Můžu si vytáhnout dren?

54
27.9.21 07:28

Můžu si vytáhnout dren?

Ahoj, v úterý mi trhali šestku vpravo nahoře a udělal se mi tam zánět. Včera jsem byla na pohotovosti a dali mi tam dren a řekli, že mám jít dneska ke svému zubaři. Ale má zubařka má 3 dny dovolenou, co teď s tím? Vím, že za ni nikdo neordinuje. Co mám dělat, mám jít dnes znovu na pohotovost, nebo si nechat dren v puse nebo raději vytáhnout a v lékarně si koupit nějaké kapky? Fakt teď nevím, úplně jsem zapomněla že má dovolenou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1873
27.9.21 07:31

Šla bych zpět na pohotovost a řekla co a jak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
27.9.21 07:45

Jojo, taky bych skočila na tu pohotovost znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2495
27.9.21 10:03

Já bych někam zavolala, třeba na tu pohotovost. Nebo fakt nemá zubarka nikoho zastupujicicho nebo někoho, kdo třeba pracuje ve stejné budově? Já jsem jako dítě měla dřeň v uchu, rodiče mi ho po pár dnech vytáhli sami, ale řekl jim to doktor, že to mají sami vyndat. Pokud tobě nic takového nerikali, tak si to sama nevyndavej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 00:18

Bohužel, neúplná informace. Drén je kde? V extrakční ráně nebo byla provedena incize nad zubem, který byl vytažen? Drén je také široký pojem, jestli se rána nehojí dobře, tak bude v ní, nad zubem by byl drén rukavicový.
Prostě, musí se na to někdo mrknout. Zítra příslušná LSPP. Drén se může dát popř. nový.
Rozhodně předpokládám špatné hojení. Nevyplachovat, raději nic hodně teplého, je možné chladit, táhnout od oka dolů, jestli je tam otok. Vhodná by byla ATB.
Hojení bude delší, ještě to bude chvilku bolet.

Dr.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat