Mužské myšlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 18:45
mužské myšlení

Ahoj ženy a mužové zde :) asi tedy hlavně muž by mi poradil :) omluva za anonym a prosím zachovat, citlivé

Řeším svůj komplikovaný život, mám dvě děti, jsem sama.
Potkala jsem úžasného muže. Ani pořádně nedokážu definovat, čím, je úžasný, vzhled to není :)) jsem zamilovaná. Povrchní nejsem.. (v mezich :D) Trávíme spolu všechen náš volný čas, děti zatím nezná, nejsem si jistá, že je ten správný čas. Známe se měsíc a potřebujem se poznat. Já se trápím tím, že určitě nemám postavu jak modelka a on měl předemnou i ty modelky… :zed: ale tak je se mnou tak mu to asi nevadi? mám 80kg/170 výšky :D.. dámy, já vím, že pisu jak třináctka, ale já jsem tak zklamaná životem.. je mi 30 a prostě ty chlapy ani vztahy nechápu… ted mi píše, že mě miluje, že semnou nechce žít, že mě nechce zklamat, vypíše x věcí co neumi a že doufá, že nebudu zklamaná.. a jestli mi to nevadí.. ja vubec nevim, co si myslet a tak moc bych potrebovala vedet, jestli mám dal investovat cas a srdce.. :oops: PORADÍTE MI NĚKDO, JAK SE CHOVÁ CHLAP, CO TO MYSLÍ VÁŽENĚ? KTERÝ UPRIMNĚ MILUJE A JAK POZNÁM, ŽE HO TO PO PUL ROCE/ROCE.. NePŘEJDE?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 14.02.17 18:51

Postavu bych neřešila, líbíš se mu, jaká jsi - dle těch SMSek. Bohužel ale poznat, jak se bude vztah s dotyčným vyvíjet třeba během toho půlroku dle mého nejde.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 14.02.17 18:54

On ti po mesici vztahu píše, že s tebou nechce žít?…nejak tomu nerozumim, proč ti píše to co ti píše…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 18:56
@EvulinkaB18 píše:
On ti po mesici vztahu píše, že s tebou nechce žít?…nejak tomu nerozumim, proč ti píše to co ti píše…
že semnou chce žít, jsem se přepsala… :) pardon, uz to nemuzu editovat kvuli anonymu

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 14.02.17 18:58

Tak si treba jen neveri…nevis co ma za sebou..trebamel nejakou dominati partnerku a ted ma pocit, ze ti momentalne nemuze dat neco co ocekavas, protoze si mysli, ze by selhal…nevi…to bylo prvni co me napadlo…dej tomu casu a zkus uzivat to krasne…Preji at si stastna…
Ps…stastna ta, co jednou porozumi muzskemu mysleni:-)!!..

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19290 příspěvků 14.02.17 19:03

No, co rict. oba jste pozitivni az na pujdu a vidite jen negativa.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 19:03
@VeselaHolka píše:
Tak si treba jen neveri…nevis co ma za sebou..trebamel nejakou dominati partnerku a ted ma pocit, ze ti momentalne nemuze dat neco co ocekavas, protoze si mysli, ze by selhal…nevi…to bylo prvni co me napadlo…dej tomu casu a zkus uzivat to krasne…Preji at si stastna…
Ps…stastna ta, co jednou porozumi muzskemu mysleni:-)!!..

děkuju :) kéž bych to někdy uměla. Já mam pocit, ze mi nektere veci proste nedochazeji, pokud je nereknes primo.. jako blba myslim nejsem, jsem Mgr… ikdyž :D..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 19:04
@pikola píše:
No, co rict. oba jste pozitivni az na pujdu a vidite jen negativa.

jak to myslis? :)

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 14.02.17 19:09

Mě přijde jako ma gor :nevim: promiň, ale tohle mi psát chlap, řeknu si je to ma gor a už by jsme se neviděli :nevim:

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27383 příspěvků 14.02.17 19:11
@Anonymní píše:
Ahoj ženy a mužové zde :) asi tedy hlavně muž by mi poradil :) omluva za anonym a prosím zachovat, citlivéŘeším svůj komplikovaný život, mám dvě děti, jsem sama.
Potkala jsem úžasného muže. Ani pořádně nedokážu definovat, čím, je úžasný, vzhled to není :)) jsem zamilovaná. Povrchní nejsem.. (v mezich :D) Trávíme spolu všechen náš volný čas, děti zatím nezná, nejsem si jistá, že je ten správný čas. Známe se měsíc a potřebujem se poznat. Já se trápím tím, že určitě nemám postavu jak modelka a on měl předemnou i ty modelky… :zed: ale tak je se mnou tak mu to asi nevadi? mám 80kg/170 výšky :D.. dámy, já vím, že pisu jak třináctka, ale já jsem tak zklamaná životem.. je mi 30 a prostě ty chlapy ani vztahy nechápu… ted mi píše, že mě miluje, že semnou nechce žít, že mě nechce zklamat, vypíše x věcí co neumi a že doufá, že nebudu zklamaná.. a jestli mi to nevadí.. ja vubec nevim, co si myslet a tak moc bych potrebovala vedet, jestli mám dal investovat cas a srdce.. :oops: PORADÍTE MI NĚKDO, JAK SE CHOVÁ CHLAP, CO TO MYSLÍ VÁŽENĚ? KTERÝ UPRIMNĚ MILUJE A JAK POZNÁM, ŽE HO TO PO PUL ROCE/ROCE.. NePŘEJDE?

no, po měsíci to asi nepoznáš, ale jestli je ti sympatický, tak to zkus… stěhovat k sobě bych po tak krátké době asi ne, ale randit a jezdit na výlety a bavit se, to přece můžeš… jestli vám bude fajn a užijete si něco hezkého, tak i rok bude stát za to… ne? Než se trápit a být sama a litovat, že jsi to třeba nezkusila… není to přece obchod, abys takhle v začátku zvažovala, jestli investovat čas a srdce… když přeskočí jiskra, tak žádný čas není ztracený… a jestli ne, to bys poznala hned…

aivetka
Kecalka 196 příspěvků 14.02.17 19:12

Taky jsem nevěděla co dělat, když mě chtěl jeden kluk…Měla jsem pochyby. Pak přišla moje kamarádka a řekla, že jak to nezkusím, tak nikdy nezjistím jestli to stojí za to to zkusit. Už jsem s tím klukem 10 let a čekáme rodinu. Zkus to a uvidíš, vždy to můžete ukončit ;)

bibie
Kecalka 349 příspěvků 14.02.17 19:18

Asi bych byla stastna i na pul roku :D. Aspon by te to pozitivne motivovalo. Vesteckou kouli nikdo nema aby predpovedel budoucnost. Zklamat te muze i nekdo koho „znas“ 10 let. Ber co je a uzivej si co muzes. Jdes do toho s uprimnosti, proc by on nemel…a uplne je to krasny jak ti pise, az bych se chvili chtela vymenit :srdce:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13444 příspěvků 14.02.17 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj ženy a mužové zde :) asi tedy hlavně muž by mi poradil :) omluva za anonym a prosím zachovat, citlivéŘeším svůj komplikovaný život, mám dvě děti, jsem sama.

Hlavně bych nepanikařila kvůli postavě. Ze zkušenosti vím, že muži nás vnímají úplně jinak, než si myslíme my. Pokud měl i modelky, pak se nedivím, že chce „normální“ ženu. :) Znáte se měsíc, to je velmi krátká doba. Zatím se vznášíte na obláčku zamilovanosti. Skutečný charakter poznáš, až začnete spolu řešit provozní věci. Zatím si to užívej, hlavně se před ním neshazuj, nepoukazuj na žádné svoje „nedostatky“. Proč brát chlapovi iluze, pokud on tě vidí jako dokonalou femme fatale? ;) Jestli ho to bude bavit půl roku, nebo celý život, to ti tady nikdo neřekne. To záleží od mnoha okolností. Mimo jiné, i jak ho přijmou děti, a on je.

Procházející
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 14.02.17 19:27

A ty po tom měsíci víš, jestli tě on za rok nepřejde? ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 19:30
@Procházející píše:
A ty po tom měsíci víš, jestli tě on za rok nepřejde? ;)

ale prave ze vim, ze v chemii mozku se muze stat cokoliv :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >