Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Hanymany píše: …a co se týče orálního uspokojení muže, to ano, ale rozhodně bych to jako těhotná nepolykala, protože sperma obsahuje látku, která je ve velkém množství schopná vyvolat porod, takže i potrat, podle mě. Muselo by toho sice být hooodně, ale proč si přidělávat starosti kvůli jednomu polknutí
Hele, tohle je jedna z nejvtipnejsich veci, co jsem posledni dobou cetla
![]()
Myslis, ze je zaludek nejak spojen s vaginou? To je jak z Bravicka ![]()
@pikola mysli si co chceš
Pokud vám těhotenství vychází na jedničku, nikdy nepochopíte, jak se cítí ta, která je znovu těhotná po jednom či více potratech. Něco už jsem o tom přečetla, spoustu toho sama zažila, tak to nemusíte znevažovat. A psala jsem o možnosti, ne že se to stane, a že množství musí být víc než nadstandardní, tak se naučte číst a rozumět tomu co čtete
Nemůžeš mimču uškodit. pokut je těhotenství zdravé, tak nehrozí vůbec nic. Pokud by něco hrozilo, lékař doporučí nemít sex.
Neměly byste jí říkat, že se nemůže nic stát! Každý to má jinak! My třeba v prvním trimestru měli zákaz!!
A na tvém místě bych byla raději ještě 2 měsíce bez sexu byla (budto to tvuj partner také vydrží, nebo ho můžeš uspokojit jinak)! Strach by byl u mě větší, než chuť na sex…
Márč
Ahoj, myslím si že občasným milovaním se nic nezkazí.
Jak už tu někdo psal sex ano, ale s kondomem. Říkali nám to teď i na předporodním kurzu. Do 36 týdne s kondomem a pak zase bez.
Jde o to, že spermie obsahují látky, které vyvolávají porod. Tyto látky se pak dávají uměle jako „vyvolávyčky“. Proto lékaři ke konci těhotenství doporučují sex, je to taková přírodní vyvolávačka. ![]()
Tak se nestrachuj, a krásné těhotenství. ![]()
@Hanymany nasla bys mi prosim dukaz na netu o nebezpecnosti oralniho sexu v tehotenstvi?
Nebudu ti vysvetlovat co mam za sebou ja, nejsem ta, co potrebuje verejne litovat..
@teredes píše:
Zakladatelko delej vse, co ti je prijemne.
@Hanymany proboha zenska, sperma sice prostaglandin obsahuje, ale zrani cipku napomaha, pokud ti ho partner zanecha TAM dole. Kdyz to spolknes, tak se FAKT nemas ceho bat![]()
Jsem se po ránu pobavila. Dítěti se nechce ven, možná bych se měla vyprdnout na sex a začít to sperma radši polykat. Akorát nevím, jak se mi ze žaludku a přes střeva dostane zrovna k čípku.
I když podle některých je možné všechno, že jo.
![]()
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám hrozně blbý dotaz a hrozně se za něj stydím proto ten anonymJsem v 6týdnu těhotenství a stále jsem ze strachu s partnerem nespaly. Jednou už jsem o dítě přišla a pak už se nedařilo, ani přes umělé oplodnění a teď když se konečně zadařilo tak se toho bojím. Vím že v těhotenství sex nezakazují ba naopak doporučují ale nevím jak je to když jsem teprve těhotná takto krátce, tak jsem se chtěla zeptat jestli to opravdu miminku nemůže uškodit. Předem děkuji všem za vaše názory
jsem taktéž v 6 tt, kdysi jsem potratila (ZP) a pak další těhu bylo úspěšné. teď žádné problémy nemám, šla jsem ale na prohlídku k dr., moje dr. tam nebyla, jako zástup byl starý primář gyndy který mi udělal utz a přidal radu být bez sexu. samotnou mě to překvapilo a říkal že sice nemám žádný problém vše vypadá v pořádku, že se obecně říká že to těhotenství neohrozí ale on prý ty první týdny nerad vidí když pár souloží že je to zbytečný risk. říkalže nechápe že teď každá druhá bere utrogestan(i já ho beru) a pak řeší kdy může sexovat že do toho 10 tt to snad vydržíme
mě je to fuk, my bychom stejně sex neměli, není mi dobře a manžel se bojí ![]()
@Nelluška píše:
Ahoj, já se na to dr ptala a smál se a říkal nevadí. Spíš sperma je stimulant, dr mi říkal, že staré indiánky ho pily, aby porodily a porod byl rychlejší.Příspěvek upraven 17.02.12 v 12:04
@Anonymní píše:
jsem taktéž v 6 tt, kdysi jsem potratila (ZP) a pak další těhu bylo úspěšné. teď žádné problémy nemám, šla jsem ale na prohlídku k dr., moje dr. tam nebyla, jako zástup byl starý primář gyndy který mi udělal utz a přidal radu být bez sexu. samotnou mě to překvapilo a říkal že sice nemám žádný problém vše vypadá v pořádku, že se obecně říká že to těhotenství neohrozí ale on prý ty první týdny nerad vidí když pár souloží že je to zbytečný risk. říkalže nechápe že teď každá druhá bere utrogestan(i já ho beru) a pak řeší kdy může sexovat že do toho 10 tt to snad vydržímemě je to fuk, my bychom stejně sex neměli, není mi dobře a manžel se bojí
No prosím
@Hanymany píše:
To je jako dukaz ty stare indianky a nekdo nekde slysel?
Víš co, jdi se bodnout, já tu nejsem kvůli tobě, psala jsem zakladatelce co vím já a v podstatě ti moje názory můžou bejt úplně volný, když jsi spolkla všechnu moudrost světa
@Hanymany vzdyt se nerozciluj, holt si to mysli. A dej si taky pozor na zareni z pocitacu, mobilu a chemtrails, nejlepe odstehuj i muze nekam daleko.
Preji zdraveho mimiska ![]()