Pomáhá něco na mužskou pleš?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malytlustyhroch
Kecalka 429 příspěvků 11.12.17 10:08
Mužská pleš - pomáhá něco?

Ahoj,
Manžel ve svých třiceti pomalu plešatí - mají to v rodině. Je něco, co v takovém případě někomu skutečně pomohlo, nebo je to všechno jen prodlužování vlasové agonie? Samozřejmě, že bych nejradši, aby mu zůstaly husté vlasy do 100 let, ale kdyby to stejně nešlo tak je asi lepší to nechat být, smířit se s pleši a síly upnout jinam, co? :think: Díky za zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20661 příspěvků 11.12.17 10:14

@malytlustyhroch Z mýho pohledu - přijmout se takový, jaký jsem. Takže ho povzbuď, že vlasy nejsou všechno. Můžete zkusit nějaké ty šampony proti vypadávání a já nevím, co ještě, ale dle mého to moc k ničemu není. Znám spoustu pěkných chlapů s prořídlou kšticí. Samozřejmě ostříhaných a bez přehazovačky, jaká se nosila dřív :lol: :lol: :lol: Takže z mého pohledu to není mínus. Plešatět se musí umět s grácií ;)

Emimin7
Kelišová 7158 příspěvků 11.12.17 10:16

Záleží z jakého důvodu mu vypadávají. Pokud je to dědičné, tak mu holt vypadají.
Co nastřelení vlasů?

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 11.12.17 10:24

@malytlustyhroch zkusit ještě minoxidil, Neocapil, pokud to vypadávání je v počátcích..Já jsem s mužem 8 let, když jsme spolu začínali, tak mě kouty a trochu „kolečko“, stav je teď řekla bych stejný..používá šampony proti padání a stav se nezhoršuje..

warita
Kelišová 7132 příspěvků 11.12.17 10:26

Minoxidil zabira, dokonce i na zensky vypadavani vlasu. Myslim, ze to je asi jediny pripravek, ktery OPRAVDU zabere. Problem spis je, ze se jednak musi brat uz do konce zivota a kdyz se na chvilku vysadi, napriklad 2-3 tydny, dojde k masivnimu vypadavani vlasu.

Druha vec, na kterou si lidi stezuji je, ze po tom dost svedi kuze a vlasy se masti.

Emimin7
Kelišová 7158 příspěvků 11.12.17 10:28

Ještě mě napadl klobouk. :D

warita
Kelišová 7132 příspěvků 11.12.17 10:30
@Emimin7 píše:
Ještě mě napadl klobouk. :D

Nemyslim si, ze klobou to resi dlouhodobe.

Tohle vec, se kterou se clovek budto vnitrne smiri, nebo trpi jako zvire. Myslim, ze obzvlaste mladi muzi to maji tezke. Kdyz je nekomu 20plus a uz ma pokrocilou plesku, tak je to traga.

Emimin7
Kelišová 7158 příspěvků 11.12.17 10:32
@warita píše:
Nemyslim si, ze klobou to resi dlouhodobe.Tohle vec, se kterou se clovek budto vnitrne smiri, nebo trpi jako zvire. Myslim, ze obzvlaste mladi muzi to maji tezke. Kdyz je nekomu 20plus a uz ma pokrocilou plesku, tak je to traga.

Já vidim řešení v nastřelení vlasů. Už to ani není drahé jako dřív.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 11.12.17 10:35

@warita Pro me je spis traga kdyz ma chlap na hlave husty vlasy a v ni nasr… Vypadavani vlasu Je dane geneticky.kdyz mu maji vypadat, tak se muze stavet na hlavu a stejne s tim nic neudela.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 11.12.17 10:43
@warita píše:
Nemyslim si, ze klobou to resi dlouhodobe.Tohle vec, se kterou se clovek budto vnitrne smiri, nebo trpi jako zvire. Myslim, ze obzvlaste mladi muzi to maji tezke. Kdyz je nekomu 20plus a uz ma pokrocilou plesku, tak je to traga.

Muj ex uz mel ples od 23 let, kdy jsme spolu zacali chodit. No tak si holil hlavu dohola, aby to nebylo tak videt. Zadna traga. Maji to v rodine - i kdyz ne tak uplne, deda ma ples, otec vlasu na dve hlavy. Bratranec jeho ted v petadvaceti taky plesati, celkem dost. Exovi je dneska 29, nemyslim si, ze to nejak zasadne resi, holt venku to resi cepice, aby mu nemrzla hlava, a ostrihany vlasy na par mm uz dneska nejsou zadnym symbolem niceho.

warita
Kelišová 7132 příspěvků 11.12.17 10:43
@karkarka píše:
@warita Pro me je spis traga kdyz ma chlap na hlave husty vlasy a v ni nasr… Vypadavani vlasu Je dane geneticky.kdyz mu maji vypadat, tak se muze stavet na hlavu a stejne s tim nic neudela.

ono s tim enco delat jde. Ten minoxidilfunguje docela spolehlive, pokud to vypadavani neni prilis pokrocile. Transplantace vlasu taky, ale pro ni plati to stejne jako pro minoxidil. Pokud je ples jiz prilis pokrocila, nepomuze uz ani svecena.

To, jestli ma nekdo v hlave nasrano s plesi nijak nesouvisi, takze nechapu, proc se to tady dava do rovnice. Ze by clovek mel v idelanim pripade mit v hlave mozek a pouzivat ho, to je snad nasnade. Ze jsou dulezitejsi veci nez vhled, to je jasne.

Nicmene, vysvetluj to cloveku, ktery se kazde rano musi na sebe divat v zrcadle a je z toho nestastny. Pomuze mu vedomi, ze je chytry, mily, vtipny a pod, kdyz ma na hlave ples jako zrcadlo a ma z toho mindraky? Asi moc ne…

Mne teda nijak nepomaha vedeni, ze jsem chytra, kdyz vidim svou celulitidu v zrcadle a to ta celulitida je jeste neco, s cim se da nejak realne bojovat.

warita
Kelišová 7132 příspěvků 11.12.17 10:46
@Azeretereza píše:
Muj ex uz mel ples od 23 let, kdy jsme spolu zacali chodit. No tak si holil hlavu dohola, aby to nebylo tak videt. Zadna traga. Maji to v rodine - i kdyz ne tak uplne, deda ma ples, otec vlasu na dve hlavy. Bratranec jeho ted v petadvaceti taky plesati, celkem dost. Exovi je dneska 29, nemyslim si, ze to nejak zasadne resi, holt venku to resi cepice, aby mu nemrzla hlava, a ostrihany vlasy na par mm uz dneska nejsou zadnym symbolem niceho.

To, jestli to je traga, je na posouzeni dotycneho. A vetsina plesatych 20ti letych to teda za tragedii povazuje. Mne je to osobne vcelku jedno, neb u nas v rodine jsou pleasti vsichni chlapi, takze to beru jako muzsky udel. Zeny maji krecove zily a strie, muzi maji plesku. Kazdy neco holt…

Šarlota4
Echt Kelišová 9504 příspěvků 11.12.17 10:51

Myslim, ze u muzu muze byt pleska i sexy. Rozhodne vic nez honit ty chlupy sem a tam, je lepsi to shodit. Vetsi pruser jsou plesky u mladsich zen. Nebo hodne ridke vlasy

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33537 příspěvků 11.12.17 10:53

@malytlustyhroch řekla bych, že tohle je genetická záležitost..můj nynější životní partner i bývalý manžel jsou na tom stejně. Nevadí mě to naučila jsem se vidět jiné přednosti a chlapa miluju s tím čím mě přišel do života :mrgreen: Já zase mám na zadnici trošku celulošku a přesto se můj zadek líbí :oops:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 11.12.17 10:54
@warita píše:
To, jestli to je traga, je na posouzeni dotycneho. A vetsina plesatych 20ti letych to teda za tragedii povazuje. Mne je to osobne vcelku jedno, neb u nas v rodine jsou pleasti vsichni chlapi, takze to beru jako muzsky udel. Zeny maji krecove zily a strie, muzi maji plesku. Kazdy neco holt…

Asi jo. Ja jsem se s tim, ze by nekterej z myho okoli z toho mel komplex, nesetkala. Ale mas pravdu, ze nekteri to tak mozna berou. Mam taky na zadku strie, neda se svitit, komplex z toho nemam, nezbavim se toho. Mam taky praseci nos a uzkej horni ret, ale co uz. Nejde o zivot. I z nedostatku se da udelat prednost.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama