Můžu tohle dokupy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alias.medved
Povídálka 28 příspěvků 13.11.18 18:35
Můžu tohle dokupy?

Ahoj dámy, takže z doktorů už jsem unavená. Vždy mi něco předepisou a to funguje na tyden a hned na to mám zase problémy. Mám neustále mykozu a streptokoka. Chci se jen zeptat… Mám candivac, mast fungicidin, lichořeřišnici a červené lapacho… Můžu to dokupy? :lol:

Reakce:
Kaileee
Kecalka 450 příspěvků 13.11.18 18:45

když ti napíšu že ne, tak mi budeš věřit víc než doktorovi?

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 13.11.18 18:49

řešila bych s doktorem

janablizkova
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 13.11.18 18:56

O tom se musíš poradit s lékařem.

Alias.medved
Povídálka 28 příspěvků 13.11.18 18:59

Vím že bych to měla řešit s ním, ale už na to nemám… Rok mě léčí… Neúspěšně, když se jí na něco zeptat, řekne mi tak se na to podíváme a konec… Už mě to opravdu nebaví :roll:

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 13.11.18 19:01
@Alias.medved píše:
Vím že bych to měla řešit s ním, ale už na to nemám… Rok mě léčí… Neúspěšně, když se jí na něco zeptat, řekne mi tak se na to podíváme a konec… Už mě to opravdu nebaví :roll:

tak se zeptej aspoň v lékárně

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 13.11.18 19:02
@Alias.medved píše:
Vím že bych to měla řešit s ním, ale už na to nemám… Rok mě léčí… Neúspěšně, když se jí na něco zeptat, řekne mi tak se na to podíváme a konec… Už mě to opravdu nebaví :roll:

Tak proč nezkusis jit jinam? Když Te leci tak dlouho a bez úspěchu

Evulina
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 13.11.18 19:33
@Alias.medved píše:
Ahoj dámy, takže z doktorů už jsem unavená. Vždy mi něco předepisou a to funguje na tyden a hned na to mám zase problémy. Mám neustále mykozu a streptokoka. Chci se jen zeptat… Mám candivac, mast fungicidin, lichořeřišnici a červené lapacho… Můžu to dokupy? :lol:

Moje osvědčená kombinace na mykózy plus vag. záněty:

Večer vždy před spaním - krém Femishea od Hadka rozmíchaný s několika kapkami Candisanu éterického oleje (taktéž Hadek) a vychlazený v lednici - z toho se udělá „čípek“ a zavede na noc (rozhodně si vzít vložku). Krásně to voní :)

Ráno zavést Feminellu vagi C (k dostání v lékárně).

Vnitřně užívat Candiol (Hadek) - 3× denně kápnout cca 2 kapky třeba na kousek chleba a sníst a zapít plus Candistop (probiotika+grep. kapky+česnek) - dle dávkování na obale - k sehnání v lékárnách.

Žádný bílý rafinovaný cukr a bílá mouka, ale dál sladím umírněně medem, Panelou, kokosovým cukrem a stevií.

Klídek, co nejmíň se stresovat.

Kůra je to na cca 14 dnů až 3 týdny.

Poté udržovací fáze (čili trvalá) - 2× týdně Femishea s Candisanem, 2× týdně Feminella zavádět. Cukr a bílá mouka raději se vyhýbat nadále. A stres taky samozřejmě, i když ten se samozřejmě vždy tak dobře ovládnout nedá.

Jo a samozřejmě lapacho k tomu všemu si můžeš vařit taky :palec:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 13.11.18 19:34
@Alias.medved píše:

Chápu tě, měla jsem to stejně. Pořád svědění, pořád výtoky, dr. ale nikdy nic nenašla a když už jsem si stěžovala fakt často, tak mi od boku vždy něco střelila, co nezabralo anebo jen na chviličku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >