Na prášky z tchána

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 09:12
na prášky z tchána

Ahoj holky ráda bych slyšela váš názor připadám si jak blb jde o to že kolik let bydlím s přítelem a jeho otcem.. jeho otec je alkoholik za ty roky ho mám až nad hlavu ze začátku sem lezl každý den otravoval s blbostma prostě psycho… chlastá a to dost kolikrát sem chodil ožralý bydlíme nahoře on dole pokaždé když jsme šli dolu tak hned vylezl a ani nevěděl co říct jen prostě vylítl a čuměl otázky typu kam jedete kdy se vrátíte na denním pořádku… asi po třech letech jsem přítele donutila aby si ho uklidnil ať jsem neleze a podobně… jenže jakmile mi přijede máma nebo táta tak pořád otravuje pouští mi nahoru návštěvy jak kdyby se nechumelilo bordel v garáži všude flašky od piva. Barák byl jeho zdělil ho po rodičích jeho sestra se své půlky vzdala v jeho prospěch…a teď konečně kde je problém přítele jsem už jakš takš přemluvila k stěhování předtím o tom nechtěl ani slyšel jenže on na něj ten barák přepsal je tu v pytli střecha atd… přítel říká že pokud se to tu neopraví tak nikam nejdem že to tu chce pronajímat. Jenže on je furt v práci nemá na to čas a musel by se na to vzít úvěr ale to se zase nezdá mě protože pak se odsud už vůbec nehneme a nebo hypotéka ale to by byl zase problém protože tu má věcné břemeno a na 100% by ho nezrušil já už nevím co mám dělat jsem z toho psychicky v pytli jen to vidím tak už mám pokažený celý den a tři dny mi trvá než se z toho dostanu. On má potřebu pokaždé když mě vidí otravovat s věcmi které nejsou vůbec důležité a vždycky je pak naštvaný že sem na něj protivná jenže já už na něj mám takovou alergii že nevím co dělat jasný na jednu stránku si za to můžu sama že jsem se se nastěhovala vím to tak to do mě nesypejte děkuju… jenže máme děti a já se s přítelem rozcházet nechci kvůli ničemu jinému se nehádáme… domluvili jsme se že se do dvou let přestěhujem a mezitím se to tu dá dokupy jenže já nevím jestli ty dva roky to psychicky zvládnu navrhovala jsem mu že se přestěhuju k tátovi než odkud půjdem jenže ten bydlí 200km daleko a tím by šel vztah do kopru… byla bych vám vděčná za nějakou rozumnou radu jestli se to vůbec dá přežít? díky za dočtení až sem hezký den přeji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
 
Lalelale
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 09.08.18 09:18

Upřímně, ty by ses jako nájemník k někomu takovému nastěhovala? Stačilo by mi videt ty flašky a otočila bych se na podpatku. Přítel podle mě buď kecá, aby oddálil stěhování, nebo nevidí realitu. Tlačila bych na přítele a každý konflikt s tchánem bych mu omlatila o hlavu. Úvěr bych si na barák s alkoholikem fakt nebrala, navíc on tu může být klidně 20 let. Odstěhovala bych se jinam a, i když to zní zle, až alkoholik nenude, dum bych prodala.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 09:24

@Lalelale upřímně asi ne… právě ono u nás je to tak že přítel přijede z práce a první co je tak se strašně pohádáme kvůli jeho otci… pokaždé slyším vyřeš si to s ním sama jenže… kolikrát jsem mu říkala ať si dole zavírá dveře že to všude smrdí a furt něco je to h*vno platný akorát se furt stresuju kolikrát jsem na něj už vyjela ať mě neotravuje že mě to nezajímá dá dva tři dny pokoj a jede to nanovo :zed:

 
Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3782 příspěvků 09.08.18 09:25

hrozný :,( Prosím všichni, kdo uvažují o přechodném bydlení u rodičů okamžitě si nafackujte a hledejte řešení dal. Doufat, že budete ten jeden ze sta, kdo si to chválí je mizivá :roll:

Pro zakl. Trvej na co největším oddělení jednotek, nejlépe vchody… nad i pod schody jdou dát dveře s koulí. Pro alkoholika bych NIC nedělala -nákupy, úklid, vaření, dovoz. Od přítele jasné řešení do kdy a co a jak, po půl roce od nedodržení bych se odstěhovala.

 
Lalelale
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 09.08.18 09:33
@Anonymní píše:
@Lalelale upřímně asi ne… právě ono u nás je to tak že přítel přijede z práce a první co je tak se strašně pohádáme kvůli jeho otci… pokaždé slyším vyřeš si to s ním sama jenže… kolikrát jsem mu říkala ať si dole zavírá dveře že to všude smrdí a furt něco je to h*vno platný akorát se furt stresuju kolikrát jsem na něj už vyjela ať mě neotravuje že mě to nezajímá dá dva tři dny pokoj a jede to nanovo :zed:

Hele tady bych se zamyslela, jak tvůj život celkově vypadá. Máte pěkný vztah i život a občas vás tchán vytočí? Nebo jsou tvoje děti dnes a denně svědky ozralych výstupů a hádek? Osobně bych to nevydržela a odstěhovala se, klidně sama s dětmi. Pokud to není taková hrůza, tak chtít od přítele jasné řešení a jak říká Bubla, půl roku po nedodržení se sbalit.

 
Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18504 příspěvků 09.08.18 09:41

Důležitý je vrátit se k momentu, kdy jsi k tomu stěhování svolila. Proč jste nešli rovnou do vlastního?

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 09:42

@Bubla_Bučková Nic pro něj neděláme chodí si pro obědy do důchodáku máš pravdu souhlasím měli jsme se stěhovat jenže v tu chvíly jak na něj přepsal barák že to tu nemůže nechat spadnout atd atd..... @Lalelale máme pěkný vztah celkem i život akorát on je furt v práci ale zase vydělává celkem dost pomáháme si jeho otec mě vytáčí… jeho ani ne ten už ho ignoruje a to je možná ten problém je mu je to šumák je furt pryč a nevidí to… jinak to není že by každý den ho člověk viděl na mol to zase ne on se popravdě o děti nějak nezajímá jen když někdo přijede tak má najednou zájem jinak nic a většinou mě odchytne když jdu odnést odpadky do popelnice nebo pro něco dolu takže děti ho vůbec nevidí nebo minimálně ale já s nima hned utíkám když vidím že má zase upito takže ve výsledku jde si myslím jen o mě že já ho nemůžu prostě vystát ty jeho kecy ten hlas a obličej když má uplně červenej když je nalitej prostě mi je z toho na :poblion: :poblion: přemýšlela jsem i nad antidepresivami ale zase se nechci ládovat chemií pokud to není nezbytně nutné

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 09:46

No přítel než jsme se poznali tak to tu dal celé dokupy a nechtělo se mu hned pryč protože všechny peníze dal já jsm jeho otce neznala a co jsme bydleli ještě každý sám tak sem ho neviděla nikdy opilého a byl v pohodě…do podnájmu nemůžeme přítel podniká a potřebuje velký prostor na jeho věci za každou cenu chce ho vlastního takže se jen čeká až se našetří já jsem mu navrhovala že půjdem do podnájmu a ráno si sem pro věci zajede ale koukal na ně jak na blázna proč by to jako dělal…

 
Alkata
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 09.08.18 09:55

Bydlení zadarmo v cítím byla fajn možnost, co? Ale vycházet s tim u koho bydlíte to je pro milost paní problem :roll:

 
Neeky
Kecalka 418 příspěvků 09.08.18 10:01

A nešlo by nějak definitivně uzavřít jednotky tak, abyste se potkávali co nejméně? Případně i nějak rozpůlit zahradu, abyste měli prostě každý svoje… ?

 
stinga
Závislačka 4133 příspěvků 6 inzerátů 09.08.18 10:02
@Alkata píše:
Bydlení zadarmo v cítím byla fajn možnost, co? Ale vycházet s tim u koho bydlíte to je pro milost paní problem :roll:

jsi normální ? Četla jsi základ diskuse?

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 10:04
Když nevíš jak to je tak prosím do mě nesypej jeho otec tu bydlí zadarmo platí si jen svoje věci ostatní platí přítel dokonce jednu dobu mu pomohl splácet i jeho dluh který naštěstí už není
@Alkata píše:
Bydlení zadarmo v cítím byla fajn možnost, co? Ale vycházet s tim u koho bydlíte to je pro milost paní problem :roll:
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 10:05

@Neeky bohužel nejde je tu vchod do domu přes garáž a klasický jenže to má společnou chodbu tak je to naprd :/ a co se týče zahrady je tu ještě pozemek mimo tam chodíme my a on tu má dvůr

 
lolink
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 09.08.18 10:08

@Alkata :mrgreen: bydlela jsi někdy s člověkem, co chlasta? Já jo. Žádnej med.
Souhlasím s @Neeky. Co vlastní vchod? Je to malý řešení, ale je. Aspoň bys ho tolik nepotkávala. Jinak úplně te chápu, můj nevlastní otec byl alkac a je to strašný, člověk se to úplně zhnusi. Na léčení ho nedostane, pije jen občas a to je přeci ok.

 
neumisa
Neúnavná pisatelka 19372 příspěvků 09.08.18 10:14

a co tchána rovnou zastřelit? :roll: Vlastníte barák i s tchánem, tak se s tím budete muset popasovat. A nedivím se příteli, že nechce doi podnájmu - proč by to dělal, když má dům?

a nájemník? nedej se vysmát, kdo se dobrovolně nastěhuje do domu s pijanem a ještě za to bude platit?

ale ze začátku to bylo fajn, co? to bydlení v baráku zdarma … holt smůla, budeš se muset nějak se svým odporem srovnat.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Úsporná variace na svatomartinské menu. Hustá polévka i kuře jako husa

Svatý Martin se k nám sice chystá spíš na bílém bicyklu než na koni, ale... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >