Vyčítavá tchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 12:46
Vyčítavá tchyně

Ahoj mám menší možná větší problém tchyně! Žijeme s přítelem přes dva roky v jeho rodinem domě který dostal darem od dědečka který s námi žije. Jeho matka dostala od svého tatínka (přítele dědečka) tolik majetku vše rozprodala a budovala znova něco. Naposled prodala pole za milion mému příteli z toho dala 250tis na fasádu nikdy ne pracovala na nic si ne vydělala. Neustále mu to vyčítá že díky ní je dům na něj jinak by byl její a tak dále leze nám šíleně do soukromí i když ví že právě máme svou chvilku klidně řekne že potřebuje něco zaplatit ať ji to přítel prostě pomůže udělat. Když náhodou si přítel dupne tak zas vyčítá přitom dům má od dědečka ne od ní je u nás celé léto na zahradě jak na chatě někde jen leží a já lítám sem tam nekoupí kafe stavu vše z našeho že prý to má předplacené za to co příteli dala. Bojím se sama neco říct protože přeci jen byl to dům jejího tatínka ale už to přechází vše po noční mě budi přijde až do ložnice. Myslíte že je lepší odejít můj přítel nikdy nepůjde je to jeho domov mámq ho nezajímá ale já přeci nenam chuť vše dělat nebo aby jsme byly spolu jen na povel až se uraci tchyně jet domů. Navíc se jí tam starám o tatínka kterého jen vysala a bylo proto dům je na přítele ktery ten dům miluje a ne prodal by ho. ještě do toho 10× denně vola co jedl kdy bude doma z práce a otravuje tím i mě. Jsem už psychicky vyčerpaná hádáme se moc přítele miluji ale co je tohle za život arogantní tchyně která by nejraději byla aby jsme padli před ní na kolena nebo odejít ublížit sobě i jemu oklepat se a jít dál já nevím jsem zoufalá. Kecá mi do uklidu bojím se mít v tom domě vůbec dítě

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Marcam
Kelišová 5092 příspěvků 27.12.18 12:51

Ahoj,dát přítelovi nůž na krk,já nebo maminka.

arinecka
Kelišová 5510 příspěvků 27.12.18 12:53

No a partnerovi to nevadí? Tak ať si s ní promluví on, jinak to asi nepůjde. To ohledně úklidu, proč se bojíš jí něco říct? Snad nemusíš poslouchat její povely, nebo snad jo? Dovolí si k tobě to co jí dovolíš ty :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 12:57

Jemu už spíš vadí že furt hudruju a stěžuji si na ni jenže mě to i psychicky ničí. Ne ustále odpisování kontroluje i kdy se připojíme ráno na whstsapp a hned vola.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15787 příspěvků 27.12.18 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj mám menší možná větší problém tchyně! Žijeme s přítelem přes dva roky v jeho rodinem domě který dostal darem od dědečka který s námi žije. Jeho matka dostala od svého tatínka (přítele dědečka) tolik majetku vše rozprodala a budovala znova něco. Naposled prodala pole za milion mému příteli z toho dala 250tis na fasádu nikdy ne pracovala na nic si ne vydělala. Neustále mu to vyčítá že díky ní je dům na něj jinak by byl její a tak dále leze nám šíleně do soukromí i když ví že právě máme svou chvilku klidně řekne že potřebuje něco zaplatit ať ji to přítel prostě pomůže udělat. Když náhodou si přítel dupne tak zas vyčítá přitom dům má od dědečka ne od ní je u nás celé léto na zahradě jak na chatě někde jen leží a já lítám sem tam nekoupí kafe stavu vše z našeho že prý to má předplacené za to co příteli dala. Bojím se sama neco říct protože přeci jen byl to dům jejího tatínka ale už to přechází vše po noční mě budi přijde až do ložnice. Myslíte že je lepší odejít můj přítel nikdy nepůjde je to jeho domov mámq ho nezajímá ale já přeci nenam chuť vše dělat nebo aby jsme byly spolu jen na povel až se uraci tchyně jet domů. Navíc se jí tam starám o tatínka kterého jen vysala a bylo proto dům je na přítele ktery ten dům miluje a ne prodal by ho. ještě do toho 10× denně vola co jedl kdy bude doma z práce a otravuje tím i mě. Jsem už psychicky vyčerpaná hádáme se moc přítele miluji ale co je tohle za život arogantní tchyně která by nejraději byla aby jsme padli před ní na kolena nebo odejít ublížit sobě i jemu oklepat se a jít dál já nevím jsem zoufalá. Kecá mi do uklidu bojím se mít v tom domě vůbec dítě

Tak teda nevím, zda tvůj přítel víc miluje tebe, nebo ten barák. Pokud vidí, že se tam trápíš a nehodlá to řešit, tak je to podle mě sobec.

arinecka
Kelišová 5510 příspěvků 27.12.18 13:04
@Anonymní píše:
Jemu už spíš vadí že furt hudruju a stěžuji si na ni jenže mě to i psychicky ničí. Ne ustále odpisování kontroluje i kdy se připojíme ráno na whstsapp a hned vola.

Aha, tak jestli mu vadí tvoje hudrování a chování matky neřeší tak to nevidím do budoucna růžově :think:

Hlaholice
Kecalka 496 příspěvků 27.12.18 13:05

Když to nedokáže přítel, tak si musíš tchyni srovnat ty. Já jsem si taky tu svou musela srovnat sama. Vyslechla jsem si sice fakt nechutné nadávky, ale teď si dává bacha, aby byla prede mnou slušná a milá. Sice mě pořád tak nějak štve a tu hodnou paní ji moc nevěřím, ale už si nedovolí to, co si dovolovala, protoze pochopila, žena mě rev, vyhrožování, vydírání ani pomluvy neplati a svýho tak nedosáhne.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15787 příspěvků 27.12.18 13:09
@arinecka píše:
Aha, tak jestli mu vadí tvoje hudrování a chování matky neřeší tak to nevidím do budoucna růžově :think:

No právě…
Na mě působí jeho chování sobecky a mamánkovsky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 13:12

@Hlaholice já bych jí srovnala ze začátku sem nechápala jejich život jak žijí jak si lezou do soukromí tak sem si párkrát pusu otevřela ale teď sem ticho ona bere že v tom domě nějaký rok žila a víc ji nezajímá k ničemu by to ne vedlo nejlepší řešení by bylo jít bydlet jinam nebo odejít úplně

sucuba
Kecalka 261 příspěvků 27.12.18 13:13

Ona asi nemá co dělat a je pripoutana na svého synacka. Řekla bych že se teda nudí a baví ji to vám takto otravovat život. Pokud s tím přítel něco dělat nebude, ale ty, tak si on bude muset vxbrat za koho se postaví a mohlo by to skončit špatně. Příště, až se něco takového stane, tak prostě začni hystercit, ať se to konečně už nějak vyřeší. Třeba bych i tchyni řekla že jsme zrovna byli v posteli a měli sex, jestli ji to není trapné. .. Aby se cítila trochu blbě, ale to co píšeš bych si za žádnou cenu líbit nenechala. Na whatsappu bych si ji blokla, a pokud to nemáte průchozí tak bych se zamykala… Musí to být hrozné nemít žádné soukromí.. Ať je dům čí je, tak tohle je hnus :poblion:

Bebuše
Echt Kelišová 7961 příspěvků 27.12.18 13:16

Já bych byla pro konfrontaci. Ideálně aby byl přítel svědkem, aby to matinka nemohla překroutit. A hned budeš vědět na čem jsi. Nejdůležitější je udržet nervy na uzdě a nenechat se vyprovokovat. Klidně bych jí nabídla peníze zpět… Řekla jí, kdy vás bude navštěvovat a vymezila hranice toho, co je pro vás přijatelné. A uvidíš, co na to partner…
Když uvažuješ dokonce o rozchodu, aspoň se situace vyjasní ;)

nostress
Extra třída :D 13994 příspěvků 27.12.18 13:16

Nejdříve bych se pokusila v klidu promluvit s přítelem. Řekla bych mu úplně všechno, co mi vadí, a proč tam nemůžu za těchto podmínek nadále bydlet. A dostal by nůž na krk. Buď si matku srovná do latě tak, že bude respektovat vaše soukromí, a bez ohlášení k vám ani nepáchne, nebo bych odešla. A to bez pardonu. Toto stejně není na normální život.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 13:17

@sucuba to on se postaví za mě vím to to zase ju jak píšu když si dupl tak mu vycetla peníze které mu dala když od bývalé manželky odešel a holým zadkem. Bere si u nás co chce že to má předplacené hrůza

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 13:20

@Bebuše jenže my nemáme 250tis jedině to splácet budu muset najít nějaké řešení už týden spíme oddělene z mé strany je tam určitý odpor když s ním chci mluvit kroutí očima ono to poslouchat každý den mu asi vadí ale stále se nic ne děje aby se to urovnalo.

sucuba
Kecalka 261 příspěvků 27.12.18 13:20

Vypadá to, že jediné, za co se může postavit jsou peníze. Tak ji nabidni, že ji ty peníze vrátíš, když je to pro ni tak důležité a vyčítá to. Že si najdete bydlení jinde a ať vás už nechá na pokoji. Jak se matka chová k tomu synovi? Protože mě to připadá tak, že je na něm závislá, mamincin mazanek. Jaký mají spolu vztah? A kolik matce je?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >