Svěření se...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 23:21
Svěření se..

Píšu tento příspěvek jako spíše vypovidani se.
Jsem v dlouhodobém vztahu ktery je dá se říct: Peklem (dom. nasili)
Nas vztah prosel i neverou ze strany přítele kterou jsem neresila jinak než neverou jako odplatu. Nikdy by mě nenapadlo že tím vznikne příběh. S onym dotycnym šlo pouze o jedno ale schodou více okolností a mému velkému překvapení mi jednoho dne zavolal muž. Hned na začátku mi sdělil že je ve vězení a kuli cemu (Jak se dostal k memu číslo) a zda by mi nevadilo si sním povídat. Od začátku to bylo cele zvláštní jako by pasoval přímo ke mě. Zamilovali jsme se do sebe ( dal mi kontakt na svoz rodinu). Poslal mi papíry ohledně svého trestu ( že prede mnou nic netaji). Nikdy po mě nechtel nic poslat. A tak už ziji svuj zivot dlouhých 11 měsíců. Za 2 měsíce jde domu a mam ho poprvé vidět na živo ( návštěvy jsem odmitla). Chceme spolu být od začátku ale bojím se a nevím jak odejít od partnera ( budu muset být za sraba a utéct) je na drogach a agresivni.
Plno lidí si možná rekne ze jsem naivni a hloupa ale já opravdu cítím neuveritelnou souznenost a zázrak.
Zažil někdo něco podobného? Milovat na dálku? Vidět se s někým a hned sním bydlet? Jsem rozhodla na to žádná. Ale spíše jsem se chtěla svěřit a poznat podobné příběhy.
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10284 příspěvků 26.12.18 23:23

Mate deti?

Šarlota4
Extra třída :D 10284 příspěvků 26.12.18 23:23

Jinak ty taky fetujes?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 23:24

Nemáme bohužel a díky bohu asi ( z me strany je problém ktery dlouhodobě resim )

mrav
Generální žvanilka 21468 příspěvků 26.12.18 23:25

Červená knihovna? :mrgreen: :potlesk: :mavam:

Jogrr
Závislačka 4445 příspěvků 26.12.18 23:26

Kluci z kriminalu jsou na pribehy moc sikovny, good luck.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 23:26

Já nefetuji,ziju slušně chodim do prace a více méně času trávím doma s hrůzou co přijde. Je to peklo
Vse tahnu sama,nemám pomoc,zastání

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 23:28

Ano už jsem partnera měla ve vezeni a vím že tam jsou milionový ale pretvarovat se jde par měsíců ale rok..

Šarlota4
Extra třída :D 10284 příspěvků 26.12.18 23:29

Tak se zbal a odejdi, ale proboha neves se na typka, kteryho neznas. Pronajmi si maly byt, randi, poznejte se. Dej tomu par mesicu cas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 23:30
@Anonymní píše:
Píšu tento příspěvek jako spíše vypovidani se.
Jsem v dlouhodobém vztahu ktery je dá se říct: Peklem (dom. nasili)
Nas vztah prosel i neverou ze strany přítele kterou jsem neresila jinak než neverou jako odplatu. Nikdy by mě nenapadlo že tím vznikne příběh. S onym dotycnym šlo pouze o jedno ale schodou více okolností a mému velkému překvapení mi jednoho dne zavolal muž. Hned na začátku mi sdělil že je ve vězení a kuli cemu (Jak se dostal k memu číslo) a zda by mi nevadilo si sním povídat. Od začátku to bylo cele zvláštní jako by pasoval přímo ke mě. Zamilovali jsme se do sebe ( dal mi kontakt na svoz rodinu). Poslal mi papíry ohledně svého trestu ( že prede mnou nic netaji). Nikdy po mě nechtel nic poslat. A tak už ziji svuj zivot dlouhých 11 měsíců. Za 2 měsíce jde domu a mam ho poprvé vidět na živo ( návštěvy jsem odmitla). Chceme spolu být od začátku ale bojím se a nevím jak odejít od partnera ( budu muset být za sraba a utéct) je na drogach a agresivni.
Plno lidí si možná rekne ze jsem naivni a hloupa ale já opravdu cítím neuveritelnou souznenost a zázrak.
Zažil někdo něco podobného? Milovat na dálku? Vidět se s někým a hned sním bydlet? Jsem rozhodla na to žádná. Ale spíše jsem se chtěla svěřit a poznat podobné příběhy.
Děkuji

nezazila jsem lasku na dalku,ale jednou jsem uplne nahodne potkala chlapa,ktery se mi fyzicky az tak nelibil,ale co promluvil byla jsem zamilovana az po usi.On to mel bohuzel podobne.Jenze ja mam hodneho manzela a syna,ktery miluje sveho otce,takze jsem i pres zamilovanost,pre­rusila kontakt s kamaradem s i kdyz to bylo tezke zapomela jsem.Nikdy jsem az do jiste zkusennosti neverila na absolutni souzneni.Tobe fandim s verim,ze to dobre dopadne.A jestli ne,tak jako tak utec od nasilnika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 23:31

Myslím že v našem případě by 13 měsíců jako poznávání se mohlo stačit. Vím je to bláznivé ale krásně

peta81
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 26.12.18 23:33

to jako vazne? 8o proc neodejdes ze stavajiciho vztahu, nejsi sama a neujasnis si co chces? proc se zenes do dalsiho vztahu, navic s clovekem, ktereho v realu vubec neznas a smrdi to dalsim prusvihem?
a ne, nemyslim si, ze ti tu nekdo napise podobny pribeh :lol:

evva.elza
Stálice 60 příspěvků 26.12.18 23:34

Přála bych Vám opravdu dobrého muže. Určitě je dobrý nápad utéct od parnera a necítila bych se jako srab. Jde hodně o Vás a Váš život.
Ale zdali jít tak rychle do jiného vysněného vztahu je asi velmi lákavé. Musíte si zvážit zdali máte na nový vztah energii.
Nebylo by lepší si trochu odpočinout? A pomalu se seznamovat s mužem „svých snů“.

Šarlota4
Extra třída :D 10284 příspěvků 26.12.18 23:34
@Anonymní píše:
Myslím že v našem případě by 13 měsíců jako poznávání se mohlo stačit. Vím je to bláznivé ale krásně

Nikdy si ho nevidela, neznas ho. Neznas ho v domacim prostredi, nevis jestli bude schopny chodit pravidelne do zamestnani, jestli je spolehlivy, jestli neni lhar… nevis nic. Divej se na situaci trochu realisticky. Tusim, ze si nabijes tlamu.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 6 inzerátů 26.12.18 23:37

wau, a poslal ti aspon fotku? jako hned po tom co by odešel z vězení bych si ho do bytu nepustila - jako bydlet. dala bych tomu aspon pár týdnů, půl roku vztahu - každý ve svým.. I kdybych byla zamilovaná až po uši.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >