Najednou nechce spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 13:00
Najednou nechce spát

Ahoj maminky, mám problém s dcerkou. Ona je veliký spáč. Normálně chodí spát v devět večer, v noci se dvakrár vzbudí na mliˇčko, někdy jednou a spinká tak do půl desáté. Pak chodí ještě kolem druhé na na hod a půl. Jo a usí á sama v postýlce. Poslední asi 4 dny to je děs. Nechce usí at v postýlce, brečí, ukazuje prstem na ložnici, tam jí ale brát nechci, jak to udělám už tam bude spát pořád. Dneš je od pěti ráno vzhůru, padá jí hlava je hotová, manžel jí nosi. A jakmile dá do postýlky řev. Vůbec nemůže spát a to spinká sama od narození a vždy bez problémů. Co s tím, mám být přísná a čekat že se to zlomí.?

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 13:01

Jo a její 15 měsíců

LenkaN26
Závislačka 4077 příspěvků 31.07.18 13:06

A nemáte třeba doma hodně horko? Já v těch vedrech spím taky dost blbě.

tumpach
Kelišová 6002 příspěvků 31.07.18 13:08
@Lamátko píše:
Jo a její 15 měsíců

nemůže to být náhodou vlnou těch úmorných (pro mě až na umření :mrgreen: :mrgreen: ) veder, že jí je strašné teplo, jak má ona v dané místnosti? Nemůže jí být teplo v té dané místnosti? :think:
Ono ten spánek se mění postupně s dítětem :) , jeho potřeby jsou jiné :think:

tumpach
Kelišová 6002 příspěvků 31.07.18 13:11
@LenkaN26 píše:
A nemáte třeba doma hodně horko? Já v těch vedrech spím taky dost blbě.

ale vedra byly v květnu i v červnu, a to byla asi v pohodě :think: ,
trošku ot: spí se mi taky šíleně, v místnosti 28 stupňů, takže když to večer klesne, otevřu okno aspoň na hodinu dokořán, aby se ta místnost ochladila , jinak bych neusnula

-Evka-
Závislačka 3691 příspěvků 31.07.18 13:14

Určitě jsou na vině i vedra.

Řekla bych, že nyní jsou vedra větší jak před prázdninami.
U nás tedy, ač máme otevřené dokořán, tak se vzduch lehce ochladí až daleko po půlnoci.

LenkaN26
Závislačka 4077 příspěvků 31.07.18 13:21

@tumpach to sice vedra byla, ale v noci takové horko rozhodně nebylo…

Anna85
Kecalka 343 příspěvků 31.07.18 13:26

Bude to horkem. Syn taky uz tyden stavkuje se spaním, je to des. :roll:

sanyv
Povídálka 31 příspěvků 31.07.18 13:52

To bude tím vedrem, náš malý to má teď se spánkem taky divoký.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 14:45

Jj holky asi to bude vedrem bydlíme v baráku a nahoře je tak 29 stupňů, celou noc mám otevřené okno a ona má jen plínku ale je tam šíleně a barák je už přehřatý

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 31.07.18 16:04

Ahoj, mám 18ti měsíční dcerku a to samé, koupila jsem větrák a je to o dost lepší. Držím palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >