Na jednu noc?

Anonymní
20.1.20 08:32

Na jednu noc?

Ahoj holky :)

Tak a teď si přijdu jako puberťačka. ????
Mám v práci kolegu, kterého jsem nedávno zvala na víno, nějak z toho sešlo a nic nebylo. Nějak jako by se styděl. Přestal zdravit a podobně :D

Ale teď jsem měli firemní večírek a skončila jsem u něj doma, na samotný sex nedošlo, ale něco bylo. Ale hlavně mi tam začal vyprávět informace o kněz, jak ví tohle a tamto, jako bych mu nebyla úplně jedno :think: přiznávám, že jsme byli oba dost opilý, ale ráno, když jsem odchazela, tak mi sám od sebe řekl, ať mu dám pusu. Dneska v práci normálně pozdravil, ale zajímá mě, jestli by chtěl víc. Jenže on je fakt hroznej stydlin, napsat mu nemůžu :D protože on to prostě přes psaní neumí :D a nějak v práci nevim, nevim jestli má zájem, tak nevim, jestli to nechat, až se chytne sám nebo zase začít já :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.1.20 08:34

Tak se ho ve vhodné chvilce (nebude okolo moc lidí a nebude v časový tísni utíkat chodbou) zeptej, že ti bylo o víkendu fajn a jestli si to nezopakujete.
Nic horšího, než pár minut studu tě to stát nebude… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 08:36

Jenže taková chvíle je třeba jednou za tyden :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
8052
20.1.20 08:37

Tak jestli máš zájem o pokračování a něco víc, a víš že on je stydlín, tak ho budeš muset asi popostrčit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 08:38
@Anonymní píše:

A co, i když to přes psaní neumí (jak to víš?? :) ), mu to teda napsat? :nevim: Máš na něj mail, nebo číslo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 08:40

@arinecka jenže mám trošku pocit, možná zase jen můj pocit, že nechce :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 08:41

@Mar__tanka1983 tenkrát jsem ho na přes fb zvala na víno a nějak to neuměl napsat :D

• Nahlásit
  • Citovat
8052
20.1.20 08:44
@Anonymní píše:
@arinecka jenže mám trošku pocit, možná zase jen můj pocit, že nechce :D

Třeba si on myslí to stejné a budete okolo sebe jen chodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 08:51
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 tenkrát jsem ho na přes fb zvala na víno a nějak to neuměl napsat :D

co neuměl napsat?
Ano? :mrgreen: ;)

Tak za ním zajdi. hele, jestli je to takovej stydlín, tak možná bude šťastnej, že přijdeš ty…jinak by se nerozhoupal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4623
20.1.20 08:52

Co je to „informace o kněz“? O knězi nebo jako kněz? :nevim: Jinak tohle mi přijde totálně ponižující. Jsem zastánce názoru, že pokud se chlap chová, jakože nemá zájem, pak nemá zájem. Dala bych si studenou sprchu a hledala jinde, neztrapňovala bych se :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9794
20.1.20 08:59
@Anonymní píše:

A to nevydrzis tyden? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2985
20.1.20 09:04

Přesně nezvala bch ho a pokud se chová že zájem nemá asi opravdu nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40551
20.1.20 09:11
@mau-mau píše:
Co je to „informace o kněz“? O knězi nebo jako kněz? :nevim: Jinak tohle mi přijde totálně ponižující. Jsem zastánce názoru, že pokud se chlap chová, jakože nemá zájem, pak nemá zájem. Dala bych si studenou sprchu a hledala jinde, neztrapňovala bych se :nevim:

Si myslim, ze to mělo bejt o mně :mrgreen: ale nevim..
Jinak se mi teda nezda, ze kdyz by byl stydlivej tak by mel problém psát ale z očí do očí v pohodě? Nemelo by to byt spis naopak? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 09:11

@arinecka možný to je, uvidím, jak se bude chovat, a pak když tak teda zakročim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 09:12

@Mar__tanka1983 no jako napsal ano, jenže pak hned dodal, že se můžeme domluvit všichni a jít všichni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama