Kávovar do 5 tisíc na mlíčňáky-poradíte?

2298
25.11.19 12:23

Kavovar do 5tis.na mlíčňáky-poradite?

Ahoj holky, chtela bych pro sebe kavovar, ktery dela kafe s mlickem. Mate doma takovy? Jaky je to typ? Poradite prosim jaky vybrat. Nemam s tim zkusenosti ani nikdo v mem okoli kavovar nema. Pridavam foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6948
25.11.19 12:26

No do 5tis leda na ty kapsle. Dáte kapsli s kávou a pak druhou s mlíkem nebo naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
25.11.19 12:32

Já doporučuju kávovar na kapsle od nespressa a k tomu ten jejich napěňovač mléka, do 5tis se s těmi jejich levnějšími modely vlezete. Mléčnou pěnu umí udělat krásnou. Mléko z kapslí je za mě :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
25.11.19 12:34

Leda kapslový. Teď jsem taky zkoušela hledat, protože máme kávovar na zrnka a vyndávat zrnka, když si budu chtít udělat bezkofeinový kafe se mi nechtělo. Naštěstí jsem přišla na to, že se do něj dá nasypat vedle i namletý kafe, tak to řeším tak.
Existuje ale šlehač na mlíko na baterky. Je to takový malá tyčka, která se strčí do horkýho mlíka, našlehá ho. Pak se do něj nalije normální espresso.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
25.11.19 12:36

Mám, ale stal 13 tis. Do 5 to není asi úplně realne. Nebo si pořídit napenovac mléka a k tomu nějaký kavovar co mele kávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
25.11.19 12:39

Ja bych koupila nejaky pakovy kavovar s parni tryskou, mame delonghi a dlouholetá spokojenost, a jestli si to nebudete umet napenit sama tryskou, pak si kupte napenovac mleka zvlast, byva i v lidlu, stoji kolem 700.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
25.11.19 12:46

Mám kávovar z Lidlu, stojí asi 3tis, káva se dává namletá do páky, zvlášt nádoba na napěnění, není to jak z hipsterské kavárny ale dobrý, udělám i 2 kávy najednou, do nádoby na vodu je vidět a dá se průběžně dolévat voda. Bohužel ta pěna na mléku je dost řídká. Ale na doma to stačí.

Příspěvek upraven 25.11.19 v 13:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9038
25.11.19 12:48

V tehle cenove relaci asi jen neco na kapsle. Ale neni to kafe.
I kdyz na tydlety premlikovany „kavicky“ je to asi jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
25.11.19 13:43

Tak si kup samotný pěnič mléka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu