Můžu již testovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glamour
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 12:40
Můžu již testovat?

Prosím poradte. S přítelem se již snažíme skoro rok o mimčo, ale zatím bezúspěšně. Tedy nedá se říci asi že by jsme se snažili, ale necháváme tomu volný průběh :-) Zatím jsem tedy ani nehlídala ovulku. Ale poslední tři cykly, to mám hodně rozházené. 1.5. jsem to měla dostat. Ale doted nic. Tulení bylo ale jen 30.3., druhý den jsem dostala menstruaci a poté tulení až 30.4 :-D… je možné abych byla těhotná, když už mám nyní 9 dní zpoždění? Nebo to není možné a mám si spíš zajít na gynekologii? Případně mohu již dnes zkusit test? Děkuju všem za reakce :mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10434 příspěvků 10.05.18 12:43

No… Musíš mít pohlavní styk, abys byla těhotná. Takže asi nic…

radkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 10.05.18 12:45

Zkus test, ale z tulení těhotná být nemůžeš… Mně máma tvrdila, že jo, když jsem byla malá, ale je to kec!

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 10.05.18 12:46

A tulení je proboha co? :poblion: nemůžeš napsat jak normální dospělý člověk, že jste měli sex? pochybuju, že jsi těhotna, když jste měli sex jen 30.4 a 1.5 jsi to měla dostat…takhle to fakt nefunguje…

radkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 10.05.18 12:48
@debra.morgan píše:
A tulení je proboha co? :poblion: nemůžeš napsat jak normální dospělý člověk, že jste měli sex? pochybuju, že jsi těhotna, když jste měli sex jen 30.4 a 1.5 jsi to měla dostat…takhle to fakt nefunguje…

Tulení s příťou, aby měli mimíska… :srdce:

glamour
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 12:49

Tulením jsem myslela jako sex… příště to tedy napíšu normálně :D

jessikka
Extra třída :D 10434 příspěvků 10.05.18 12:49
@radkka píše:
Tulení s příťou, aby měli mimíska… :srdce:

Jooo, aby se ze snažilky stala těhulka.

eliskaj
Kelišová 5392 příspěvků 10.05.18 12:49

Z tuleni určitě byt těhotná nemůžeš.

natyber
Závislačka 4503 příspěvků 10.05.18 12:49

@glamour Můžeš a nemusíš. Proč si prostě ten test nekoupíš? Pokud byl styk a měsíčky se nedostaví, tak si koupím test :nevim: Nebo když ti někdo tady napíše, ať ještě test neděláš, tak budeš jako čekat? Normálně si ho kup a za chvíli budeš vědět.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 10.05.18 12:50

Při tulení jednou za měsíc spíš ne :lol: zkus provozovat obden sex, to bude jistější. Ale sex, jo? Penis musí alespoň na chvíli v pochvě, jinak bude další roky snažení (volný průběh) k ničemu.

radkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 10.05.18 12:50
@glamour píše:
Tulením jsem myslela jako sex… příště to tedy napíšu normálně :D

Jestli spolu máte sex běžně jednou za měsíc, tak šance na početí nic moc… Asi bych má tvém místě zjišťovala, jestli mám ovulaci a kdy. :kytka:

glamour
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 12:50

Myslela jsem právě zda nemohla být zpožděná ovulace, když jsem měla cykly poslední dobou rozházené

glamour
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 12:51
@radkka píše:
Jestli spolu máte sex běžně jednou za měsíc, tak šance na početí nic moc… Asi bych má tvém místě zjišťovala, jestli mám ovulaci a kdy. :kytka:

Dobře, začnu si tedy dělat ovu testy :)

radkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 10.05.18 12:51
@jessikka píše:
Jooo, aby se ze snažilky stala těhulka.

Jo :srdce: :mrgreen:

Nairol
Echt Kelišová 8686 příspěvků 10.05.18 12:53

Nemuzes.
Test smis pouzit, az budes dospela a i tak bych pockala, az budes mit i sex, bez nej je to zbytecny. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama