Můžu nahlásit těhotenství na ÚP bez průkazky?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
Tak já jsem musela přijít s průkazkou… Sice už jsem byla v 7.měsíci a břicho bylo vidět na kilometry daleko, ale,,milá" paní mi řekla, že to by tam takhle mohl přijít kdokoliv a říct, že je těhotný, že mi to prostě bez průkazky nevěří.
Tak jsem tam musela znovu, s průkazkou.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@venatrixx No,to je přesně to, co píšu výš. Že někteří se vyžívají v tom, že jim dal někdo „moc“ ![]()
- Citovat
- Upravit
Mojí průkazku si skenovala… Jinak jsem to hlásila aź ‚s ni‘ po 3 měsících z důvodu… Kdyby náhodou něco!
![]()
- Citovat
- Upravit
Holky já mám jít na další schůzku na UP až koncem srpna, stačí když jim to nahlásím až v tom srpnu že jsem těhu? A nevyřadí mě kvůli tomu, že jsem těhu z evidence? Mám z toho trochu obavy ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Zuzie píše:
Holky já mám jít na další schůzku na UP až koncem srpna, stačí když jim to nahlásím až v tom srpnu že jsem těhu? A nevyřadí mě kvůli tomu, že jsem těhu z evidence? Mám z toho trochu obavy
nevyřadí… To nemůžou.. Já tam byla celé těhu i teď (nejsem na MD). A pokud máš normální pani na ÚP, pozve Tě jen jednou za celé těhu
né-li až po porodu, jako jsem to měla já
Ale zas je fakt, že mi nic neplatěj, pouze zdravotní, takže to je taky asi stěžejní ![]()
- Citovat
- Upravit
@kajmi jj, na každém ÚP je to jiné. No mě ty mejly neobtěžují, tak jsem ráda, že tam nemusím, jenom ji to pošlu. No ale stejně je to divný, že je to všude jinak. Kámoška třeba nemusela dokládat žádné potvrzení a nic a nehonili ji ani nikam