píše: Více

dnes už tu má dvě, zítra budou tři a pozítří? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41512
17.5.24 10:16
@Anonymní píše: Více

když máš zároveň i rakovinu, slinivku, žaludek i střeva v háji a k tomu mrtvici, tak se ty příznaky vředu v tomto strašně těžko identifikují :think: ale třeba by to někdo zvládl 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.24 10:18

Haha fakt sranda fakt se toho bojim

  • Citovat
  • Upravit
Alinois
17.5.24 10:18
@Keyllah píše: Více

Ta uz tu má tolik diskuzí s tolika diagnozami že kdokoliv teď založí dotaz na neco z toho všichni si budou myslet že jde o ní. Uz se to teď děje. Počítám že po banu založí účet další. :roll:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.