Můžu již testovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glamour
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 12:40
Můžu již testovat?

Prosím poradte. S přítelem se již snažíme skoro rok o mimčo, ale zatím bezúspěšně. Tedy nedá se říci asi že by jsme se snažili, ale necháváme tomu volný průběh :-) Zatím jsem tedy ani nehlídala ovulku. Ale poslední tři cykly, to mám hodně rozházené. 1.5. jsem to měla dostat. Ale doted nic. Tulení bylo ale jen 30.3., druhý den jsem dostala menstruaci a poté tulení až 30.4 :-D… je možné abych byla těhotná, když už mám nyní 9 dní zpoždění? Nebo to není možné a mám si spíš zajít na gynekologii? Případně mohu již dnes zkusit test? Děkuju všem za reakce :mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10517 příspěvků 10.05.18 12:43

No… Musíš mít pohlavní styk, abys byla těhotná. Takže asi nic…

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 10.05.18 12:45

Zkus test, ale z tulení těhotná být nemůžeš… Mně máma tvrdila, že jo, když jsem byla malá, ale je to kec!

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2738 příspěvků 10.05.18 12:46

A tulení je proboha co? :poblion: nemůžeš napsat jak normální dospělý člověk, že jste měli sex? pochybuju, že jsi těhotna, když jste měli sex jen 30.4 a 1.5 jsi to měla dostat…takhle to fakt nefunguje…

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 10.05.18 12:48
@debra.morgan píše:
A tulení je proboha co? :poblion: nemůžeš napsat jak normální dospělý člověk, že jste měli sex? pochybuju, že jsi těhotna, když jste měli sex jen 30.4 a 1.5 jsi to měla dostat…takhle to fakt nefunguje…

Tulení s příťou, aby měli mimíska… :srdce:

glamour
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 12:49

Tulením jsem myslela jako sex… příště to tedy napíšu normálně :D

jessikka
Extra třída :D 10517 příspěvků 10.05.18 12:49
@radkka píše:
Tulení s příťou, aby měli mimíska… :srdce:

Jooo, aby se ze snažilky stala těhulka.

eliskaj
Kelišová 5395 příspěvků 10.05.18 12:49

Z tuleni určitě byt těhotná nemůžeš.

natyber
Kelišová 5120 příspěvků 10.05.18 12:49

@glamour Můžeš a nemusíš. Proč si prostě ten test nekoupíš? Pokud byl styk a měsíčky se nedostaví, tak si koupím test :nevim: Nebo když ti někdo tady napíše, ať ještě test neděláš, tak budeš jako čekat? Normálně si ho kup a za chvíli budeš vědět.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 10.05.18 12:50

Při tulení jednou za měsíc spíš ne :lol: zkus provozovat obden sex, to bude jistější. Ale sex, jo? Penis musí alespoň na chvíli v pochvě, jinak bude další roky snažení (volný průběh) k ničemu.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 10.05.18 12:50
@glamour píše:
Tulením jsem myslela jako sex… příště to tedy napíšu normálně :D

Jestli spolu máte sex běžně jednou za měsíc, tak šance na početí nic moc… Asi bych má tvém místě zjišťovala, jestli mám ovulaci a kdy. :kytka:

glamour
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 12:50

Myslela jsem právě zda nemohla být zpožděná ovulace, když jsem měla cykly poslední dobou rozházené

glamour
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 12:51
@radkka píše:
Jestli spolu máte sex běžně jednou za měsíc, tak šance na početí nic moc… Asi bych má tvém místě zjišťovala, jestli mám ovulaci a kdy. :kytka:

Dobře, začnu si tedy dělat ovu testy :)

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 10.05.18 12:51
@jessikka píše:
Jooo, aby se ze snažilky stala těhulka.

Jo :srdce: :mrgreen:

Uživatel je onlineNairol
Echt Kelišová 8770 příspěvků 10.05.18 12:53

Nemuzes.
Test smis pouzit, az budes dospela a i tak bych pockala, az budes mit i sex, bez nej je to zbytecny. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama