Může panna otěhotnět?

Anonymní
6.11.19 20:01

Může panna otěhotnět

Ahoj, je mi 26 let a jsem stále panna. Mám hrozný strach z bolesti u prvního sexu. Jde ale o to, že chci hrozně moc miminko. Můžu otěhotnět třeba přes stříkačku když jsem panna? Bude složité otěhotnět když jsem styk nikdy neměla? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21510
6.11.19 20:02

:roll: a bolesti při porodu se nebojíš jo?? To je milionkrát horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3150
6.11.19 20:03

Bojis se bolesti z prvniho sexu, ale z porodu ne???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
6.11.19 20:05

Může.
Stačí někdo, kdo ti daruje sperma třeba ve stříkačce.
Jaký ale bude porod s tím, že máš ještě panenskou blánu, opravdu netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
6.11.19 20:05

??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2814
6.11.19 20:07

Kdybys to dítě opravdu chtěla, tak se bát nebudeš a půjdeš do toho.
Já tedy nevím, ale být ještě panna v tomhle věku? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 20:07

Tak já i na ngynekologii říkala, že už panna nejsem a vyšetřila mě vaginalně a nepoznala nic. Jen mám strach ze sexu prostě

• Citovat
  • Nahlásit
341
6.11.19 20:08

A tobě někdo říkal, že to bolí vždycky? Mě to třeba nebolelo vůbec. Bylo to pěkné, oba jsme chtěli, aby to bylo pěkné, tak jsme si to tak zařídili. Je to jen ve vašich rukou. Ale pokud už dopředu víš, že tě to bude bolet, tak asi bude. Protože to budeš mít v hlavě. A partner jako na to říká co, že ti dá sperma do stříkačky a ty si ho zavedeš? A že spolu budete celý život žít a nebudete mít sex? Anebo partner vůbec není a ty jen předpokládáš?
Myslím si, že nad tím moc přemýšlíš, nech tomu volný průběh, pravděpodobně to nechceš a nemáš toho pravého, když nad tím takto přemýšlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 20:11

@nikive
Partnera nemám… Mám dobrého kamaráda který by mi daroval sperma ve stříkačce. Prostě to tak je, mám ze sexu strach.

• Citovat
  • Nahlásit
2088
6.11.19 20:11

Jedna to kdysi dokázala, nějaká Marie to byla… ale jestli se bojíš bolesti, tak spíš adoptuj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 20:14

@sinapis.alba já chci svoje mimčo. Navíc u adopce je podmínka mít partneta a být vdaná prý. Navíc bydlím s babičkou.

• Citovat
  • Nahlásit
341
6.11.19 20:14
@Anonymní píše:
@nikive
Partnera nemám… Mám dobrého kamaráda který by mi daroval sperma ve stříkačce. Prostě to tak je, mám ze sexu strach.

Tak bacha, aby ten dobrý kamarád pak nechtěl být zapsaný v RL dítěte a neměla jsi z toho větší komplikace než ze sexu. Měla bys to asi spíš řešit s nějakým terapeutem, něco je v tobě zablokované, máš možná nějakou špatnou zkušenost, vzpomínku. To vše se dá vyřešit, pokud budeš chtít. Tvá varianta se stříkačkou je úplně zcestná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 20:16

@nikive zapsaný do RL být nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
2528
6.11.19 20:18

Pises, ze na gynde te vysezruji vaginalne, to ti nevadi? Sex s nekym koho mas rada je prijemny, oproti vysetreni. Podle me mas nejaky blok a zkusila bych terapii ci sexuologa, zbytecne si komplikujes zivot a o dost prichazis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6650
6.11.19 20:18
@Anonymní píše:
@nikive zapsaný do RL být nechce.

Boha, troll? :mrgreen: Spermie ve strikacce chcipnou, na vzduchu temer ihned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat