Nákup na německém Amazonu

25.11.19 20:45

Nákup na německém Amazonu

Zdravím.
Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s nákupy na německém Amazonu.
Zrovna jsem objednala pro syna hračku kterou jsem v ČR nesehnala a objevila ji právě na Amazonu za rozumnou cenu i s připočtením poštovného apod. Vše jsem tedy objednala a pro platbu použila kartu. Klasika zadala jsem číslo karty a datum expirace… prostě jako kdekoliv jinde. Jen mě překvapilo, že po mě nechtěli kód z druhé strany karty případně sms potvrzení.
Mám v mailu potvrzení že objednávka byla přijata a kdy zboží přijde.
Mæte prosím někdo podobnou zkušenost?? :nevim: ředem moc děkuji za vaše názory a rady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1718
25.11.19 20:49

Objednavala jsem tam vicekrat a problem s tim nebyl, vzdy vse prislo. Uz si ale nepanatuju, zda jsem zadavala to cislo z druhe strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 20:56

@Adelka951 moc děkuji :blush: mě je právě divné, že by se ten kód nezadával…no uvidíme zda to přijde… :thinking: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2725
25.11.19 21:03

Já objednávala také vícekrát a nikdy nebyl žádný problém. Mám z Amazonu i hoverboard pro děti a to je docela dráha záležitost a super. U nás nebyl na skladě a tam vyšel dokonce ještě asi o 1500 levněji. Za mě super. Teď jsem si objednavala z Paperblanks deníky a dnes mi přišla sms, ze mi je přivezou zítra. Sms kód jsem taky nezadavala. Nezadavam ho ani při jinych platbách v zahraničí. Myslím, ze je to vyloženě česká záležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:05

@Elleník super moc děkuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6849
25.11.19 21:39

Bydlím v Německu a objednávám z Amazonu pravidelně. Asi se řídí německými pravidly, tady se zadá jen číslo karty a tím, jak se potvrdí objednávka je zároveň vysloven souhlas, že si peníze můžou zúčtovat. Nikdy jsem s nimi neměla špatnou zkušenost a fakt objednávám měsíc co měsíc. Doba dodání většinou kratší, než udávají. Jen trochu pozor, spousta věcí je jen předprodej a Aliexpressu, jen za vyšší ceny. Důležité koukat, kdo je odesílatelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:43

@Aduš8 tak super už jsem klidnější…moc děkuji :thumbsup: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie