Tenký snubní prsten

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ThereseR
Povídálka 32 příspěvků 14.02.17 14:01
Tenký snubní prsten

Dobrý den, je tu někdo kdo má obyčejný zlatý prsten jako snubní? :) a nevadí to když to není typický snubak co myslíte? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gosi
Kelišová 5687 příspěvků 14.02.17 14:05

Si myslím, že je to jedno… až si mě vezmě, tak můj milý stejně žádný prsten mít nebude, není to povinnost…

nani77
Kecalka 411 příspěvků 14.02.17 14:05

Já jsem pro klasiku, co se nesplete. Už jen proto, že by měl vydržet celý život a u tenkého mnohem více hrozí deformace. Ale když si budete chtít místo prstýnků vyměnit třeba řetízky, tak je to vaše věc.

ThereseR
Povídálka 32 příspěvků 14.02.17 14:07

Děkuji za názory

AnastazieB
Echt Kelišová 8363 příspěvků 14.02.17 14:08

Co to je „obyčejný zlatý prsten“? A jak se liší od snubního?

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 14.02.17 14:11

Ja mam běžný prsten, zaprvé se mi žádný snubak nelíbil, zadruhé je na tom vysokohorska přirážka jen protože se to jmenuje snubní…a manzel ho nosit kvůli práci nikdy nebude moci, takže se kupoval jen me a stejně ho nenosim, protože jsemz hubla a padá mi :mrgreen:

ThereseR
Povídálka 32 příspěvků 14.02.17 14:12

Totiž bereme se za pár tydnu kvůli miminku které čekáme v květnu a ve 4 zlatnictví jsem nenarazila na vhodny prsten ocel byla pro mě velká a klasicky snubní moc drahý tak jsem si vybrala tento..mě se osobně strašně líbí a je mi i příjemný ale zajímal mě názor ostatních:)

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 14:16
@ThereseR píše:
Totiž bereme se za pár tydnu kvůli miminku které čekáme v květnu a ve 4 zlatnictví jsem nenarazila na vhodny prsten ocel byla pro mě velká a klasicky snubní moc drahý tak jsem si vybrala tento..mě se osobně strašně líbí a je mi i příjemný ale zajímal mě názor ostatních:)

Myslím, že to je na Tobě, jestli se Ti líbí a vyhovuje, tak proč ne ;) Taky nemáme typické snubáky, protože za ty chtějí přemrštěné ceny, protože nesou označení „snubní“ :zed:

balkanka
Kecalka 241 příspěvků 14.02.17 14:16

@ThereseR ja si myslim, ze to nevadi, ono hodne zalezi na tobe co se ti libi a co ne, ja osobne zlute zlato nemusim, libi se mi stribro nebo bile zlato, hlavne se musi libit tobe, ty ho budes nosit :-) a hodne chlapu nenosi snubaky kvuli praci treba. Prsten na fotce je moc krasny, v jednoduchosti je krasa :-)

ThereseR
Povídálka 32 příspěvků 14.02.17 14:18

Děkuji moc: -) jsem chtěla slyšet nejaky kladný názor, no přítel taky kvůli práci právě chce jen obyčejný z oceli a stejně ho dá do krabičky :lol:

warita
Echt Kelišová 8166 příspěvků 14.02.17 14:29
@ThereseR píše:

Hezky je, ale jako snubak nevypada… cili, paklize ho budes nosit jen pro svuj dobry pocit, tak to neni problem. Paklize ma plnit i funkci informacni pro okoli, ze jses zadana… tak tuto funkci plnit nebude.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 14.02.17 14:29

My máme ocelové, nenosime ho ani jeden. Já nosím zásnubní, takový jemný, stříbrný. Za mne je to úplně jedno. Ať vám to klape :kytka:

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 14.02.17 14:30

Jestli se ti líbí, tak proč ne. My si mezi zlatými taky nemohli vybrat, tak jsme si na fleru pořídili z damascénské oceli a jsou krásné a jen tak někdo je nemá. Chtěla jsem, aby byli fakt snubní, ale ne předražené zlaté. A levné zlaté se mi nelíbily. Stříbro je moc měkké a jen ocelové se mi taky nelíbily. Naštěstí manžel byl pro a nosí ho. To byl taky můj požadavek. Aby se mu opravdu líbil a chtěl ho nosit.
Takže, co se líbí vám a budete to chtít nosit, to budete mít :)

kacka52
Závislačka 4148 příspěvků 14.02.17 14:34

My máme snubáky z bílého zlata, za oba jsme dávali cca 4tisíce, plus mínus. Máme tenké, 3mm. Já ho nosím, manžel ne, takže ho mám na řetízku :mrgreen:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 47755 příspěvků 14.02.17 14:35

A co to jako má být obyčejný prsten? Co dělá ze snubního prstýnku snubní? Jako ten název? Nebo možná cena by to mohla být :lol: Však ten prstýnek budeš nosit ty, tak přece si nevybereš něco, co se ti nelíbí :lol: Moc teda nevím, co se má na tom prstýnku splést, když se snubní prstýnek nosí na levém prsteníku snad po celým světě :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >