Na nočník už počůraný, jak naučit?

123
13.11.20 22:08

Na nočník už počůraný

Ahojky maminky, mám takový problém, můj syn chodí na nočník už počůraný :-(…už dlouho se ho snažím naučit na nočník, ale nějak to nejde :-(…vždycky se vyčůrá do kalhot a pak běží na nočník, vysvětlovala jsem mu to několikrát, ale asi to nechápe… máte některá radu jak bych to mohla řešit? Moc děkuji předem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9419
13.11.20 22:14

No někdy to trvá…hlavně trpělivost, vysvětlovat, odměňovat, nehubovat, netrestat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1616
13.11.20 22:27

@StM90 no a kolik mu je? U starší dcery jsem měla pocit, že to opravdu pochopila až po 2,5 letech. Do té doby klidně seděla v počůranem a klidně si hrála. :nevim: taky mě už to nebavilo, u druhé dcery jsem víc v klidu a čekám co bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
13.11.20 22:29

Dnes fekální diskuse???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
13.11.20 22:33

@Sue2008 : jsou 2 roky a 2m…zkoušela jsem i látkové pleny, teda moje máma mě je vnutila :-D ale to nějak neprošlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.11.20 00:13

Nenutila bych ho. Některé děti chodí na nočník dřív a některé později. Důležitý je, že chápe, co se po něm chce. Prostě je zabraný do činnosti, kterou právě dělá a neuvědomí si to.
To přijde ze dne na den. Uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14045
14.11.20 00:25

Některým dětem trvá, než si propojí v hlavičce, že ten pocit nutkání a mokro v gatích spolu souvisí. Ale až jim to docvakne, tak už to bývá většinou bez nehod. Trpělivost :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
14.11.20 07:58

Moc děkuji…zkusím ještě počkat, nočník mu nechám na očích a snad mu to brzo docvakne :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
14.11.20 13:42

My na to sli tak, ze kdyz mu to vyjimecne vyslo, tak se sebehla cela rodinka a trsali jsme nad nocnikem, maly byl uplne paf, hrozne vysmaty… takze za 10min si sel znovu ucurnout a my jak blbci se zas sebehli a delali blbustky kolem nocniku… za den pochopil oc jde, ze to je velka sranda a bylo odplenkovano :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama