Najdu si partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shak
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 14:33
Najdu si partnera?

Nyní jsem single, ale mám milence. Jde čistě jenom o sex. Scházíme se ne moc často (asi 1× za 3 měsíce).Ale kamarádi mi říkají, že pokud mám milence, tak si nemůžu najít plnohodnotný vztah. Že to ty chlapi vycítí a odradí je to. Je mi 26 a už hledám samozřejmě vážný vztah. Ale nevidím důvod, proč bych si nemohla najít partnera, když mám milence. Na první schůzce to přeci nebudu říkat. A když bych si někoho našla, tak to s milencem samozřejmě utnu (nevidim na tom nic špatného, když jsem single). Co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

sturnus_vulgaris
Kelišová 6664 příspěvků 03.09.18 14:34

A čím ti to ti kamarádi odůvodnili?

jita22
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 3 inzeráty 03.09.18 14:37

Tak pokud v tom nejsi citove angazovana,tak to problem nebude.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 03.09.18 14:38

Samozřejmě ti také nebude vadit, když na začátku bude mít muž také milenku, že? Proč by ne, dokud to nebude vážné, tak pohoda, což?

Kriss Tina
Kelišová 5894 příspěvků 03.09.18 14:39

Taky bych v tom problém neviděla, pokud v tom nebudeš pokračovat i v případném vztahu :nevim:

Emimin7
Echt Kelišová 9357 příspěvků 03.09.18 14:43

Jestli z tebe chlapi vycítí milence, tak se probůh umyj.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 03.09.18 14:47

To je nesmysl. Pokud do milence nejsi zabouchlá, tak nic nepozná. Obzvlášť, když se s milencem vídáš jen kvartálně. Naopak spoustě žen dodá šmrnc a jiskru, když mají s někým poměr.

Hroznej puberťák
Kelišová 5350 příspěvků 03.09.18 14:47
@Shak píše:
Nyní jsem single, ale mám milence. Jde čistě jenom o sex. Scházíme se ne moc často (asi 1× za 3 měsíce).Ale kamarádi mi říkají, že pokud mám milence, tak si nemůžu najít plnohodnotný vztah. Že to ty chlapi vycítí a odradí je to. Je mi 26 a už hledám samozřejmě vážný vztah. Ale nevidím důvod, proč bych si nemohla najít partnera, když mám milence. Na první schůzce to přeci nebudu říkat. A když bych si někoho našla, tak to s milencem samozřejmě utnu (nevidim na tom nic špatného, když jsem single). Co si o tom myslíte?

Že je to přesně naopak :D :mavam:

anupati
Kelišová 6144 příspěvků 5 inzerátů 03.09.18 14:51
@Shak píše:

Přesně takhle jsem si začala kdysi s jedním, myslela si to co ty…takže mi ani moc nezáleželo na charakteru dotyčného a dalších podstatných věcech, protože záleželo na úúúplně něčem jiném…jenže jsem se jaxi přes tu intimitu totálně zamotala do vztahu nevztahu s člověkem, kterého bych si normálně pro vztah nevybrala :think: Tak je otázka, jestli to dokážeš ukočírovat, ať si nelžeš do kapsy…Ale nakonec, i když zamotáš, garantuju, že získáš hodnotnou zkušenost, takže je to vlastně jedno :kytka:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 03.09.18 15:00
@Shak píše:

vzhledem k tomu, že to obvykle nevyciťuje ani manžel, tak buď zcela v klidu, naopak nejsi potom při hledání taková zoufalka :D

sturnus_vulgaris
Kelišová 6664 příspěvků 03.09.18 15:02

Ad zoufalka při hledání. Tak trochu nevím, jestli kvartální milenec má potenciál zabránit tomu, aby z ženy byla zoufalka :think: Tak jednoduchá se mi ta rovnice nejeví.

Každopádně, příliš bych nešířila, že jsem někdy takového milence nebo „kamaráda s výhodami“ měla, on člověk nikdy neví, na koho narazí (někdo to může brát v pohodě, někdo ne), nebo kdo se toho chytne a případně to použije proti Tobě. Jakkoli teda nevidím nic špatného na tom mít takového pomocníka, pokud jsi single.

Hroznej puberťák
Kelišová 5350 příspěvků 03.09.18 15:07

Pravda, kvartální utěšitel je hodně málo, chtělo by to aspoň tak jednou tejdně, ale pak strmě roste riziko zamilování se :andel:

Shak
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 15:22

@anupati Což o to. On by byl pro vztah dobrý partner. Zase, že bych ho úplně neznala, bych neřekla. Bavíme se i o jiných věcech. Ale nehrozí, že bych se zamotala do vztahu nevztahu, protože mi jasně řekl, že jde jen o sex a nic víc nikdy nebude.
@Hroznej puberťák Ano, přesně tak. Jak jsem zmínila výše. Nebyl by špatný jako přítel. Jednou týdne by bylo ideální. Ale možná dobře, že se nevídáme tak často. Aspoň nehrozí, že bych měla k němu nějakou citovou vazbu.

anupati
Kelišová 6144 příspěvků 5 inzerátů 03.09.18 15:35

@Shak Ale jo, to my si řekli na začátku taky…nakonec jsme se v tom plácali další dva roky… a nic moc.. Prostě ta intimita, když to v posteli super sedí a trvá to dýl…tak se to hůř kočíruje. U nás jsme to pak nezvládli z obou stran :nevim: A to v tom on měl taky naprosto jasno, původně.. ale třeba to není váš případ, ok. Mě to od jiných mužů prostě začlo po 2 - 3 měsících blokovat. Protože jsem k němu prostě přilnula a pak už přišly i city a to už vůbec nešlo. A je fakt, že v té době mě nikdo neoslovil, asi že jsem vypadala, že chlapa nepotřebuju a ani jsem snad jiné nevnímala, později začla srovnávat :nevim:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 03.09.18 15:53

Na toto téma lze mít tisíc a jeden názor, nicméně já osobně to vidím tak, že bych nechtěla chlapa, co má milenku, resp. co dokáže mít pravidelně sex s někým, aniž by byl citově angažovaný. A věř nebo ne, takhle to nechtějí ani hodní kluci, kteří hledají tu pravou. Jak to říct… tohle zavání jistou vlastností, kterou u životního partnera nechci, čili nejde tu o milence/ky, ale o povahu a přístup. Vyvoď si z toho závěry jaké chceš. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >