Reklama

Myslím na ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 17:43
Myslím na ex

Ahoj, snad nevadí, že jsem chlap :mrgreen: potřeboval bych radu od někoho zkušenějšího jelikož je mi jen 21 :mrgreen:

Mám přítelkyni se kterou je mi skvěle, rozumíme si, máme stejné zájmy přátele, snad i budoucnost ale já pořád nedokážu dostat z hlavy bývalou přítelkyni, myslím na ni, chybí mi..nechtěl bych nic měnit, opustit svoji současnou přítelkyni.. ale cítím, že to jak myslím na ni takhle být prostě nemá :?

Můžete mi poradit co se ve mně odehrává, proč a jak to řešit? :think: díkec :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 17:53

Ahoj mam to stejne je mi sice 22 a jsem holka takze o nic moc zkusenejsi :) ale rozesla jsem se po 5 letem vztahu.. uz zo bude rok mam jiny vztah ale tak jake to bylo s ex to neni ani nahodou… myslim si ze sem ztratila pravou lasku ale uz ji ziskat zpet nemuzu takze jsem smirena a doufam ze casem se to zlepsi… ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 17:54

Jinak mam take uplne presne ten pocit ze jsem spokojena asi bych i nemenila ale ze to tak byt nema :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 17:55

My sme spolu byli s přítelkyní rok, rozešel jsem se já, protože to prostě neklapalo a taky co se přiznám tak kvůli mojí přítomné slečně..takže je mi divný, že jsem zrovna já ten co ji nemůže dostat z hlavy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 17:56
@Anonymní píše:
My sme spolu byli s přítelkyní rok, rozešel jsem se já, protože to prostě neklapalo a taky co se přiznám tak kvůli mojí přítomné slečně..takže je mi divný, že jsem zrovna já ten co ji nemůže dostat z hlavy

A jak dlouho to je co jste se rozesli?

rom.k
Kecalka 141 příspěvků 09.04.18 17:57

Zakladatelko z vedlejší diskuze, to už je trošku moc, ne? :roll:

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 09.04.18 17:59

Vypusť ji z hlavy i když je to třeba těžké :)

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 09.04.18 18:01
@rom.k píše:
Zakladatelko z vedlejší diskuze, to už je trošku moc, ne? :roll:

No jo :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 18:02
@Petruna21 píše:

No ono je to hergot těžký navíc ji vídám denně, protože je moje sousedka :DD

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 18:02
@Petruna21 píše:

Ono se to fakt lehce rekne ale tezko udela :) znam uplne presne tenhle pocit jaky ma zakladatel…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 18:03
@rom.k píše:
Zakladatelko z vedlejší diskuze, to už je trošku moc, ne? :roll:

O co jde?? Jsem nejak mimo 8o

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 09.04.18 18:04
@Anonymní píše:
No ono je to hergot těžký navíc ji vídám denně, protože je moje sousedka :DD

Aha tak to je potom těžké :lol: :think: tak to beru moji odpověď zpět :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 18:06
@Petruna21 píše:
Aha tak to je potom těžké :lol: :think: tak to beru moji odpověď zpět :lol:
:lol: :lol: tak mívám nutkání tam třeba opilej zaskočit, zazvonit jak se má, ale nebudu ze sebe dělat hňupa

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 09.04.18 19:16

Zdar, mám to podobně…

Dneska to budou cca čtyři měsíce od rozchodu (byli jsme spolu čtyři roky, skoro dva roky jsme spolu i bydleli). Cca měsíc jsem byl šťastnej, že to skončilo, navázal i nový vztah, ale pak se mi to vrátilo. Akorát já se nechci vracet a k ex už necítím nic, co by se dalo přirovnat k lásce… spíš nemůžu odpustit sobě, že jsem jí dával ještě druhou šanci, nemůžu odpustit jí, jak se ke mě chovala, jak mě ničila… sice se mi za to cca čtvrt roku po rozchodu omluvila, ale prostě ne, nejde mi to. A kdykoliv si na ní vzpomenu, vybaví se mi jen to nejhorší…

A dal bych bůhví co za to, aby, až si na ní vzpomenu, jsem necítil nic… zlobu, radost, lítost… prostě nic. Jako to mám u všech předchozích. Protože, tahle zloba ve mě činí nějakej vnitřní blok a strach v posouvání toho novýho vztahu a otevření hlubších citů vůči nové slečně. Přitom jí mám opravdu rád (znám jí i pár let), je mi s ní dobře, rozumíme si, máme podobnej pohled na svět atd.

Přemýšlel jsem i o psychoterapii, ale zatím věřím, že to zvládnu sám… a že, když to zvládnu, posunu se v životě a v myšlení o obrovskej krok dál. Kdybyste o tom někdo chtěli více pokecat, napište mi SZ ;). Rád pár slov prohodím a vyslechnu si vaše příběhy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 22:14

Když jsme se s přítelem poznali měl silnou vazbu na svojí ex, nad počítačem jejich společnou fotku, na poličce hrneček s jejím jménem, na lednici magnetku s jejím jménem. Byli spolu sedm let, v době kdy mě poznal s ní už nebyl rok a za tu dobu měl tři krátkodobé vztahy - týden, měsíc, měsíc a půl. Mě měl ze začátku snad jen na to jedno, když jsem mu po čtvrt roce řekla že ho miluju hrozně na mě řval, že potřebuje čas a já na něj tlačím. Já zamilovaná až po uši… hrozně mi to ublížilo. Tamty věci odstranil až po mém naléhání po půl roce našeho vztahu. A to se se mnou ještě hádal kvůli té fotce. Raději si vybral fotku bývalky přede mnou. Jako blbec se choval celý první rok. Až když jsem to ukončila, tak se vzpamatoval. Bohužel i když je teď milionovej a snesl by mi modrý z nebe nikdy mu nebudu moct úplně věřit a nevždycky je ve mě pochybnost, jestli nejsem jen cena útěchy. Tak jestli myslíte na bývalku nezačínejte nový vztah, tomu současnými človíčkovi můžete hrozně moc ublížit. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama