Můžu otěhotnět během menstruace?

Anonymní
9.11.19 07:47

Můžu otěhotnět během menstruace ?

Ahoj holky chtela jsem se zeptat zda by jste mi některa pomohla.. s moji otazkou lze otěhotnět během menstruace? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5628
9.11.19 07:51

Samozřejmě, že lze. Ale šance je mizivá, to bys musela mít nějak hodně krátký cyklus.
Už jsem tady o tom párkrát četla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 07:56
@Tableta píše:
Samozřejmě, že lze. Ale šance je mizivá, to bys musela mít nějak hodně krátký cyklus.
Už jsem tady o tom párkrát četla ;)

Mě by zajímalo kdy můžu otěhotnět s přítelem se o to snažíme měsíc a pořád nic. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.11.19 08:03

Jak mam spravne otehotnet? Neni lepsi zajit ke gynekoložce? A poradit se s ní? Nebo tu zahadu vyřeším sama? Holky raďte :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
22819
9.11.19 08:11
@Anonymní píše:
Jak mam spravne otehotnet? Neni lepsi zajit ke gynekoložce? A poradit se s ní? Nebo tu zahadu vyřeším sama? Holky raďte :) :hug:

No jak, mít sex v době ovulace :think: I Tak je šance asi 20% že se to povede. Měsíc není nic. Nastuduje si na internetu, jak funguje ženský cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1058
9.11.19 08:18

Chcete dítě, ale vlastně ani nevíte jak vzniká? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 08:20
@Anonymní píše:
Jak mam spravne otehotnet? Neni lepsi zajit ke gynekoložce? A poradit se s ní? Nebo tu zahadu vyřeším sama? Holky raďte :) :hug:

Ty jsi troll, že jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
9.11.19 08:36

To uz tady bylo s tim snazenim se UŽ měsíc :rolling_eyes: Trocha invence, deti, je to nuda k uzoufani… A vubec furt dokola ty samy otázky každej den… Asi si budu muset od emimina odpočinout :sunglasses: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
9.11.19 08:40
@Anonymní píše:

Jak správně otěhotnět? Přece do bříška. Pokud si sperma namazes na chleba, dítě nevznikne.

Neni lepší jit ke gynekolozce? Není. Nemá pindika a neoplodni tě.

Jestli vyřešíš tu zahadu sama? Velmi o tom pochybuji, vzhledem k tomu, ze máme digitální svet teprve 21.stoleti a maximum informací jako na dlani. To je velmi těžké vyřešit cokoliv.

Hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2299
9.11.19 09:03
@Anonymní píše:

Jsi troll že? Jestli ne, radím reprodukci odložit, dokud nebudeš mít dostatek mozkových buněk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 11:26

Sex obden, poloha kdy ty ležíš, po jeho vyvrcholení nohy opři o zeď, taky je dobrý když ho při ejakulaci ho zarazí co nejdál ať to spermie nemají tak daleko
před sexem on 1 Plzeňský pivo a ty 2 decky vína
:palec: to pude :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama