Mužská nemoc - jak zvládáte, když je váš partner nemocný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rive
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 29.12.18 13:17
Mužská nemoc

Holky, jak zvládáte, když je váš partner nemocny´? Já už na to nemám nervy.
Obě děcka nemocné, syn navíc docela težký průběh, jsem těhotná a poslední dny je mi špatně a mám migrény, nespala jsem kdo ví jak dlouho a teď přišel manžel s tím, že je nemocný, všechno ho bolí, heká, sípa, nemůže se hnout, na teploměru závratných 37,5.
Asi se z toho fakt za chvili zblaznim…nemám vůbec sílu a chuť ho litovat a starat se o něj, protože to přehrávání…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13668 příspěvků 29.12.18 13:20

Nevšímám si ho, dělám jako, že mu nic není.

Aduš8
Závislačka 2977 příspěvků 29.12.18 13:22

@Rive já ze své zkušenosti můžu říct, že zvýšená teplota mě zabíjí, jakmile mám 39,tak už mi tak strašně není. Chlapi nejsou už od přírody tak silní, jako my ženy :nevim:. Všechno snáší hůř. Ale chápu tě, jsem těhotná, unavená, psychicky nic moc a roční syn je dnes extrémně náladový, takže se nemohu dočkat, až přijde manžel z práce :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 11538 příspěvků 29.12.18 13:23

Nijak, manžel se chová dospele a nefnuka ani neheká. Když uz je mu fakt špatně, tak si dá horkou koupel a zaleze se vypotit do postele. Jen si občas řekne o čaj.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 29.12.18 13:24

Řekla bych mu, že doufám, že neočekává ode mě nějakou extra péči, protože sama jsem na pokraji sil. Uvařila bych mu čaj do termosky, dala na viditelné místo paralen, Brufen a případně další léky a tím by to haslo :nevim:

Malike
Extra třída :D 12984 příspěvků 29.12.18 13:27
@Rive píše:
Obě děcka nemocné, syn navíc docela težký průběh, jsem těhotná a poslední dny je mi špatně a mám migrény, nespala jsem kdo ví jak dlouho a teď přišel manžel s tím, že je nemocný, všechno ho bolí, heká, sípa, nemůže se hnout, na teploměru závratných 37,5.
Asi se z toho fakt za chvili zblaznim…nemám vůbec sílu a chuť ho litovat a starat se o něj, protože to přehrávání…

To že mu teplomer ukazuje jen 37,5 neznamená že mu není špatně..moje maminka říká,že když má ona 37 tak si přijde jak před umřením…přitom to je tvrdá žena co zápasí velký boj s lupusem.
Je nemocný,tak ho to chce trochu politovat,Vím že je toho na vás moc,ale dělat že simuluje vztahu nepřidá

Markéta80
Hvězda diskuse 41226 příspěvků 29.12.18 13:30

@Rive no co řekla bych mu že to je teda blbý, ale mne je taky zle ;)

Rive
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 29.12.18 13:35

@Malike já nedělalm, že simuluje, jen vedle 2,5 leté a ročního s horečkama a obříma puchýřema, kteří chtějí jen nosit a mazlit, navíc jsou protivní a nespí, to na mě působí jak červený hadr.
Já vím, že mu může být mizerně, ale proč se očekává, že když mně je mizerně, rozbrečí a vytočí mě už každá kravina a každé ráno se modlím, ať už je večer, že budu litovat ještě jeho?

Orochimaru12
Povídálka 38 příspěvků 29.12.18 13:38

Muj pritel teda kdyz je nemocný tak zvládá praci a vse, neheka ani nesipa. At uz ma teploty vysoké nebo nízké. A kdyz jsem nemocna ja tak se o me i postará takze si nestezuji :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 12984 příspěvků 29.12.18 13:42
@Orochimaru12 píše:
Muj pritel teda kdyz je nemocný tak zvládá praci a vse, neheka ani nesipa. At uz ma teploty vysoké nebo nízké. A kdyz jsem nemocna ja tak se o me i postará takze si nestezuji :mrgreen:

vy nejste já,nebo on není soused Emil.Já snáším bolest měně,zato jiní necítí ani zánět v zubu.To se tak nedá říct,že pokud muj muž nesýpe,tak právo na to nemá nikdo.

růžový achát
Kelišová 5712 příspěvků 29.12.18 13:42

Nelitovat, neřešit ;), indiáni také nikoho nelitují, prý by dotyčného utvrdili v té nemoci či zranění a on by se nechtěl uzdravovat :lol:, samozřejmě mu třeba ošetří rány, dají mu najíst ale víc si ho nevšímaj.

Příspěvek upraven 29.12.18 v 13:44

Malike
Extra třída :D 12984 příspěvků 29.12.18 13:44
@Rive píše:
@Malike já nedělalm, že simuluje, jen vedle 2,5 leté a ročního s horečkama a obříma puchýřema, kteří chtějí jen nosit a mazlit, navíc jsou protivní a nespí, to na mě působí jak červený hadr.
Já vím, že mu může být mizerně, ale proč se očekává, že když mně je mizerně, rozbrečí a vytočí mě už každá kravina a každé ráno se modlím, ať už je večer, že budu litovat ještě jeho?

stačí mu říct slovo ..já vím miláčku,že je ti blbě.Chápu to,ale i mě je zle a dětem ještě huř…to je snad moc?

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 29.12.18 13:44
@Rive píše:

Chápu, já odesílám takhle těžkého maroda do ložnice, aby měl chudáček klid. Nezvládám to totiž psychicky, tyhle ufňukane výlevy :oops: raději ať leží, než to poslouchat :oops: Ale u nás je ta klasika, když je nachlazený on,je to na smrt, když je něco mně, vůbec to nezaregistruje, popř. hned zapomene, že jsem něco říkala, nepomůže, diví se. To pak není ani chuť o někoho pečovat, když člověk ví, že druhému je v případě potřeby partner fuk.

růžový achát
Kelišová 5712 příspěvků 29.12.18 13:45
@Tichopredbouri píše:
Chápu, já odesílám takhle těžkého maroda do ložnice, aby měl chudáček klid. Nezvládám to totiž psychicky, tyhle ufňukane výlevy :oops: raději ať leží, než to poslouchat :oops: Ale u nás je ta klasika, když je nachlazený on,je to na smrt, když je něco mně, vůbec to nezaregistruje, popř. hned zapomene, že jsem něco říkala, nepomůže, diví se. To pak není ani chuť o někoho pečovat, když člověk ví, že druhému je v případě potřeby partner fuk.

Asi tak 8)

Malike
Extra třída :D 12984 příspěvků 29.12.18 13:45
@růžový achát píše:
Nelitovat, neřešit ;), indiáni také nikoho nelitují, prý by dotyčného utvrdili v té nemoci či zranění a on by se nechtěl uzdravovat :lol:, samozřejmě mu třeba ošetří rány, dají mu najíst ale víc si ho nevšímaj.Příspěvek upraven 29.12.18 v 13:44

Indiáni byli tvrdáci co na to nebyli zvyklí ani od mala…pokud ale byl od mala rozmazlovan a utěšován a doma na něj nervní těhule jen cení zuby,tak to vztahu nepřidá.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >