Myslím, že manžel spí s "barbínou"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ljepotica321
Povídálka 25 příspěvků 27.09.18 14:38
Myslím, že manžel spí s ,,bárbínou"

Zdravím všechny.
Už delší dobu procházím různé diskuze na podobné téma a už asi týden se odhodlávám se taky svěřit. Tak snad mi poradíte, pochopíte…
Už delší dobu, možná tak půl nebo třičtvrtě roku mám podezření, že má můj manžel (jsme spolu 4 roky, z toho tři roky manželé) milenku. Zprvu jsem si říkala, že hledám něco, co není, ale teď nevím. Manžel sice chodí domů z práce i z tréninků (hraje pro zábavu basketbal) včas, ale už mnohokrát se stalo, že jsem mu našla na tričku dlouhý blonďatý vlas (protože jsem hnědovlasá na krátko ostříhaná, můj určitě není a kolegyně v práci žádné nemá), občas jsem ho našla i v autě, u něj v kanceláři a jednou dokonce i u nás doma v kuchyni. Často z něj cítím takovou silnou netypickou vanilkovou vůni - něco jako když se o Vánocích dělají vanilkové rohlíčky. Několikrát jsem se ptala, co to jako je za vlas nebo že na chlapa dost zvláštně voní, ale pokaždé mi řekl, že to je asi z posilovny. A úplně klidně, usmál se, díval se mi do očí, pohladil mě, takže jsem si říkala, že jsem blázen a že fakt hledám něco, co není.
Nedávno jsme si spolu projížděli jeho instagram, jaké naše známé sleduje a tak (manžel je o sedm let mladší než já, já instagram nemám) a u všech mi podal vysvětlení, kdo to je, odkud se znají nebo proč je sleduje. Jenom u jedné dlouhovlasé blonďaté slečny(!!!) mi řekl, že vlastně ani neví, proč jí sleduje, že jí nezná. Řekl, že se mu nelíbí. A když jsem říkala, ať jí smaže, tak se smál, že proč by to dělal, že o nic nejde. Sama jsem si pak slečnu znovu našla, musím říct, že mu od té doby moc nevěřím, že se mu nelíbí, protože je to taková ta dnešní instagramová kráska (mimochodem 21 let, takže je o deset let mladší než manžel) - má dlouhé navlněné blond vlasy, plné napíchané rty, umělé řasy, dlouhé nehty, je opálená, štíhlá, silikonová prsa, spoustu tetování, značkové kabelky… Já jsem obyčejná ženská, takže jsem jí upřímně záviděla, ale opravdu jsem to ještě moc nehrotila, i když mi bylo divné, že jí nechce smazat. Ale vážně jsem to ještě brala tak, že je to něco jako kdyby sledoval,,cele­britu," že kdoví odkud slečna je a tak. Bohužel jsme asi před dvěma týdny byli v obchodě, já, manžel a děti (máme dvě), stáli jsme frontu a najednou, přísahám, nejsem blázen, jsem ucítila vanilkové rohlíčky! Otočila jsem se a krve by se ve mě nedořezal. Za námi stála tahle bárbína, kterou můj manžel sleduje na instagramu. Ten parfém a ty dlouhé vlasy, okamžitě se mi to všechno vybavilo. Slečna tam stála s kamarádkou, našpulila pusu, hodila po mě povýšený pohled - a manžela pozdravila!!! On jí odpověděl, ale viditelně mu byla celá situace hodně nepříjemná a potom byl celou dobu ochota sama, dokonce uvařil i večeři. Na nic jsem se neptala, na fb jsem zjistila, že tahle bárbína bydlí ve vedlejším městě (asi 25 minut cesty od nás, takže bohužel není tak neznámá a nedosažitelná, jak jsem si myslela) a že má mého manžela dokonce v přátelích. Manžel o tom setkání nemluví, já také ne, ale teď už vidím jeho věčné dopisování si s,,kámošem" jinak. Vždycky jsem mu věřila, když byl celý večer na mobilu a říkal, že mu píše kámoš, ale teď už nevím. Žádný přímý důkaz samozřejmě nemám, ale celé to na mě působí všelijak. Můžu se vás zeptat na názory? Jsem paranodiní nebo na tom něco je? Co byste dělaly na mém místě?

Příspěvek upraven 27.09.18 v 14:43

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 14:41

Hned bych na to uhodila.

divine woman
Echt Kelišová 9138 příspěvků 27.09.18 14:42

A chceš si jeho nevěru potvrdit? Najmi si soukromého detektiva. Ale rozmysli si dobře, jestli to chceš vědět. Podle mě spolu spí na 99%.

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 27.09.18 14:43
@ljepotica321 píše:
Zdravím všechny.
Už delší dobu procházím různé diskuze na podobné téma a už asi týden se odhodlávám se taky svěřit. Tak snad mi poradíte, pochopíte…
Už delší dobu, možná tak půl nebo třičtvrtě roku mám podezření, že má můj manžel (jsme spolu 4 roky, z toho tři roky manželé) milenku. Zprvu jsem si říkala, že hledám něco, co není, ale teď nevím. Manžel sice chodí domů z práce i z tréninků (hraje pro zábavu basketbal) včas, ale už mnohokrát se stalo, že jsem mu našla na tričku dlouhý blonďatý vlas (protože jsem hnědovlasá na krátko ostříhaná, můj určitě není a kolegyně v práci žádné nemá), občas jsem ho našla i v autě, u něj v kanceláři a jednou dokonce i u nás doma v kuchyni. Často z něj cítím takovou silnou netypickou vanilkovou vůni - něco jako když se o Vánocích dělají vanilkové rohlíčky. Několikrát jsem se ptala, co to jako je za vlas nebo že na chlapa dost zvláštně voní, ale pokaždé mi řekl, že to je asi z posilovny. A úplně klidně, usmál se, díval se mi do očí, pohladil mě, takže jsem si říkala, že jsem blázen a že fakt hledám něco, co není.
Nedávno jsme si spolu projížděli jeho instagram, jaké naše známé sleduje a tak (manžel je o sedm let mladší než já, já instagram nemám) a u všech mi podal vysvětlení, kdo to je, odkud se znají nebo proč je sleduje. Jenom u jedné dlouhovlasé blonďaté slečny(!!!) mi řekl, že vlastně ani neví, proč jí sleduje, že jí nezná. Řekl, že se mu nelíbí. A když jsem říkala, ať jí smaže, tak se smál, že proč by to dělal, že o nic nejde. Sama jsem si pak slečnu znovu našla, musím říct, že mu od té doby moc nevěřím, že se mu nelíbí, protože je to taková ta dnešní instagramová kráska (mimochodem 21 let, takže je o deset let mladší než manžel) - má dlouhé navlněné blond vlasy, plné napíchané rty, umělé řasy, dlouhé nehty, je opálená, štíhlá, silikonová prsa, spoustu tetování, značkové kabelky… Já jsem obyčejná ženská, takže jsem jí upřímně záviděla, ale opravdu jsem to ještě moc nehrotila, i když mi bylo divné, že jí nechce smazat. Ale vážně jsem to ještě brala tak, že je to něco jako kdyby sledoval,,cele­britu," že kdoví odkud slečna je a tak. Bohužel jsme asi před dvěma týdny byli v obchodě, já, manžel a děti (máme dvě), stáli jsme frontu a najednou, přísahám, nejsem blázen, jsem ucítila vanilkové rohlíčky! Otočila jsem se a krve by se ve mě nedořezal. Za námi stála tahle bárbína, kterou můj manžel sleduje na instagramu. Ten parfém a ty dlouhé vlasy, okamžitě se mi to všechno vybavilo. Slečna tam stála s kamarádkou, našpulila pusu, hodila po mě povýšený pohled - a manžela pozdravila!!! On jí odpověděl, ale viditelně mu byla celá situace hodně nepříjemná a potom byl celou dobu ochota sama, dokonce uvařil i večeři. Na nic jsem se neptala, na fb jsem zjistila, že tahle bárbína bydlí ve vedlejším městě (asi 25 minut cesty od nás, takže bohužel není tak neznámá a nedosažitelná, jak jsem si myslela) a že má mého manžela dokonce v přátelích. Manžel o tom setkání nemluví, já také ne, ale teď už vidím jeho věčné dopisování si s,,kámošem" jinak. Vždycky jsem mu věřila, když byl celý večer na mobilu a říkal, že mu píše kámoš, ale teď už nevím. Žádný přímý důkaz samozřejmě nemám, ale celé to na mě působí všelijak. Můžu se vás zeptat na názory? Co byste dělaly na mém místě?

Tak to je hustý :oops: Vyčkávala bych. Řekla bych, že je to ten typ, který se rozbrečí, až mu na to fakticky přijdeš :nevim: A fakt té silikonce nemusíš závidět. Je umělohmotnější než petka.

Sibarita
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 27.09.18 14:44

Ja bych ho jeste chvili vice sledovala a vnimala co dela…az bych mela „dukazy“, tak bych na nej uhodila, at jde s pravdou ven. Toto je fakt divne, bohuzel tam podle me urcite neco mezi nimi bude :?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 14:44

Já ti neporadím a asi to ode mě bude znít zle… ale strašně bych chtěla ten její parfém! :D Jinak budeš muset stejně čekat a sbírat důkazy, sám se ti nepřizná. Pokud budeš střílet naslepo, vždycky budeš za hysterku.

suwari
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 27.09.18 14:45

Spíš si zodpověz otázku, co budeš dělat, jestli spolu opravdu spí a ty se to dozvíš. Změní se ti celý svět :think: :(

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 14:48

našla bych barbínu a šla bych se jí zeptat narovinu. myslím, že to bude tupá holčička, na které poznáš jestli lže nebo ne.

ljepotica321
Povídálka 25 příspěvků 27.09.18 14:49
@divine woman píše:
A chceš si jeho nevěru potvrdit? Najmi si soukromého detektiva. Ale rozmysli si dobře, jestli to chceš vědět. Podle mě spolu spí na 99%.

Na soukromého detektiva bohužel asi nemám úplně finanční možnosti, dovedu si představit kolik stojí. Abych byla upřímná, spíš jsem opravdu přemýšlela, že mu vlezu na ten facebook a podívám se.

ljepotica321
Povídálka 25 příspěvků 27.09.18 14:50
@Russet píše:
Tak to je hustý :oops: Vyčkávala bych. Řekla bych, že je to ten typ, který se rozbrečí, až mu na to fakticky přijdeš :nevim: A fakt té silikonce nemusíš závidět. Je umělohmotnější než petka.

To si bohužel nejsem úplně jistá, manžel tenhle typ není…

samá práce
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 27.09.18 14:50

To je v poho. Kdyby spal s „Kenem“ bylo by to horší. ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 27.09.18 14:50

@ljepotica321 jo koukla bych mu na fb, ale jestli neni úplně blbej, tak bude mít vse smazané ;)

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 27.09.18 14:51

Holka, to je těžký.
Nejdříve bych se zamyslela a upřímně odpověděla na otázku „Co udělám, jestli je pravda, že má manžel milenku". Bohužel už jsi v situaci, kdy nelze dělat, že nic nevidíš. Takže můžeš uhodit na manžela, ale ten spíš bude zapírat. Můžeš být opravdu mrcha, pověsit se na něj a až si budeš jistá, můžeš buď na něj uhodit, nebo zabojovat o manžela a zahojit se na ní. Můžeš jí udělat ze života peklo, v práci, v rodině atd. Nebo můžeš zahrát a zablufovat - tj.dáš jí jasně najevo, že o ní víš, že pro tebe nepředstavuje žádnou hrozbu, protože on od rodiny nikdy neodejde (což zaletníci většinou nechtějí) a že je jen jednou z řady. To by jí mohlo vykolejit a mohla by hodit zpátečku.
Já osobně po jistých zkušenostech bych byla svinë a pokud se to potvrdí, jemu bych to dala pořádně sežrat a tu potvoru bych rozmázla jako komára. :cert:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3412 příspěvků 27.09.18 14:51

Fakt o tom potrebujes zakladat diskuzi? :lol: Je to jasny jako facka… :roll:

ljepotica321
Povídálka 25 příspěvků 27.09.18 14:51
@Čičorečka píše:
Já ti neporadím a asi to ode mě bude znít zle… ale strašně bych chtěla ten její parfém! :D Jinak budeš muset stejně čekat a sbírat důkazy, sám se ti nepřizná. Pokud budeš střílet naslepo, vždycky budeš za hysterku.

V pořádku, chápu jak to myslíš. No, za normálních okolností by mi ten parfém asi voněl taky, ale v současnosti se úplně děsím, kdy ho zase ucítím. Děkuji za radu jinak.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >