Můžu tohle dokupy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alias.medved
Povídálka 32 příspěvků 13.11.18 18:35
Můžu tohle dokupy?

Ahoj dámy, takže z doktorů už jsem unavená. Vždy mi něco předepisou a to funguje na tyden a hned na to mám zase problémy. Mám neustále mykozu a streptokoka. Chci se jen zeptat… Mám candivac, mast fungicidin, lichořeřišnici a červené lapacho… Můžu to dokupy? :lol:

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 13.11.18 18:45

když ti napíšu že ne, tak mi budeš věřit víc než doktorovi?

Paola21
Závislačka 4060 příspěvků 13.11.18 18:49

řešila bych s doktorem

janablizkova
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 13.11.18 18:56

O tom se musíš poradit s lékařem.

Alias.medved
Povídálka 32 příspěvků 13.11.18 18:59

Vím že bych to měla řešit s ním, ale už na to nemám… Rok mě léčí… Neúspěšně, když se jí na něco zeptat, řekne mi tak se na to podíváme a konec… Už mě to opravdu nebaví :roll:

Paola21
Závislačka 4060 příspěvků 13.11.18 19:01
@Alias.medved píše:
Vím že bych to měla řešit s ním, ale už na to nemám… Rok mě léčí… Neúspěšně, když se jí na něco zeptat, řekne mi tak se na to podíváme a konec… Už mě to opravdu nebaví :roll:

tak se zeptej aspoň v lékárně

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 13.11.18 19:02
@Alias.medved píše:
Vím že bych to měla řešit s ním, ale už na to nemám… Rok mě léčí… Neúspěšně, když se jí na něco zeptat, řekne mi tak se na to podíváme a konec… Už mě to opravdu nebaví :roll:

Tak proč nezkusis jit jinam? Když Te leci tak dlouho a bez úspěchu

Evulina
Neúnavná pisatelka 17173 příspěvků 13.11.18 19:33
@Alias.medved píše:
Ahoj dámy, takže z doktorů už jsem unavená. Vždy mi něco předepisou a to funguje na tyden a hned na to mám zase problémy. Mám neustále mykozu a streptokoka. Chci se jen zeptat… Mám candivac, mast fungicidin, lichořeřišnici a červené lapacho… Můžu to dokupy? :lol:

Moje osvědčená kombinace na mykózy plus vag. záněty:

Večer vždy před spaním - krém Femishea od Hadka rozmíchaný s několika kapkami Candisanu éterického oleje (taktéž Hadek) a vychlazený v lednici - z toho se udělá „čípek“ a zavede na noc (rozhodně si vzít vložku). Krásně to voní :)

Ráno zavést Feminellu vagi C (k dostání v lékárně).

Vnitřně užívat Candiol (Hadek) - 3× denně kápnout cca 2 kapky třeba na kousek chleba a sníst a zapít plus Candistop (probiotika+grep. kapky+česnek) - dle dávkování na obale - k sehnání v lékárnách.

Žádný bílý rafinovaný cukr a bílá mouka, ale dál sladím umírněně medem, Panelou, kokosovým cukrem a stevií.

Klídek, co nejmíň se stresovat.

Kůra je to na cca 14 dnů až 3 týdny.

Poté udržovací fáze (čili trvalá) - 2× týdně Femishea s Candisanem, 2× týdně Feminella zavádět. Cukr a bílá mouka raději se vyhýbat nadále. A stres taky samozřejmě, i když ten se samozřejmě vždy tak dobře ovládnout nedá.

Jo a samozřejmě lapacho k tomu všemu si můžeš vařit taky :palec:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17173 příspěvků 13.11.18 19:34
@Alias.medved píše:

Chápu tě, měla jsem to stejně. Pořád svědění, pořád výtoky, dr. ale nikdy nic nenašla a když už jsem si stěžovala fakt často, tak mi od boku vždy něco střelila, co nezabralo anebo jen na chviličku.

Váš příspěvek
Reklama