Mykóza a KET

Anonymní
18.11.19 16:48

Mykóza a KET

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše názory, případně zkušenosti. Už přes měsíc mě trápí mírné potíže se „spodkem“. Nasazeny globule na slepo, pouze přechodné zlepšení. Šla jsem znovu k lékaři, pro jistotu jednodenní ATB na zánět močových cest (moč nakonec ok), potvrzena ale mykóza (nasazeny Betadine čípky - beru čtyři dny a potíže neustupují, prý až po dobrání). Potíž je v tom, že stimuluji sliznici před KETem. V CAR mi řekli, že mykóza při transferu nevadí, což mě dost překvapilo. Ještě budu mít kontrolní UZ, tak se s MUDr. poradím. Má někdo obdobnou zkušenost, že byl KET proveden i za těchto okolností? Teoreticky bych měla brát čípky ještě několik dní po KETu. Zvažuji, zda vše neodložit. I když znovu brát hormony kvůli sliznici… Moc předem děkuji za vaše názory :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.11.19 17:06

Mě tedy v caru ket při mykoze odmítli udělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 17:14
@Anonymní píše:
Mě tedy v caru ket při mykoze odmítli udělat.

Právě si také říkám. Je to poslední pokud a dárcovske vajíčko.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 17:25
@Anonymní píše:
Právě si také říkám. Je to poslední pokud a dárcovske vajíčko.

Urcite počkej. Pak by sis to vyčítala.

• Citovat
  • Nahlásit
2412
18.11.19 17:38

Já bych tedy KET určitě odložila :palec: to bych neriskovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
18.11.19 17:58

Taky bych počkala. I kdyby to nevyšlo, pořád by v tobě hlodal červík, zda to nějakým způsobem nemohla mykoza při transferu ovlivnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 18:09

Díky všem. Je to těžké. Člověk už se tak nějak připravuje, vnitřně nastaví… Navíc jsem po revizi v červenci. Další pokus by vyšel až na únor. Radši počkám. O kdyz po*** se může něco kdykoliv.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat