Trápení s přítelem, nevím zda ho opustit

Anonymní
19.1.20 22:32

Trapeni s pritelem :(

Ahoj holky, mam problem :( ziju s pritelem s kterym jsem 6 let a mame spolu holcicku. Nevim jak zacit :lol: no porad hraje hry na mobilu a male se moc nevenuje tak jak by mel. A flirtuje pres mobil a net s holkama mensi nez 15 let.. a ja jsem pred mesicem poznala chlapa ktery je starsi odemne ale ne moc. No volame si kazdy den, pisem si a ja se do nej asi zamilovala :( je moc fajn je opak nez muj pritel. Proste hodnejsi a jinaci a hlavne rozumnejsi. Ma auto, dum a syna s predchoziho vztahu. jinak ja doma vsechno delam. a kolem meho pritele litam aby se mel jako v bavlnce ale i tak muto nestaci. Je na me hruby nadava mi do zmrdu atak. A mala je u toho a to me nejvic mrzi.. mala ma rok. A ja se trapim. Nevim co delat. Muj pritel me bere jako sluzku vidim to. Pr. Vylilo se mu vino a rekl to nevadi ze se vylilo (jmeno moje) to utre a nalije mi druhe. Tohle rekl pred nastevou :( to prece neni normalni. Aji tak me ma jen na sex a proste na vareni a starani se o malou. Ale on nic. Jen hry a chlast. A mlade holky. Nevim co delat jestly se snim rozejit a zit u rodiny az casem se dat dohromady s mym novym a nebo zustat a toho noveho nechat plavat? P. s. vedela jsem jaky je pritel pred tehotenstvim ale slibil mi ze se zmeni ze ho mala zmeni ze na hry mit cas nebude. A bude s nami… :(a zmlatil me pred x mesici ale odpustila sem mu a to byli hory doly takovych slibu a ja kravka naletela. Jinak nepomaha mi snicim jen to co on chce. Jinak ja. Prosim o radu dekuji moc :* mate to tak taky nekdo nebo mela? :mavam: snad to jde precist :lol: a omlouvam se za sloh :lol: :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3218
19.1.20 22:37

No tak si to ted po sobe precti a odpoved je jasná, ne?…A mohla by sis po sobe opravit ty hrubky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
19.1.20 22:38

Hraje hry, nevěnuje se Vám, flirt s nezletilýma, sprosté nadávky, bití 8o Já nevím, ale přečti si po sobě, co si napsala a odpověz si sama :think: Nevím, na co čekáš. A od chlapů bych si dala asi chvilku pohov. Přeji hodně štěstí!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 22:41

Další mimísek už ho určitě změní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 22:44

ZAKLADATELKA

Ale ja nechci zahodit 6 tilety vztah :( mrzi meto ale kdyz se nezmeni co jineho delat :( jsem blba…

• Nahlásit
  • Citovat
22184
19.1.20 22:46
@Anonymní píše:
Ale ja nechci zahodit 6 tilety vztah :( mrzi meto ale kdyz se nezmeni co jineho delat :( jsem blba…

Nemáš vztah. Teda hodnotný vztah. Co chceš zachraňovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
19.1.20 22:48
@Anonymní píše:
Ale ja nechci zahodit 6 tilety vztah :( mrzi meto ale kdyz se nezmeni co jineho delat :( jsem blba…

A to chceš jako v tomhle vztahu být napořád? Být nešťastná jen pro to, že nechceš zahodit 6-tilety vztah?(jestli se to tak dá nazvat)?
Nepočítej, že se změní, když už byl takový před dítětem a sliboval..
Jestli máš kam jít, tak se seber a nebo vykopni jeho. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 22:52

ZAKLADATELKA

Mam znej strach jak odejit od nej? :( Toho se bojim a navic ho zas vidat kdyz si prijde pro malou.. :,( to bude desnee :( nevim jak to ukoncit.

• Nahlásit
  • Citovat
1826
19.1.20 22:55

Tohle neni vztah. To je peklo. Ale byt tebou, novyho necham chvili u ledu. Opoustet chlapa s tim ze mas jinyho, jeste te vsichni pomluvi, on bude delat chudaka a vetsi sceny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
19.1.20 22:55

A mas kam jit? Ci je bydleni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
19.1.20 22:56
@Anonymní píše:
Mam znej strach jak odejit od nej? :( Toho se bojim a navic ho zas vidat kdyz si prijde pro malou.. :,( to bude desnee :( nevim jak to ukoncit.

Kde bydlíte? Je to jeho byt nebo tvůj, pronájem??
Bohužel, tomu se nevyhneš. Jednou je to její táta a s tím nic neuděláš :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 23:00

ZAKLADATELKA

Jsme v najmu ale napsany na jeho mamku takze musime jit. Ale muzu snad bydlet u moji rodiny a to jdu ted pres tyden resit s rodinou. Snad to pujde rychle :pensive: ale jak se snim mam rozejit? To nevim vubec

• Nahlásit
  • Citovat
1490
19.1.20 23:35
@Anonymní píše:
Jsme v najmu ale napsany na jeho mamku takze musime jit. Ale muzu snad bydlet u moji rodiny a to jdu ted pres tyden resit s rodinou. Snad to pujde rychle :pensive: ale jak se snim mam rozejit? To nevim vubec

Tak jestli můžeš k rodině, tak určitě jdi!!! A jak se rozejít?? Prostě mu řekni to, co si tu psala, co ti vadí. Že takhle si šťastný rodinný život nepředstavuješ a už vůbec, aby tě nějak sprostě urážel, bil a zachazel, jako s onucí.
Každopádně možná počítej s tím, že bude škemrat a slibovat, ale na to bych rozhodně nijak nebrala zřetel. Jestli chceš být šťastná, tak to udělej a ne jen kvůli sobě, ale taky malé. Někdo si Vás časem určitě najde a poznáš, co je plnohodnotný vtah a láska,… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5037
19.1.20 23:57
@Anonymní píše:

Já bych šla taky pryč a to kam je jen na tobě mela jsem manžela mám s ním dva kluky sice na mě nebyl hrubí neurazel mě ale taky pořád mobil vůbec žádný čas na mě a klukům se taky moc nevěnoval ale já tedy přešla ze vztahu do vztahu bylo to dost rychlý ale jsem ráda že jsem to udělala můj přítel si taky prožil svoje a teď jsme spolu no v dubnu dva roky a mě je dobře taky má svoje mouchy ale kdo nemá na konci března se nám má narodit dcera tak uvidíme jak se jí bude věnovat ale věřím že bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
19.1.20 23:59
@Anonymní píše:

Nebuď už blbá konečně,, prober se už kvůli malé a odejdi odnej,, ten vztah nikam nevede,, a slibům bych vůbec nevěřila a mimochodem když už tě uhodil jednou uhodi tě vícekrát a může to bejt horší,, žádná ženská si nezaslouží žít takový život aby sní takto chlap zachazel jemi s takových akorát tak na :poblion: :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama