Reklama

Naléhavá prosba - technická pomoc s PC

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 11.09.10 09:04
Naléhavá prosba - technická pomoc s PC

Mám naléhavou prosbu :kytka:

Omylem jsme při psaní maila na notebooku zmáčkli ctrl a otazník. Celý text na obrazovce se zmenšil do útvaru asi centimetr krát dva. Nevíme, jak to dát zpět. Je to prohlížeč Internet Explorer, teď píšu z mozily. Restartování počítače nepomohlo.

Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 11.09.10 09:11

ahojky

Smích…vím o čem mluvíš…hele nahoře v liště zobrazení to rozklikni a tam máš nastavení stránek..pohraj si s tím…snad to pomůže…nebo zmáčkni CTRL+0 ..to by mohlo pomoci

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 11.09.10 09:25

ctrl+ zvětšuje a ctrl- zmenšuje text.

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 11.09.10 11:03

Děkuji :kytka:
Už to mám v pořádku. Já jsem v těchto věcech plašan a trochu technický antitalent :-)
Ještě jednou díky.

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 05.02.14 23:24

NOVY DOTAZ

Prosim poradte. Prestal mi fungovat „backspace“. Tady tedy funguje, ale treba na FB ne, ani na Goooglu. Nemuzu nic smazat, ani kdyz to oznacim.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 05.02.14 23:26

@lucie.t
tak pouzivej Delete. ja na macbooku vubec backspace nemam a ziju ;)
to je rada, co? :lol:
jinak obecny postup na vse - restartovat pocitac, jsi zkusila?

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 05.02.14 23:33

Jeste jsem nezkousela restartovat, koukam ted jednim okem na serial :mrgreen: vubec nechapu, jak se to stalo, misto mazani mi to vraci o stranku zpet :nevim:

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 05.02.14 23:44

@lucie.t To máš asi Internet Explorer, ne? Tam je to standardní klávesová zkratka.

denizperi
Kecalka 413 příspěvků 06.02.14 00:12

Nepouzivat explorer:)

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 06.02.14 00:50
Nový dotaz - windows 8 a google chrome.

Holky, taky mám dotaz. Mám hp pavilion s windows 8, ale na internet jsem vždy najížděla přes plochu, takže jsem měla na ploše otevřený prohlížeč a word dohromady, například. Asi před týdnem jsem ale nejspíš klikla na něco vpravo nahoře, a když najedu na ikonku google chromu na ploše, tak se mi prohlížeč zobrazí ve formě windows 8, prostě se otevře v jiné záložce v počítači a ne na ploše. Nevíte, jak to vrátit zpátky? Explorer mi jde na ploše otevírat normálně. Díky za odpovědi :).

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 06.02.14 07:52

@lemanka az si otevres chrome, tak na pravy liste mas nastaveni, ted nevim, jestli to mapisu doslova (sem na mobilu), ale odklikni (zakaz)si tam „zobrazeni windows 8“, tim to zrusis a chrome budes mit opetna plose

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 06.02.14 09:49

@ne-silenamatka Když najednu na lištu vpravo, tak mi to nabídne jen nastavení vypnutí nebo zapnutí nějakého oznámení. Potom už je jenom nastavení celého počítače, kde nikde žádné nastavení chromu není :nevim:.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 06.02.14 10:47
@lemanka píše:
@ne-silenamatka Když najednu na lištu vpravo, tak mi to nabídne jen nastavení vypnutí nebo zapnutí nějakého oznámení. Potom už je jenom nastavení celého počítače, kde nikde žádné nastavení chromu není :nevim:.

Ne, myslela sem v nastaveni primo v Chrome, prikladam obr. z netu - je tam radek „spustit chrome v rezimu windows 8“.Nemyslim tinm, abys lezla do nastaveni, jako ukazano na obr., ale abys to udelala na ty liste.

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 06.02.14 11:18

@ne-silenamatka Huráá tak už jsem to našla a funguje to :dance:. Děkuju ti moc za pomoc :kytka:.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 06.02.14 11:21

NZ, resila sem to samy asi pred mesicem - taky pouzivam kanc. aplikace a nez sem na to prisla, tak sem chtela zcela novej notas vyhodit z okna a pak skocit za nim :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >