Mužské oči

Anonymní
6.1.21 05:55

Mužské oči

Ahoj holky chtěla bych se zeptat umíte číst s mužovo očí. a vycítit jestly vas ma rad i když se pořádně neznáte 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14729
6.1.21 06:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat umíte číst s mužovo očí. a vycítit jestly vas ma rad i když se pořádně neznáte 😊

Jestly?

A jo umím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 06:56

Takže též viš co si v tu chvíli o tobě myslí 😊

• Citovat
  • Nahlásit
25438
6.1.21 07:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat umíte číst s mužovo očí. a vycítit jestly vas ma rad i když se pořádně neznáte 😊

Ach děvče… :think: do které chodíš třídy? Raději se doučit pravopis, i čárky mezi slovy by byly fajn. A ať jsi odkudkoliv, tak to Vaše -ovo pokud možno ne písemně, kdy hlavně doufám, že to víš, že jsou to ty oči, ne to oči. No moje oči vždy dostanou zabrat teda. :)

A s klukem uvidíš, jak se to vyvrbí, možná jsi něco o Vás dvou měla napsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 07:20

Je to jen prapovis 😀 to v životě tolik nepotrebuješ. on to není klučina ale chlap 😀po 40 a už nevím co si oněm myslet.tak jsem chtěla poradit 😀zda když si sním že vycitis emoce.😀nebo jak to napsat :)

• Citovat
  • Nahlásit
16040
6.1.21 07:27
@Anonymní píše:
Je to jen prapovis 😀 to v životě tolik nepotrebuješ. on to není klučina ale chlap 😀po 40 a už nevím co si oněm myslet.tak jsem chtěla poradit 😀zda když si sním že vycitis emoce.😀nebo jak to napsat :)

Já tedy pravopis považuji za velmi důležitý, písemný projev o člověku prozradí víc, než myslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14729
6.1.21 07:28
@Anonymní píše:
Takže též viš co si v tu chvíli o tobě myslí 😊

Jo

@Anonymní píše:
Je to jen prapovis 😀 to v životě tolik nepotrebuješ. on to není klučina ale chlap 😀po 40 a už nevím co si oněm myslet.tak jsem chtěla poradit 😀zda když si sním že vycitis emoce.😀nebo jak to napsat :)

Jen pravopis? Holka, holka, kdyz nepoznáš co ti říkají oči chlapa raději se uč ten pravopis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25438
6.1.21 07:29
@Anonymní píše:

Propáníčka. :lol: tak dle pravopisu, který pochopitelně důležitý je, vtipálku, a i podle psaní jsem měla za to, že jsi mladá holka.
Mno, myslím, že nikdo nemá skleněnou kouli, ale emoce z hlasu/intonace apod, vycítit a i vidět jdou. Vy spolu neumíte mluvit nebo co máte za problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 07:29

😀 😀 jasny

• Citovat
  • Nahlásit
2152
6.1.21 07:55
@Anonymní píše:

Pravopis je důležitý. A potřebuješ ho v životě hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5193
6.1.21 08:02

Já sice z mužských očí nepoznám, co si o mě myslí. Za to poznám z téhle diskuze, že jsi nějaká jiná :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
6.1.21 08:15

Lidi se umí dobře přetvařovat já věřila jednomu 8 let, že mě má rád a žila jsem s ním po celou dobu. Teď delší dobu po rozchodu jen koukám co vše mi vyčítá jsou to věci, které jsou semnou spojené moje já. Měl mě rád jen když jsem dělala vše co chtěl on. Na druhou stranu z očí dokážu poznat kdo mi lže, nesnáším lež a většinou to poznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 08:18

Ano to máš pravdu. kašly na něho a kord když ti vyčítá. po tolika letech jsou to zmetci

• Citovat
  • Nahlásit
6.1.21 08:21
@Anonymní píše:
Ano to máš pravdu. kašly na něho a kord když ti vyčítá. po tolika letech jsou to zmetci

Raději na něj ale kašli s měkkým…a zbraně zatím nejsou nejspíš třeba ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25438
6.1.21 08:22
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Raději na něj ale kašli s měkkým…a zbraně zatím nejsou nejspíš třeba ;)

Chtěla jsem to právě napsat, ale u ní mi to už připadá marný…
No schválně - co bys chtěla dělat s tím kordem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat