Špinení před ms po potratu

Anonymní
6.11.19 15:43

Špinení před ms po potratu

Ahoj, vím že je tu těchto témat dost ale ráda bych se zeptala zda máte někdo stejnou zkušenost. 13.10 jsem potratila v 7tt, vše odešlo samo bez revize takže šestinedělí nebylo dle dr potřeba. Pred 2 jsem zacala spinit + do toho lehké bolesti podbřišku a večer vaječníky a už jsem si myslela že mrcha přijde ale nic. Jediny co jsem našla byl malej krvavý flicek a tím to utlo, teď úplně čisto. Do ms mám ještě 4 dny a netuším zda to může naznačovat uhnizdovani nebo ne takhle krátce po potratu :/ bolesti prsou ktere mívám před ms vůbec nemam, vlastně skoro nic. Máte někdo podobnou zkušenost? A jak vám to dopadlo? K dr se chystám až po zpozdeni ms když bude :) děkuju za odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
144
20.12.19 12:50
@Anonymní píše:
Ahoj, vím že je tu těchto témat dost ale ráda bych se zeptala zda máte někdo stejnou zkušenost. 13.10 jsem potratila v 7tt, vše odešlo samo bez revize takže šestinedělí nebylo dle dr potřeba. Pred 2 jsem zacala spinit + do toho lehké bolesti podbřišku a večer vaječníky a už jsem si myslela že mrcha přijde ale nic. Jediny co jsem našla byl malej krvavý flicek a tím to utlo, teď úplně čisto. Do ms mám ještě 4 dny a netuším zda to může naznačovat uhnizdovani nebo ne takhle krátce po potratu :/ bolesti prsou ktere mívám před ms vůbec nemam, vlastně skoro nic. Máte někdo podobnou zkušenost? A jak vám to dopadlo? K dr se chystám až po zpozdeni ms když bude :) děkuju za odpovědi :)

Ahoj pisatelko, zrovna hledám podobné téma. Jak jsi nakonec dopadla?? Z tvého popisu mi to trošku přijde jako nové těhotenství.
Já mám něco trochu podobného, také čekám na první MS po minulém nevydařeném těhu. Začalo to nejdřív jako dva dny slabounkého špinění, pak 2 dny silnějšího špinění, pořád jsem myslela, že se to teprve rozjíždí, dnes je to 5. den a ráno to vypadalo silněji a teď už zase nic.
Tak jsem taky zmatená. Doufala jsem, že budu patřit mezi ty šťastné co hned znovu otěhotnění. Ale pravděpodobně to budou jen rozhozené hormony.
Má někdo také zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat