Myslím na jiného - co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 19:54
Myslím na jiného - co dál?

Ahoj,
mám 3 roky přítele (oboum nám je 20 let), rok z toho spolu bydlíme, ale dá swe říct, že od začátku vztahu jsme spolu byli každý den, přespávali u rodičů, pořád spolu. První rok to bylo něco úžasného, opravdu pocit „pravé lásky“, kdy jsem si ho chtěla vzít, bydlet s ním. Poté začaly menší hádky, dále rozchody (které trvaly pár hodiny, max pár dnů, prostě spíše větší zkraty). Už jsme spolu 3 roky a pořád tam jsou nějaké neshody. Momentálně ale musím říct, že je klid. Přítel je opravdu senzační, vaří, uklízí, rozumíme si, je neskutečně pozorný! Například jsem večer prohodila, že mám chuť na víno, jestli by se mu náhodou nechtělo skočit do obchodu (spíše jsem to tak s nadsázkou prohodila) a on opravdu šel, i když jsem mu pak říkala, že nemusí, že nejsem žádná alpa, jen mě to napadlo :D a podobné věci. Řeknu, že mám hlad, jestli by mi neudělal kafe a on opravdu jde! Je v tom neskutečné zlatíčko, taky se mu to snažím oplácet. Každopádně se i přes to bojím, že tam něco vyprchalo… poslední dobou si píšu s klukem, kterého jsem v životě neviděla, psali jsme si nějakou dobu v mých 16 letech, a skončilo to kvůli dálky (bydlí na druhé straně čr). Špatně jsem to nesla, ale po nějakém čase to přešlo. Teď znova napsal, a i když jsem prvně odolávala a spíše se mi trochu hnusil (trochu vyšší ego… :nevim: ), teď jsem z něj zase úplně hotová. Pořád na něj myslím, každý večer čekám, až napíše. Snažím se ho dostat z hlavy, vím, že nejlepší by bylo si s ním nepsat, ale v sobě cítím, že ho prostě potřebuju aspoň jednou vidět (viděli jsme se jen přes webku). Pokud bych ho ale viděla, co kdyby se to zhoršilo?! V životě bych přítele nepodvedla, nijak, ani pusa nic, to je prostě proti mě. Ale bojím se, že se do něj totálně zblázím, vztah s ním asi mít nechci, nějaký trvalý, ale prostě to kazí můj současný vztah. Snažila jsem si představit, že třeba mi ve vztahu něco chybí, a co když ej čas posunout se dál, ale nesnesla bych vidět přítele s jinou… vím, že je to skvělá partie do života, pro mé budoucí děti i pro mě. PROSÍM O KAŽDOU RADU!!! Mám vás ráda a mějte se krásně!!! :)
PS: omlouvám se za anonym, ale přece jen to je citlivé téma, děkuji za pochopení! :) :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
unuděná
Kelišová 5606 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 20:01

Zaprve,jsi mlada a muzes si dovolit litat ze vztahu do vztahu podle toho,co ti srdce radi.Za druhe,urcite vyprchani zamilovanosti po takove dobe je normalni a stane se to s uplne kazdym muzem,na ktereho narazis,vazne­.Zatreti,zale­zi na tom,v cem spocivaji vase nesoulady v soucasnem vztahu a zda jste ochotni je resit a na vztahu pracovat.Zni to desne usedle,ja vim,ale pokud soucasneho pritele milujes,vazis si ho a je ti s nim dobre,tak bych to nezahazovala kvuli poblazneni hormonu nekym zcela anonymnim :*

tzipora
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 27.09.18 20:02

A o čem si píšete? Tak se s ním ve vší počestnosti sejdi někde na kafe. Víš jak tě třeba bude v budoucnu mrzet, pokud se s ním nesejdeš…S přítelem nejste svoji. Nevidím důvod, proč by ses nemohla s někým sejít.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 27.09.18 20:03
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám 3 roky přítele (oboum nám je 20 let), rok z toho spolu bydlíme, ale dá swe říct, že od začátku vztahu jsme spolu byli každý den, přespávali u rodičů, pořád spolu. První rok to bylo něco úžasného, opravdu pocit „pravé lásky“, kdy jsem si ho chtěla vzít, bydlet s ním. Poté začaly menší hádky, dále rozchody (které trvaly pár hodiny, max pár dnů, prostě spíše větší zkraty). Už jsme spolu 3 roky a pořád tam jsou nějaké neshody. Momentálně ale musím říct, že je klid. Přítel je opravdu senzační, vaří, uklízí, rozumíme si, je neskutečně pozorný! Například jsem večer prohodila, že mám chuť na víno, jestli by se mu náhodou nechtělo skočit do obchodu (spíše jsem to tak s nadsázkou prohodila) a on opravdu šel, i když jsem mu pak říkala, že nemusí, že nejsem žádná alpa, jen mě to napadlo :D a podobné věci. Řeknu, že mám hlad, jestli by mi neudělal kafe a on opravdu jde! Je v tom neskutečné zlatíčko, taky se mu to snažím oplácet. Každopádně se i přes to bojím, že tam něco vyprchalo… poslední dobou si píšu s klukem, kterého jsem v životě neviděla, psali jsme si nějakou dobu v mých 16 letech, a skončilo to kvůli dálky (bydlí na druhé straně čr). Špatně jsem to nesla, ale po nějakém čase to přešlo. Teď znova napsal, a i když jsem prvně odolávala a spíše se mi trochu hnusil (trochu vyšší ego… :nevim: ), teď jsem z něj zase úplně hotová. Pořád na něj myslím, každý večer čekám, až napíše. Snažím se ho dostat z hlavy, vím, že nejlepší by bylo si s ním nepsat, ale v sobě cítím, že ho prostě potřebuju aspoň jednou vidět (viděli jsme se jen přes webku). Pokud bych ho ale viděla, co kdyby se to zhoršilo?!V životě bych přítele nepodvedla, nijak, ani pusa nic, to je prostě proti mě. Ale bojím se, že se do něj totálně zblázím, vztah s ním asi mít nechci, nějaký trvalý, ale prostě to kazí můj současný vztah. Snažila jsem si představit, že třeba mi ve vztahu něco chybí, a co když ej čas posunout se dál, ale nesnesla bych vidět přítele s jinou… vím, že je to skvělá partie do života, pro mé budoucí děti i pro mě. PROSÍM O KAŽDOU RADU!!! Mám vás ráda a mějte se krásně!!! :)
PS: omlouvám se za anonym, ale přece jen to je citlivé téma, děkuji za pochopení! :) :hug:

Otázka je, jestli by tohle už přítel nebral jako podvádění. :nevim: Srovnej si priority, buď utni stávající vztah nebo ten virtuální, jiná rada neexistuje.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 27.09.18 20:06
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám 3 roky přítele (oboum nám je 20 let), rok z toho spolu bydlíme, ale dá swe říct, že od začátku vztahu jsme spolu byli každý den, přespávali u rodičů, pořád spolu. První rok to bylo něco úžasného, opravdu pocit „pravé lásky“, kdy jsem si ho chtěla vzít, bydlet s ním. Poté začaly menší hádky, dále rozchody (které trvaly pár hodiny, max pár dnů, prostě spíše větší zkraty). Už jsme spolu 3 roky a pořád tam jsou nějaké neshody. Momentálně ale musím říct, že je klid. Přítel je opravdu senzační, vaří, uklízí, rozumíme si, je neskutečně pozorný! Například jsem večer prohodila, že mám chuť na víno, jestli by se mu náhodou nechtělo skočit do obchodu (spíše jsem to tak s nadsázkou prohodila) a on opravdu šel, i když jsem mu pak říkala, že nemusí, že nejsem žádná alpa, jen mě to napadlo :D a podobné věci. Řeknu, že mám hlad, jestli by mi neudělal kafe a on opravdu jde! Je v tom neskutečné zlatíčko, taky se mu to snažím oplácet. Každopádně se i přes to bojím, že tam něco vyprchalo… poslední dobou si píšu s klukem, kterého jsem v životě neviděla, psali jsme si nějakou dobu v mých 16 letech, a skončilo to kvůli dálky (bydlí na druhé straně čr). Špatně jsem to nesla, ale po nějakém čase to přešlo. Teď znova napsal, a i když jsem prvně odolávala a spíše se mi trochu hnusil (trochu vyšší ego… :nevim: ), teď jsem z něj zase úplně hotová. Pořád na něj myslím, každý večer čekám, až napíše. Snažím se ho dostat z hlavy, vím, že nejlepší by bylo si s ním nepsat, ale v sobě cítím, že ho prostě potřebuju aspoň jednou vidět(viděli jsme se jen přes webku). Pokud bych ho ale viděla, co kdyby se to zhoršilo?! V životě bych přítele nepodvedla, nijak, ani pusa nic, to je prostě proti mě. Ale bojím se, že se do něj totálně zblázím, vztah s ním asi mít nechci, nějaký trvalý, ale prostě to kazí můj současný vztah. Snažila jsem si představit, že třeba mi ve vztahu něco chybí, a co když ej čas posunout se dál, ale nesnesla bych vidět přítele s jinou… vím, že je to skvělá partie do života, pro mé budoucí děti i pro mě. PROSÍM O KAŽDOU RADU!!! Mám vás ráda a mějte se krásně!!! :)
PS: omlouvám se za anonym, ale přece jen to je citlivé téma, děkuji za pochopení! :) :hug:

já tak trochu cítím, že ty cítíš, že ho potřebuješ cítit uvnitř

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 27.09.18 20:06

Ahoj, vítej v realitě dlouhodobého vztahu a věř, že toto se ti stane ještě xktát za život..zamilovanost vyprchá a i když je vtah ok stačí někoho potkat v praci/na večírku/starý znamý a už se to veze..buď zůstaneš v klidu, budeš o něm pár nocí snít a časem se to rozpustí a nebo se s ním sejdeš a pak už je to jen krůček k nevěře i když teď jsi přesvědčena že jde jen o ,,kafe s kamošem".Asi jsem moc neporadila ale chvalím za upřímnost, většinou tady ženské začnou hanit svoje chlapy aby si to teda jakože sami před sebou omluvili..nebudu ti říkat važ si toho co máš a bla bla bla..ty víš co doma maš tak fandim ať se zachováš tak aby jsi nelitovala ;)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 27.09.18 20:10
@unuděná píše:
Zaprve,jsi mlada a muzes si dovolit litat ze vztahu do vztahu podle toho,co ti srdce radi.Za druhe,urcite vyprchani zamilovanosti po takove dobe je normalni a stane se to s uplne kazdym muzem,na ktereho narazis,vazne­.Zatreti,zale­zi na tom,v cem spocivaji vase nesoulady v soucasnem vztahu a zda jste ochotni je resit a na vztahu pracovat.Zni to desne usedle,ja vim,ale pokud soucasneho pritele milujes,vazis si ho a je ti s nim dobre,tak bych to nezahazovala kvuli poblazneni hormonu nekym zcela anonymnim :*

tvl, co je tohle za kra.vinu, to jako mládí opravňuje chovat se jako haj.zl bez jakýkoliv odpovědnosti a empatie, jako jasný, že je to období hledání, ale „vodsamcaď pocamcaď“ souhlasil bych s tím, leda za podmínky, že si to ti „mladí“ takhle řeknou už na začátku

P. S. mluví ze mě otec teenagerů

axelina
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 20:13
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám 3 roky přítele (oboum nám je 20 let), rok z toho spolu bydlíme, ale dá swe říct, že od začátku vztahu jsme spolu byli každý den, přespávali u rodičů, pořád spolu. První rok to bylo něco úžasného, opravdu pocit „pravé lásky“, kdy jsem si ho chtěla vzít, bydlet s ním. Poté začaly menší hádky, dále rozchody (které trvaly pár hodiny, max pár dnů, prostě spíše větší zkraty). Už jsme spolu 3 roky a pořád tam jsou nějaké neshody. Momentálně ale musím říct, že je klid. Přítel je opravdu senzační, vaří, uklízí, rozumíme si, je neskutečně pozorný! Například jsem večer prohodila, že mám chuť na víno, jestli by se mu náhodou nechtělo skočit do obchodu (spíše jsem to tak s nadsázkou prohodila) a on opravdu šel, i když jsem mu pak říkala, že nemusí, že nejsem žádná alpa, jen mě to napadlo :D a podobné věci. Řeknu, že mám hlad, jestli by mi neudělal kafe a on opravdu jde! Je v tom neskutečné zlatíčko, taky se mu to snažím oplácet. Každopádně se i přes to bojím, že tam něco vyprchalo… poslední dobou si píšu s klukem, kterého jsem v životě neviděla, psali jsme si nějakou dobu v mých 16 letech, a skončilo to kvůli dálky (bydlí na druhé straně čr). Špatně jsem to nesla, ale po nějakém čase to přešlo. Teď znova napsal, a i když jsem prvně odolávala a spíše se mi trochu hnusil (trochu vyšší ego… :nevim: ), teď jsem z něj zase úplně hotová. Pořád na něj myslím, každý večer čekám, až napíše. Snažím se ho dostat z hlavy, vím, že nejlepší by bylo si s ním nepsat, ale v sobě cítím, že ho prostě potřebuju aspoň jednou vidět (viděli jsme se jen přes webku). Pokud bych ho ale viděla, co kdyby se to zhoršilo?! V životě bych přítele nepodvedla, nijak, ani pusa nic, to je prostě proti mě. Ale bojím se, že se do něj totálně zblázím, vztah s ním asi mít nechci, nějaký trvalý, ale prostě to kazí můj současný vztah. Snažila jsem si představit, že třeba mi ve vztahu něco chybí, a co když ej čas posunout se dál, ale nesnesla bych vidět přítele s jinou… vím, že je to skvělá partie do života, pro mé budoucí děti i pro mě. PROSÍM O KAŽDOU RADU!!! Mám vás ráda a mějte se krásně!!! :)

já myslím že tvuj přítel ti moc zobe z ruky a to je chyba. Jeho chyba. ty si ho pak nevážíš a máš roupy. potřebuješ zřejmě nekoho kdo nebude takový zlatíčko bude třeba chlastat a podvádět apod :-) a ty na dopisování s cizima nebudes mít ani myšlenku ;) jste mladý asi to jeste nebude k založení rodiny myslím

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 27.09.18 20:14

ja jsem přesvědčena, ze tohle si proste musíš odzit a potom te to posune dal. jinak to bude resit tricitka, jinak ctyricitka, jinak ty jako dvacítka. životní nadhled a zkušenost jsou nepřenosne. univerzální radu fakt nemám, snad jen abys to nechala plynout, soustředila se na to aby jsi byla dobry clovek a neublizovala druhým a ono to nejak vyplyne.

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 27.09.18 20:54
@pohledzdruhes­trany píše:
tvl, co je tohle za kra.vinu, to jako mládí opravňuje chovat se jako haj.zl bez jakýkoliv odpovědnosti a empatie, jako jasný, že je to období hledání, ale „vodsamcaď pocamcaď“ souhlasil bych s tím, leda za podmínky, že si to ti „mladí“ takhle řeknou už na začátkuP. S. mluví ze mě otec teenagerů

S tím souhlasím :palec:.
Každopádně zakladatelka se zdá, že tu empatii má velkou naštěstí ;)

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 27.09.18 20:56

Mě toto přijde ubohé buď mám doma chlapa kterého miluju a jiný mě nezajímá nebo ho nemiluju a proto si píšu s jiným, v každém vztahu jsou neshody, ale určitě bych kvůli hadkam apod nepsala s jiným a nepřemýšlela nadtim Jestli ho chci vidět… Ja jsem se svým chlapem od svých 14… Je mi 23… Máme 3 měsíce po svatbě… Čekáme miminko… A nikdy v životě by mě nenapadlo psát si s jiným kvůli hadkam a ještě se těšit až mi napíše

Serpentini
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 27.09.18 21:04

Hlavně pokud dojde na nevěru v jakékoliv formě, tak to se svým chlapem prosím okamžitě utni. Znám podobný příběh. Ti dva spolu byli od šestnácti, necelých sedm let. Posledního půl roku ho podváděla, rozejít se s ním asi neplánovala, co já vím. Přece jen on byl hrozně hodný, moc jí miloval a snesl by jí modré z nebe. Hrozně ho to bolelo a hrozně dlouho se z toho lízal, když to prasklo. On má dneska rodinu, ona nic. Ale o to úplně nejde.

rena621
Ukecaná baba ;) 1285 příspěvků 27.09.18 21:05
@Anonymní píše:
Ahoj,

Toto je problem kazde zeny.kdyz ma doma zlaticko zacne hledat jinde a dost casto zkazene typy. Az po case pak zjistis o koho jsi prisla. Po 3 letech je vzdy krize.Bud to zvladnete nebo pujdete o sebe. Byt Tebou zustala bych u toho,ale je to Tvuj zivot.

unuděná
Kelišová 5606 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 21:27
@pohledzdruhes­trany píše:
tvl, co je tohle za kra.vinu, to jako mládí opravňuje chovat se jako haj.zl bez jakýkoliv odpovědnosti a empatie, jako jasný, že je to období hledání, ale „vodsamcaď pocamcaď“ souhlasil bych s tím, leda za podmínky, že si to ti „mladí“ takhle řeknou už na začátkuP. S. mluví ze mě otec teenagerů :*

ne,neopravnuje.Ja tim chtela rict, ze klidne muze dat, sbohem soucasnemu priteli, kdyz ji to tahne k jinemu.To neni chovani jako hajz.l bez odpovednosti a empatie. Nikdo ji tu neradi byt neverna ;)

koláček19
Nováček 9 příspěvků 27.09.18 23:03
@MisulkaP píše:
Mě toto přijde ubohé buď mám doma chlapa kterého miluju a jiný mě nezajímá nebo ho nemiluju a proto si píšu s jiným, v každém vztahu jsou neshody, ale určitě bych kvůli hadkam apod nepsala s jiným a nepřemýšlela nadtim Jestli ho chci vidět… Ja jsem se svým chlapem od svých 14… Je mi 23… Máme 3 měsíce po svatbě… Čekáme miminko… A nikdy v životě by mě nenapadlo psát si s jiným kvůli hadkam a ještě se těšit až mi napíše

myslela jsem to tak, že jsme měli hodně špatných období, každý se hádá nebo aspoň většina párů, určitě si kvůli hádkám nepíšu s jiným. :) asi jste nepochopila, o co mi v dotazu jde. I tak děkuji za názor.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >