Nákup v Primarku

1098
1.7.13 17:59

nákup v Primarku

Ahoj, nedávno jsem navštívila Primark v Londýně a teď jsem zjistila, že Primark je i ve Vídni. Máte zkušenosti? Víte někdo jak se tam dostat, když bych jela busem Student Agency? Vím, že je to někde kousek za Vídní v nákupním centru, ale nevím jak se tam dostat ( ani nevím kam přesně Student ve Vídni dojede). Hlavně německy neumím ani pípnout :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12667
1.7.13 18:41

Ahoj nasla som toto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1491
1.7.13 18:44

Ahoj, jezdím tam celkem pravidelně, akorát autem a ne busem. Primark je super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
1.7.13 18:45

@lenyhudy Ahoj, já jsem našla, kde se ve Vídni nachází:
http://www.primark.at/…n/index.html?…
A potom, kde staví Student Agency ve Vídni:
http://www.czech-transport.com/index.php?…
Další spoje si budeš muset vyhledat sama :pankac: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
1.7.13 19:06

@lenyhudy Kamarádka tam byla minulý týden a byla nadšená a utratila tam zhruba 55 euro a dovezla si 12 různých hadříků :pankac: akorát prý bylo všude plno lidí a čekačka u kabinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
1.7.13 19:40

Děkuji za info… taky bych jela autem, ale sama si netroufnu a přítel na nákupy jet nechce :D takže budu muset busem. Dokonce jsem našla i nějaký zájezd do Vídně do Primarku, ale odjezd byl z Opavy a to pro mě není nijak výhodné.
Jinak v Londýně jsem za 6-ti denní pobyt navštívila Primark 2× a pokaždé odnesla plnou tašku… :D a do kabinek jsem ani nešla, prostě jsem ty věci vzala tak od oka a vše mi sedí :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
20.10.13 11:36

Tak jsem konečně navštívila Primark ve Vídni… no paráda, nevíte někdo kdy začínají zimní výprodeje? jestli třeba už o vánočních svátcích nebo až v lednu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
14.11.14 09:15

Ahoj :)
nevíte, jak je to s primarkem v prosinci? Na stránkách mají napsáno, že v neděli je všude zavřeno. Myslíte si, že je to jako u nás na adventní neděle otevřeno? Máte s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
15.11.14 07:48

To nevím, ale ve Vídní je to součást nákupního centra, tak si myslím, že by to mělo být otevřené :nevim: já se chystám po Vánocích :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
29.6.15 18:12

@lenyhudy ahoj, potřebovala bych se tě zeptat, jak ses tam nakonec od studenta dostala? Plánuji tu samou cestu :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
12.7.15 12:19
@lenyhudy píše:
Tak jsem konečně navštívila Primark ve Vídni… no paráda, nevíte někdo kdy začínají zimní výprodeje? jestli třeba už o vánočních svátcích nebo až v lednu?

můžeme podrobnější info, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
30.7.15 21:13

Ahoj, student zastavuje u Pratru. Je tam hned kousek zastavka metra. Jenze si uz nepamatuji, na ktere zastavce jsem vystoupila. Ale z te zatavky pak jezdi zadarmo bus do toho nakupniho centra :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
30.7.15 21:17

Na trance toho nakupniho centra je jizdni rad autobusu, je tam napsana zastavka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
1.8.15 19:15

@lenyhudy jé, děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3121
2.8.15 19:07

Vy co jezdíte pravidelně, kdy tam budou mít čerstvě podzimní a zimní pro prťata?? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat