Nakonec jsem ho nakopala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neskutečná žena
Povídálka 43 příspěvků 27.12.18 22:06
Nakonec jsem ho nakopala

Nakonec jsem teda dala na vaše rady a svého drahého jsem nakopala. Praktikovali jsme to asi 10 minut, byl oblečený, objímal mě a já jeho a přitom jsem zvedala koleno a kopala ho. Pak mě taky přitiskl na zeď a já ho opět musela jakoby zneškodnit kolenem do rozkroku.
Když jsme skončili, byl velmi spokojený, vzal si z ledničky ledový polštář z gelu a tím si pytlíka chladil. Říkal, že ženy rády kopnou chlapa do koulí, když si to zaslouží, akorát to prý nepřiznají, páč je to společensky nepřijatelné. Souhlasíte s jeho názorem? Já nevím…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 27.12.18 22:08
@neskutečná žena píše:
Nakonec jsem teda dala na vaše rady a svého drahého jsem nakopala. Praktikovali jsme to asi 10 minut, byl oblečený, objímal mě a já jeho a přitom jsem zvedala koleno a kopala ho. Pak mě taky přitiskl na zeď a já ho opět musela jakoby zneškodnit kolenem do rozkroku.
Když jsme skončili, byl velmi spokojený, vzal si z ledničky ledový polštář z gelu a tím si pytlíka chladil. Říkal, že ženy rády kopnou chlapa do koulí, když si to zaslouží, akorát to prý nepřiznají, páč je to společensky nepřijatelné. Souhlasíte s jeho názorem? Já nevím…

Ne. A už s tím kopáním fakt neotravuj.

Šmoulice
Kelišová 6984 příspěvků 27.12.18 22:11
@neskutečná žena píše:
Když jsme skončili, byl velmi spokojený, vzal si z ledničky ledový polštář z gelu a tím si pytlíka chladil. Říkal, že ženy rády kopnou chlapa do koulí, když si to zaslouží, akorát to prý nepřiznají, páč je to společensky nepřijatelné. Souhlasíte s jeho názorem? Já nevím…

Taky mám kolikrát chuť někomu nakopat do koulí. Nechceš mi ho sem tam půjčit? :mrgreen:
Garantuji ti, že spokojenej bude určitě :mrgreen: :mrgreen:

neskutečná žena
Povídálka 43 příspěvků 27.12.18 22:11

Nechci otravovat, jen jsem se chtěla podělit o zkušenost a zážitek. Nevím, co ti na tom vadí. Jo, pak jsme se spolu dívali na film Kameňák 2, kde herečka Andrea Černá nakopne toho doktora - tu scénu má přítel moc rád.

růžový achát
Kelišová 5745 příspěvků 27.12.18 22:11
:D :palec:
neskutečná žena
Povídálka 43 příspěvků 27.12.18 22:12

Šmoulice, můžeme se domluvit, přítel to uvítá - pokud to teda myslíš vážně.

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 27.12.18 22:16
@neskutečná žena píše: Šmoulice, můžeme se domluvit, přítel to uvítá - pokud to teda myslíš vážně.

Teda tady to je panoptikum… 8o

peta81
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 27.12.18 22:17

jezis, co je tohle za uchylku 8o ne, nekopu sveho chlapa do rozkroku, ani netouzim kopat nejakeho jineho. manzel tez nechce byt nakopan. a nesnasim kamenak, koukala bych se na nej jedine kdyby mi nekdo hrozil, ze me jinak nakope :jazyk:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 27.12.18 22:18

Holka vzhledem k tomu,ze si ve svych prispevcich protirecis,tak Ti neverim ani slovo s nahlasila jsem Te jako trolla :zed:

neskutečná žena
Povídálka 43 příspěvků 27.12.18 22:19

Panoptikum? Nechápu vás, partner to má prostě rád a tvrdí, že všechny ženy se buď veřejně nebo skrytě v duchu - páč se stydí, zasmějí, když žena nakopne muže do pytlíka, když si to zaslouží. A ty, které tvrdí, že to není pravda, jsou podle něj pokrytci.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 27.12.18 22:21
@neskutečná žena píše:

Tak hlavně aby sis na to nezvykla, protože až se s tímhle exotem rozejdeš, a najdeš si někoho normálního, tak by ho tenhle druh romantiky mohl dost překvapit…

suvik
Nadpozemská drbna 26592 příspěvků 27.12.18 22:21
@peta81 píše:
jezis, co je tohle za uchylku 8o ne, nekopu sveho chlapa do rozkroku, ani netouzim kopat nejakeho jineho. manzel tez nechce byt nakopan. a nesnasim kamenak, koukala bych se na nej jedine kdyby mi nekdo hrozil, ze me jinak nakope :jazyk:
:-)

Jj, me by museli dat asi i pistoli k hlave. :-)

Podle me je zakladatelka chlap, co se o tom potrebuje vypisovat, nejakej uchyl no…

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 27.12.18 22:22
@neskutečná žena píše:
Panoptikum? Nechápu vás, partner to má prostě rád a tvrdí, že všechny ženy se buď veřejně nebo skrytě v duchu - páč se stydí, zasmějí, když žena nakopne muže do pytlíka, když si to zaslouží. A ty, které tvrdí, že to není pravda, jsou podle něj pokrytci.

Je mi 40 a nikdy jsem toto udělat nemusela. Způsobovat lidem fyzickou bolest se mi příčí.

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 27.12.18 22:23
@suvik píše: :-)

Jj, me by museli dat asi i pistoli k hlave. :-)

Podle me je zakladatelka chlap, co se o tom potrebuje vypisovat, nejakej uchyl no…

Mně by nedonutili to sledovat ani heverem. Stačí mi upoutávky k filmu.

neskutečná žena
Povídálka 43 příspěvků 27.12.18 22:23

Chlap nejsem, jen se s vám chci podělit o netradiční praktiku, kterou má můj přítel, který je jinak velmi kvalitní, než vaši chlapi, co odchází od rodin, chlastají, fetují, jsou debilové nebo mají nižší inteligenci. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >