Mykóza před stimulací

Anonymní
10.11.20 18:31

Mykoza před stimulaci

Zdravím všechny, mám podstupovat třetí stimulaci cca za týden. Minulý měsíc jsem brala antibiotika a tak se vše muselo odložit, bohužel to nese následky a to v podobné pravděpodobně mykozy.. Nikdy jsem to neměla, tak předpokládám a také a špinění. Před pár dny se objevilo trochu špinění, to trvá a dneska se objevilo ráno svědění u vchodu do pochvy a takový dyskomfort zkrátka. Menzes mám. dostat za týden a začít si píchat.
Jenže teď ten problém, bezpodmínečně musím podstoupit stimulaci tento měsíc a následně transfer, kvůli mému věku :?
Tušíte zda to bude problém? Koupila jsem rosalgin a po něm je lépe, ale zda se to stihne? Máte někdo zkušenosti s lehkou mykozou při ET? ( kdyby se nestihla vyléčit) Případně jak se, co nejlépe nachystat pro transfer? Po rosalginu užít ještě něco třeba? Beru
Probiotika po těch antibiotikach jen.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8113
10.11.20 18:43
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, mám podstupovat třetí stimulaci cca za týden. Minulý měsíc jsem brala antibiotika a tak se vše muselo odložit, bohužel to nese následky a to v podobné pravděpodobně mykozy.. Nikdy jsem to neměla, tak předpokládám a také a špinění. Před pár dny se objevilo trochu špinění, to trvá a dneska se objevilo ráno svědění u vchodu do pochvy a takový dyskomfort zkrátka. Menzes mám. dostat za týden a začít si píchat.
Jenže teď ten problém, bezpodmínečně musím podstoupit stimulaci tento měsíc a následně transfer, kvůli mému věku :?
Tušíte zda to bude problém? Koupila jsem rosalgin a po něm je lépe, ale zda se to stihne? Máte někdo zkušenosti s lehkou mykozou při ET? ( kdyby se nestihla vyléčit) Případně jak se, co nejlépe nachystat pro transfer? Po rosalginu užít ještě něco třeba? Beru
Probiotika po těch antibiotikach jen.

Ahojka, co se stimulace týče tak to nevadí.. stimulují se vaječníky a ty mykóza nezasáhne..takže co se toho týče tak bych neměla strach ale rozhodně bych to léčila do transferu..nech si ještě udělat stěr na ureaplasma, to jsou potvory které se můžou podílet na neúspěchu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 10:00

@Skaiqy
Díky moc, no snad to nebude ono. Hlavně ať se to do transferu vyléčí :andel: tak jako tak. Mě hned po tom prvním pytlíku rosalginu se o dost ulevilo.
Máte někdo zkušenosti s probiotikama do vagíny? Možná by to ještě chtělo po tom rosalginu, že? Nebo stačí ty klasické?

• Citovat
  • Nahlásit
8113
11.11.20 10:58
@Anonymní píše:
@Skaiqy
Díky moc, no snad to nebude ono. Hlavně ať se to do transferu vyléčí :andel: tak jako tak. Mě hned po tom prvním pytlíku rosalginu se o dost ulevilo.
Máte někdo zkušenosti s probiotikama do vagíny? Možná by to ještě chtělo po tom rosalginu, že? Nebo stačí ty klasické?

Co se probiotik týče, lepší je každý den konzumovat acidofilní mléko, kefír, podmáslí a podobně..tablety a zavádění je sice oka, léčí v místě kde se mykóza vyskytuje ale daleko větší účinek má když je člověk bašti protože osidlují střeva a ta jsou naší druhou imunitou.. posílí střevní stěnu která může propouštět a tím může vzniknout mykóza.. jinak na akutní mykózu jsem používala viz.myci gel na obrázku..ale bacha, nesmí se užívat déle než 8 dní..a v těhotenství vůbec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 12:30

@Skaiqy díly za rady. Super, jdu to koupit.
Já mám z těch antibiotik i rozhozeny žaludek, a bolí mě a je mi nevolno, těžko, tak snad se mi po tom kefiru třeba i srovná žaludek ✌️ :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
8113
11.11.20 16:57
@Anonymní píše:
@Skaiqy díly za rady. Super, jdu to koupit.
Já mám z těch antibiotik i rozhozeny žaludek, a bolí mě a je mi nevolno, těžko, tak snad se mi po tom kefiru třeba i srovná žaludek ✌️ :kytka:

Mno, měl by být rozestup mezi antibiotiky a mléčnými výrobky zhruba 2 hodiny aby vše účinkovalo jak mělo :) co Ti dali za prášky? Pokud máš nevolnosti tak se zkus nejdřív předtím najíst a pak spolknout..léky jsou prevít..

Jooo, Uriage je super.. fakt jsem měla okamžitou úlevu a to jsem trpěla jak pes..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 17:31

@Skaiqy
Já je už neberu týden a půl právě, doktoři říkají, no to je normální a nazdar, ale žaludek bolí. Dali mi nějaké prášky, ale moc se to nelepší. Lehce asi ano.
Antibiotika byla Augmentin tuším, brala jsem je 14 dnů, 3 denně :(

• Citovat
  • Nahlásit
8113
11.11.20 18:41
@Anonymní píše:
@Skaiqy
Já je už neberu týden a půl právě, doktoři říkají, no to je normální a nazdar, ale žaludek bolí. Dali mi nějaké prášky, ale moc se to nelepší. Lehce asi ano.
Antibiotika byla Augmentin tuším, brala jsem je 14 dnů, 3 denně :(

Ajaaaaj, augmentin je potvora penicilinova.. :( mne ho dali na mononukleózu a do 10 dní se mi rozjela pěkná alergie..je docela silný takže se nedivím, že Ti je po něm špatně :( nenapsali by Ti třeba Helicid? Ten je proti nevolnostem tohoto druhu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 19:07

@Skaiqy přesně tak, a protože to nějak nezabitalo, tak fakt 3 denně. Rozhazela, co mohla fakt… Ale jinak to nešlo no. :?
Napsali mi ty antibiotika na Orl a dal to neřešili, a ten Helicid mi pak napsal obvodak… ale lepší se to, akorát jsem ho začala brát až pozdě, kdyz jsem mu volala, že je mi zle.
Teď jen zvládnout ty věci dole :lol: aby to klaplo všechno.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama