Můžu nahlásit těhotenství na ÚP bez průkazky?

Anonymní
26.5.13 19:46

Můžu nahlásit těhotenství na ÚP bez průkazky?

Jsem evidovaná na ÚP. Ted jsem otěhotněla a v úterý mám termín schůzky na ÚP. Chci se poradit, jestli už to můžu nahlásit ikdyž ještě nemám průkazku? Nebo to musím hlásit až s průkazkou?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50186
26.5.13 19:48

Po mně chtěli těh. průkazku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101950
26.5.13 19:50

Svým způsobem jim to může být fuk, těhotenství není nemoc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Siluet
26.5.13 19:50
@Anonymní píše:
Jsem evidovaná na ÚP. Ted jsem otěhotněla a v úterý mám termín schůzky na ÚP. Chci se poradit, jestli už to můžu nahlásit ikdyž ještě nemám průkazku? Nebo to musím hlásit až s průkazkou?

průkazku nepotřebuješ, taky jsem to tak měla :) nahlásila jsem to a pak jsem při další návštěvě musela mít potvrzený od doktora. Ten mi to napsal jen na kus papíru, že jsem těhotná. Jinak těhotenská průkazka na UP nezajímá, ta je jen pro lékaře ;)

  • Citovat
  • Upravit
Run
20807
26.5.13 19:52

Já myslím, že jsem jim to jen řekla.. Ale já už asi měla trochu břicho, už si nejsem jistá. Každopádně paní byla rozumná a řekla, že mě nikdo nezaměstná a nemusela jsem tam vůbec chodit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1820
26.5.13 19:55

Muzes to nahlasit ted i pozdeji. Ja to hlasila az v 5 meici a prukazku jsem si zapomela doma, tak si ji okopirovala az pri dalsi navsteve.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.13 19:57

@Janeet O to mi přesně jde :).Já tu průkazku pak dodám. Jen ted jí ještě nemám. Tak fajn :)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.5.13 19:59

@gabriela82 Právě,jsem už po jednom potratu a nerada bych se stresovala nebo něco. Navíc i ta paní se zdá v pohodě, tak mi přijde fér jí to říct ;)

  • Citovat
  • Upravit
Siluet
26.5.13 20:03
@Anonymní píše:
@Janeet O to mi přesně jde :).Já tu průkazku pak dodám. Jen ted jí ještě nemám. Tak fajn :)

vůbec průkazku nikdy nikdo na ÚP nechtěl, ale musela jsem právě doložit jen to potvrzení, no a taky šlo o to, aby měla v ruce papír, že mě nemusí poslat uklízet s vestičkou pro město :mrgreen: no a od té doby jí musím koncem každého měsíce poslat papír, že těhotenství trvá

  • Citovat
  • Upravit
1820
26.5.13 20:09

Ja tedy nic neposilam. U nas se chodi na UP 1× za 3-4mesice a to ji jen podepisu list ze jsem tam byla a da mi dalsi termin navstevy :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.13 20:09

@Janeet Jasně,chápu :).Tak potvrzení taky není při další návštěvě problém :).Tak moc děkuju za info :palec:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.5.13 20:12

@kajmi Taky se u nás chodí v takových intervalech. Myslím, že naposledy jsem byla na začátku února nebo března :think:.Už ani nevím, strašně to utíká.

  • Citovat
  • Upravit
Siluet
26.5.13 20:21
@Anonymní píše:
@Janeet Jasně,chápu :).Tak potvrzení taky není při další návštěvě problém :).Tak moc děkuju za info :palec:

není zač, hodně štěstí :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Siluet
26.5.13 20:24
@Anonymní píše:
@kajmi Taky se u nás chodí v takových intervalech. Myslím, že naposledy jsem byla na začátku února nebo března :think:.Už ani nevím, strašně to utíká.

ja právě na ten pracák teď nemusím chodit, co jsem řekla, že jsem těhu. Jednou za měsíc jen posílám emailem naskenované potvrzení o trvání těhotenství. Tak že jsem tam byla naposled někdy v listopadu a další návštěvu mám až po porodu, to tam dojdu s rodným listem dítěte a oni mě vyřadí z evidence ;)

  • Citovat
  • Upravit
1820
26.5.13 20:32

@Janeet Tak to mi prijde, ze jsem na tom lip jak ty. Byla jsem tam 2× za cele tehu a nemusim se stvat se zadnymi maili :mrgreen: Ale kazda urednice chce neco jineho. S tim se hold musi pocitat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat