Reklama

Můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klarastep1991
Nováček 1 příspěvek 17.01.18 09:57
můžu ?

Ahoj holky, vím že tady tahle otázka proběhla už několikrát ale i tak se zeptám. Mám zpoždění MS už 11 dní, TT jsem si dělala před 3 dny vyšel negativní od té doby mě bolí (tlačí) břicho, jsem děsně unavená a tak nějak celkově pociťuju že jsem jiná :D Dr. jsem volala řekla ať to ještě nechám popř. příští týden mám přijít.
S přítelem se o miminko snažíme… máte s tím nějaká zkušenost? Předem děkuji :-)

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 17.01.18 10:01

Jak říkáš, proběhlo to tu už nekolikrat…zkus další test, když bude opět negat. tak zřejmě bude problém jinde…teď je to 50:50… :nevim:

hehehe
Extra třída :D 11537 příspěvků 17.01.18 10:12

@klarastep1991
Jestli MS mešká už 11 dní, máš ji pravidelnou a test je negativní, těhotná asi nebudeš… Jistotou je samozřejmě zajít si na krev, pokud těhotenství už zablokovalo menstruaci, HCG tam bude, pokud tam HCG není, problém je jiný.

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 17.01.18 10:22
@klarastep1991 píše:
Ahoj holky, vím že tady tahle otázka proběhla už několikrát ale i tak se zeptám. Mám zpoždění MS už 11 dní, TT jsem si dělala před 3 dny vyšel negativní od té doby mě bolí (tlačí) břicho, jsem děsně unavená a tak nějak celkově pociťuju že jsem jiná :D Dr. jsem volala řekla ať to ještě nechám popř. příští týden mám přijít.
S přítelem se o miminko snažíme… máte s tím nějaká zkušenost? Předem děkuji :-)

Já mám zpoždění 1 dní, tt 2× duch. Příští týden jdu na gyndu - toď má zkušenost.
Těhotná být můžeš, ale nemusíš, skoč k doktorovi, nebo ještě počkej :nevim:

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 17.01.18 10:22
@Rebelka112 píše:
Já mám zpoždění 1 dní, tt 2× duch. Příští týden jdu na gyndu - toď má zkušenost.
Těhotná být můžeš, ale nemusíš, skoč k doktorovi, nebo ještě počkej :nevim:

Oprava..zpoždění 9 dní :roll:

Heivka
Závislačka 3090 příspěvků 17.01.18 10:33

Než jsem měla syna měla jsem zpoždění celé tři týdny (jinak pravidelný cyklus skoro na hodinu), k doktorce jsem nešla (měla dovolenou), testy negativní, tlak v podbřišku nateklá prsa. Když jsem se potom zmínila doktorce, tak prý pravděpodobně cysta. Čtyři měsíce potom už byl při zpoždění pozitivní test.

la_amanita
Kecalka 320 příspěvků 17.01.18 10:38

Ano. Ne. Ano. Ne. Ano. Ne!

Boha jeho lidi, co to je za dotazy? Myslíte si, že máme křišTálovou kouli a vyvěštíme vám to takhle online?

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 17.01.18 10:40

@klarastep1991 tehotna byt muzes, ale s takovym zpozdenim by na testu melo neco byt videt :nevim: pokud chces vedet a dr te driv nevezme, zajdi si jako samoplatce na odber krve, zda tam bude HCG :nevim:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 17.01.18 10:46
@la_amanita píše:
Ano. Ne. Ano. Ne. Ano. Ne!Boha jeho lidi, co to je za dotazy? Myslíte si, že máme křišTálovou kouli a vyvěštíme vám to takhle online?

Já taky kroutim hlavou nad takovými dotazy

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >