mytí rukou po wc-chlapi

Anonymni
21.5.08 16:10

mytí rukou po wc-chlapi

Tak u nás byl na návštěvě příbuzný a po použití wc si neumyl ruce-jsem mu nenápadně po akci naznačila, že koupelna je hned vedle, ale nareagoval-zas tak moc se neznáme (je to manželův bratranec), tak jsem to nehrotila a akorát dávala pozor, aby nechytal na děcka a místa, kde pak šmatlal rukama jsem po jeho odchodu dezinfikovala.
Dali jsem o tom řeš s tchyní a bylo mi řečeno, že to je přece normální, že to tak dělají všichni chlapi-že si nemyjou ruce. …a jako perlu dodala, že můj manžel si je myje, jen abych nevyváděla.
Manžel ho obhajoval-že prý si na záchodě chlapi ruce neušpiní-no jsem skoro padla do mdlob :evil: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

203
21.5.08 16:16

Chlapi jsou ho… :evil: Mela jsi rict tchyni, ze je to zakladni hygiena.Mas supr tchyni ,kdyz ti rekne ze tvuj to dela jen proto aby jsi nevyvadela.Takove poznamky miluju :twisted: :twisted: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5453
21.5.08 16:16

Já fakt nechápu, co od nás čekáš za odpovědi…my Ti nebudeme vychovávat ani příbuzené ani manžela… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
21.5.08 16:20

Manžel si ruce myje, sám od sebe, je to normální, ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
21.5.08 16:23

Vidim, ze se tu roztrh pytel diskuzi s hygienou :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7572
21.5.08 16:29

Anonymní si asi dělá průzkum… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
21.5.08 16:48

Mě teda příjde že zakladatelka je přehnaně čistotná :lol: Jinak je to každého věc jestli si ruce myje nebo ne. Já bych z toho takový drama nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.08 17:11

pro sany

nedá mi to nereagovat-to myslíš vážně, že když si lidi umývají po wc ruce, tak jsou přehnaně čistotní ???
Nic se nemá přehánět, ale tohle se snad učí už malé děcka, ne??

nepřihlášená marulka

• Nahlásit
  • Citovat
13729
21.5.08 17:54

Holky a ruku na srdce, vy si ty ruce po kazde myjete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
21.5.08 18:09

,,

Příspěvek upraven 04.10.10 v 19:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
21.5.08 18:42

já tedy taky..
a nepřijde mi na tom nic divného, i když jako dítě jsem k tomu vedená nebyla..to je fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
21.5.08 18:48

Mytí rukou mi v naší rodině přijde naprosto normální - ale upřímně, nelíbí se mi způsob, jakým zakladatelka odsoudí jedince s jiným hygienickým standardem - tím narážím na utěrky a jejich použití na utření rukou :D
Fakt se jako fůůůůůůůůj necítím a přiznávám, že se mě to dost dotklo.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5139
21.5.08 19:13

Tak já i manžel si ruce myjeme po každém wc.Teda pokud jsme v lese nebo nemáme možnost tak samozřejmně ne.
Je to každého věc ale pokud příjde někdo ke mě na náštěvu a mám malé dítě tak by se mi to asi taky příčilo.A vždycky při tom přemýšlím o tom , že když si neumyje ruce po wc tak jestli si je myje vůbec :roll:

Lesi jak jsi to myslela s těma utěrkama??asi jsme natvrdlá :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5139
21.5.08 19:27

Lesi už jsem to našla :oops: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
21.5.08 20:42

Já si teda ruce meju po každým wc a kdykoliv přijdu domů nebo na návštěvu, pokud to není možný, tak se utírám ubrouskama, nesnáším pocit špinavých rukou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama